Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa met privézwembad en omheinde

Max.  8   gasten
180m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 8  gasten
180m²
4 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer(2-pers. bed, douche), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(bereikbaar via doorloop(slaap)kamer)(2-pers. bed(2 x 1 persoons dekbed, 160 x 200 cm), douche, wastafel, toilet), speelkamer(speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal))

Op de 1e etage: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(TV(flatscreen, internationale zender(s)), eettafel, sfeerhaard, zithoek, DVD-speler), slaapkamer(2-pers.king size bed(2 x 1 persoons dekbed, dons, 160 x 200 cm)), badkamer(bereikbaar via doorloop(slaap)kamer)(bad met douche, wastafel, toilet), toilet)

TV, eettafel(8 personen), eettafel(6 personen), koffiezetapparaat, bad of douche, douche, terras(10 m2), terras(20 m2), tuin(privé, omheind, aangelegd, verlicht, 3000 m2), ligbedden, BBQ(houtskool), parasol, zwembad(privé, 10 x 5 m.), kinderstoel

Deze vrijstaande villa met eigen zwembad ligt aan de rivier! Het zwembad ligt heerlijk privé en het vakantiehuis ligt aan de rivier. Vanaf de woning loopt u zo naar de bakker of naar een restaurant met terras. Er is een strandje aan de rivier en ook daar loopt u zo naartoe. Daar zijn kano’s en waterfietsen te huur. Roquebrun is een levendig dorp, en wellicht interessant: een bekend wijnchateau lift naast deze villa. De omgeving is prachtig voor wandelaars, fietsers en mensen die van de natuur houden.

Rondom de villa is een tuin met een groot gazon waar kinderen kunnen spelen. Door de bloeiende oleanders heen kunt u net de rivier zien en de kano's die in de zomer langs peddelen. De tuin is helemaal omheind en ook het pad naar de rivier is afgesloten met een hek. Bij het omheinde zwembad is een poolhouse (toilet en douche) en op het zonneterras staan ligbedden voor u klaar. Bij het huis is een overdekt terras op tuinniveau en nog een tweede terras op de verdieping.
In de hoofdwoning is plek voor 8 personen. Een aangename leefruimte met open keuken met bar opent naar het balkon. Een slaapkamer met badkamer en op de begane grond nog die slaapkamers en een badkamer.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis
tuin met schutting

Badkamer

aparte wc's 3


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderstoel
WiFi
Rookmelder
Parasol
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Meer 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Stadscentrum 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Luchthaven 45 kilometer Beziers

45 kilometer

Station 30 kilometer TGV, Béziers

30 kilometer

Snelweg-afrit 27 kilometer Béziers

27 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden
Tennis
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 25/dier/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf. On request(please reserve).
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 7,50/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan
In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


51 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Silvio

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Geweldige plek voor familiebijeenkomsten, we vonden het privézwembad en de ruimte voor iedereen leuk.

Beroff Igor

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

super omgeving accommodatie zoals beschreven in een heel mooi dorpje

Jessica Coppens

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Leuk pitoresk dorpje. Fraai huis met ruime omheinde tuin in rustige straat.

Jantine Van Leeuwen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar. Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer. Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf. De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp. In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er). Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

Angelique

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Huis en tuin huisdiervriendelijk, Ruim, Mooi formaat zwembad, Goed uitgeruste keuken

Badar

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Wat een juweel! De locatie was sereen, met prachtige uitzichten op het platteland. We hielden van het gemak van de buitenkeuken, die het koken van maaltijden zo plezierig maakte.

Cato

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Over het algemeen een prettige ervaring. De woonkamer was gezellig met een open haard, en we genoten van filmavonden met de dvd-speler. De kinderen hielden van de speelkamer en het buitenspeelgoed.

Matthiesen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Ons verblijf in de villa was gewoonweg geweldig! Het privézwembad was een hit bij de kinderen, en de buitenruimte was perfect voor familiebbq's in de avonden. De locatie nabij Roquebrun maakte het gemakkelijk om natuurpaden te verkennen.

Alejandro

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De villa is perfect voor degenen die willen ontspannen, We hebben het grootste deel van onze tijd bij het zwembad doorgebracht, Het lokale tennisveld was slechts een korte wandeling verderop, wat een extra bonus was!

