Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis bij Terme Tuhelj Sveti Križ

Max.  5   gasten
75m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  gasten
75m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), TV(flatscreen), eettafel(5 personen), open haard), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), verwarming, strijkijzer)

Op de 1e etage: (hal(airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), balkon), toilet(wastafel, toilet))

bubbelbad, sauna(privé), terras(privé, 50 m2), tuin(privé, omheind, aangelegd, verlicht, 600 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, lounge set

Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 5 personen, ideaal voor een gezin met kinderen. Het ligt in de groene oase van het Kroatische Zagorje.



Het perceel van 2000 m² heeft een 600 m² omheind terrein, zodat kinderen en huisdieren vrij kunnen spelen. Terme Tuhelj met zijn 8 zwembaden en moderne spacentrum ligt op 1,5 km afstand. Zagreb, de hoofdstad van Kroatië, is met de auto in 1 uur bereikbaar. Een auto is noodzakelijk in deze omgeving.



Dit vrijstaande vakantiehuis beschikt over een gezellige woon- en eetkamer met een open haard, een moderne open keuken en een mooie badkamer op de begane grond. De slaapkamers bevinden zich boven. De bovenverdieping biedt een balkon met een fraai uitzicht en airconditioning in de gang. Bij het huis is een prachtige tuin met een barbecue en een privéterras. Er is ook WiFi in het huis en er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Haard Haard
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Parkeren
Terras
tuin met schutting

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 20 kilometer

20 kilometer

Supermarkt 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Stadscentrum 1.5 kilometer

1.5 kilometer

Luchthaven 40 kilometer

40 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Sauna: Included.
Wasmachine: Tegen lokaal tarief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


23 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Oliver

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Wij hebben genoten van ons