Louis

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

We hadden een geweldige tijd in deze villa! Het privézwembad was perfect voor de kinderen, en we hebben uren doorgebracht met loungen in de prachtige tuin. De plek was schoon en had alles wat we nodig hadden – de buitenkeuken maakte barbecuen super makkelijk. Ik waardeerde vooral de twee eettafels.

Anne-mette

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

De keuken was goed voorzien, wat de voorbereiding van de maaltijden vergemakkelijkte. We hebben genoten van onze tijd in de Auberge Saint Hubert in de buurt voor het diner, maar de buitenbarbecue van de villa was een hoogtepunt voor ons.

M4verick

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Onvergetelijk verblijf, Alles was geweldig, Ideale locatie, Uitstekende communicatie met de verantwoordelijke en de eigenaar van deze mooie villa aan de oever van de Orb

Stephen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Een geweldige gezinsretreat! Voldoende ruimte voor iedereen, en het huisdierenbeleid was een voordeel voor ons. Onze hond had plezier met rennen in de omheinde tuin.

Katalin

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

We hadden een fantastische tijd! De villa is ruim en goed uitgerust, en we hielden van de pingpongtafel in de speelkamer. Het was een geweldige manier om te ontspannen na een dag wandelen in de buurt.

Jan-niklas

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We hadden een aangenaam verblijf in deze villa, ze was ruim en goed uitgerust, zodat onze groep van acht personen comfortabel plaats had, de locatie in Roquebrun was vredig, en we waardeerden de nabijheid van een supermarkt en een restaurant, de open haard binnen was een leuk detail voor koelere avonden, al met al een solide keuze voor een gezinsvakantie.

Ingrid Hoogeveen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Prachtig huis, super locatie, alles is aanwezig, heerlijk zwembad, prachtig uitzicht. We hebben n heerlijke vakantie gehad! Groetjes Ingrid

Lotte Kindermans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier… De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet. Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning! De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.

Fsg

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We waren een grote groep en vonden deze villa precies goed voor ons. De inrichting was charmant en gezellig, en de gastheren waren zeer uitnodigend. Zou het zeker aanbevelen!

Matthiesen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Ons verblijf in de villa was gewoonweg geweldig! Het privézwembad was een hit bij de kinderen, en de buitenruimte was perfect voor familiebbq's in de avonden. De locatie nabij Roquebrun maakte het gemakkelijk om natuurpaden te verkennen.

Alejandro

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

De villa is perfect voor wie wil ontspannen, We hebben het grootste deel van onze tijd bij het zwembad doorgebracht, Het lokale tennisveld was slechts een korte wandeling verwijderd, wat een extra bonus was!

Louis

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

We hadden een geweldige tijd in deze villa! Het privézwembad was perfect voor de kinderen, en we hebben uren doorgebracht met relaxen in de prachtige tuin. De plek was schoon en had alles wat we nodig hadden – de buitenkeuken maakte barbecuen super gemakkelijk. Ik waardeerde vooral de twee eettafels.

Anne-mette

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

De keuken was goed voorzien, wat de voorbereiding van de maaltijden vergemakkelijkte. We hebben genoten van onze tijd in de Auberge Saint Hubert in de buurt voor het diner, maar de buitenbarbecue van de villa was een hoogtepunt voor ons.

M4verick

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Onvergetelijk verblijf, Alles was geweldig, Ideale locatie, Uitstekende communicatie met de verantwoordelijke en de eigenaar van deze mooie villa aan de Orb

Stephen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

Een geweldige gezinsvakantie! Voldoende ruimte voor iedereen, en het huisdierenbeleid was een voordeel voor ons. Onze hond had plezier met rennen in de omheinde tuin.

Katalin

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

We hadden een fantastische tijd! De villa is ruim en goed uitgerust, en we hielden van de pingpongtafel in de speelkamer. Het was een geweldige manier om te ontspannen na een dag wandelen in de buurt.

Ingrid Hoogeveen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prachtig huis, super locatie, alles is aanwezig, heerlijk zwembad, prachtig uitzicht. We hebben n heerlijke vakantie gehad! Groetjes Ingrid

Fsg

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We waren een grote groep en vonden deze villa precies goed voor ons. De inrichting was charmant en huiselijk, en de gastheren waren zeer uitnodigend. Zou zeker aanbevelen!

Silvio

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Geweldige plek voor familiebijeenkomsten, we vonden het privézwembad en de ruimte voor iedereen leuk.

Beroff Igor

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

super omgeving accommodatie zoals beschreven in een heel mooi dorpje

Jessica Coppens

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Leuk pitoresk dorpje. Fraai huis met ruime omheinde tuin in rustige straat.

dominic rasking

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Flesje wijn stond klaar bij aankomst, altijd leuk! De woning is mooi en rustig gelegen, via een poortje kon je naar de rivier in de achtertuin waar je de kayaks ziet voorbij komen. Het huis is groot en goed uitgerust. Op het zwembad na (heel veel bladeren) was alles netjes in orde, zwembad hebben we dan zelf schoongemaakt en in de loop van de week is de onderhoudsman langs gekomen. In het dorpje zijn wat cafeetjes, restaurants en een kleine supermarkt. Er is ook een meer waar je kan zwemmen. Op een half uurtje rijden ben je in een groot winkelcentrum, en op een 45 minuten aan zee. De tuin was volledig omheind wat heel handig was met onze 2 honden. Enige tip: wat meer info over wat er in de buurt te zien en te doen is zou handig zijn. Zeker een aanrader dus!

Angelique

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Huisdiervriendelijk, Ruim huis en tuin, Mooi formaat zwembad, Goed uitgeruste keuken

Badar

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Wat een juweeltje! De locatie was sereen, met prachtige uitzichten op het platteland. We hielden van het gemak van de buitenkeuken, die het koken van maaltijden zo aangenaam maakte.

Cato

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Over het algemeen een aangename ervaring. De woonkamer was gezellig met een open haard, en we genoten van filmavonden met de dvd-speler. De kinderen hielden van de speelkamer en de buitenspeeltoestellen.

Jan-niklas

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

We hadden een aangenaam verblijf in deze villa, ze was ruim en goed uitgerust, zodat onze groep van acht personen comfortabel kon zitten. De locatie in Roquebrun was vredig, en we waardeerden de nabijheid van een supermarkt en een restaurant. De binnenhaard was een leuk detail voor koelere avonden. Al met al een solide keuze voor een gezinsvakantie.

Lotte Kindermans

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier… De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet. Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning! De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.

Jantine Van Leeuwen

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar. Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer. Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf. De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp. In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er). Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

Ingrid Hoogeveen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Prachtig huis, super locatie, alles is aanwezig, heerlijk zwembad, prachtig uitzicht. We hebben n heerlijke vakantie gehad! Groetjes Ingrid

Beroff Igor

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

super omgeving accommodatie zoals beschreven in een heel mooi dorpje

Jessica Coppens

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Leuk pitoresk dorpje. Fraai huis met ruime omheinde tuin in rustige straat.

Lotte Kindermans

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier… De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet. Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning! De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.

Jantine Van Leeuwen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar. Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer. Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf. De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp. In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er). Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

dominic rasking

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Flesje wijn stond klaar bij aankomst, altijd leuk! De woning is mooi en rustig gelegen, via een poortje kon je naar de rivier in de achtertuin waar je de kayaks ziet voorbij komen. Het huis is groot en goed uitgerust. Op het zwembad na (heel veel bladeren) was alles netjes in orde, zwembad hebben we dan zelf schoongemaakt en in de loop van de week is de onderhoudsman langs gekomen. In het dorpje zijn wat cafeetjes, restaurants en een kleine supermarkt. Er is ook een meer waar je kan zwemmen. Op een half uurtje rijden ben je in een groot winkelcentrum, en op een 45 minuten aan zee. De tuin was volledig omheind wat heel handig was met onze 2 honden. Enige tip: wat meer info over wat er in de buurt te zien en te doen is zou handig zijn. Zeker een aanrader dus!

Jantine Van Leeuwen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar.



Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer.

Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf.

De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp.



In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er).



Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

Lotte Kindermans

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier…



De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet.



Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning!



De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.

dominic rasking

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Flesje wijn stond klaar bij aankomst, altijd leuk! De woning is mooi en rustig gelegen, via een poortje kon je naar de rivier in de achtertuin waar je de kayaks ziet voorbij komen. Het huis is groot en goed uitgerust. Op het zwembad na (heel veel bladeren) was alles netjes in orde, zwembad hebben we dan zelf schoongemaakt en in de loop van de week is de onderhoudsman langs gekomen. In het dorpje zijn wat cafeetjes, restaurants en een kleine supermarkt. Er is ook een meer waar je kan zwemmen. Op een half uurtje rijden ben je in een groot winkelcentrum, en op een 45 minuten aan zee. De tuin was volledig omheind wat heel handig was met onze 2 honden. Enige tip: wat meer info over wat er in de buurt te zien en te doen is zou handig zijn. Zeker een aanrader dus!

Jantine Van Leeuwen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar.



Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer.

Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf.

De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp.



In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er).



Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

Lotte Kindermans

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier…



De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet.



Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning!



De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.

dominic rasking

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Flesje wijn stond klaar bij aankomst, altijd leuk! De woning is mooi en rustig gelegen, via een poortje kon je naar de rivier in de achtertuin waar je de kayaks ziet voorbij komen. Het huis is groot en goed uitgerust. Op het zwembad na (heel veel bladeren) was alles netjes in orde, zwembad hebben we dan zelf schoongemaakt en in de loop van de week is de onderhoudsman langs gekomen. In het dorpje zijn wat cafeetjes, restaurants en een kleine supermarkt. Er is ook een meer waar je kan zwemmen. Op een half uurtje rijden ben je in een groot winkelcentrum, en op een 45 minuten aan zee. De tuin was volledig omheind wat heel handig was met onze 2 honden. Enige tip: wat meer info over wat er in de buurt te zien en te doen is zou handig zijn. Zeker een aanrader dus!

Jantine Van Leeuwen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het huis ligt aan een heel smal straatje, parallel aan de hoofdweg. Wanneer je dat weggetje ingaat direct vanaf het "centrum" van het dorp, twijfel je al snel of je wel goed zit. Vanaf de hoofdweg is er echter direct naast de wijncoöperatie een straatje dat direct bij het hek van de woning uitkomt. Een auto kun je op het terrein parkeren, maar reken niet op al te veel schaduw daar.



Het huis ligt prachtig: aan de rivier met nogal wat kanoërs op de weg terug naar de verhuur in het dorp, niet direct aan een hoofdweg dus weinig last van lawaai. De woning is van alle gemakken voorzien, heel ruim en schoon (als je niet op een spinnenweb hier en daar let). De aanwezige ventilatoren hebben overuren gedraaid. Af en toe misten we wel een airco, maar de benedenverdieping bleef voldoende koel om te kunnen slapen. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is ruim voldoende servies en bestek. De wifi werkte redelijk goed met bereik in het hele huis, maar helaas nauwelijks op het terras naast de eetkamer.

Het zwembad en de tuin werden netjes onderhouden tijdens ons verblijf.

De eigenaar was zeer behulpzaam en reageerde snel op vragen via Whatsapp.



In het dorp bevindt zich een bakker (bestel telkens voor de volgende dag, dan hoef je niet te vroeg uit je bed voor je favoriete brood) en een klein supermarktje voor de eerste basisbehoeften (let wel op de openingstijden). Wij hebben heerlijk gegeten bij zowel "Petit Nice" (uitzicht over de rivier) als bij "Saint Hubert" (straat uit en je bent er).



Wij hebben drie weken lang genoten van huis en omgeving!

Lotte Kindermans

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

We hebben met spijt “Villa au bord de l’Orb” verlaten. De woning heeft alles wat je maar kan wensen: ruime, nette kamers, goede bedden, meer dan voldoende keukengerei, 3 koelkasten, 2 kleine diepvriezers, een fantastisch zwembad, het prachtige uitzicht en toegang tot de rivier…



De bakker ligt op wandelafstand, elke dag vers brood op tafel maakte onze vakantie helemaal compleet.



Als ik dan toch 1 minpuntje moet bedenken: een aantal zaken waren stuk: paraplu’s waren wat beschadigd, rolgordijn dat niet helemaal werkte zoals het hoorde, maar dit heeft absoluut geen invloed gehad op onze vakantie. Fantastische woning!



De woning is misschien niet geschikt voor kleinere kinderen, omdat het terras rond het zwembad (stuk in hout) niet omheind is. Kleinere kinderen kunnen hier gemakkelijk afvallen.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 307505

Laatst bijgewerkt: 01.08.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/307505.htm


«Villa met privézwembad en omheinde» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 51 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat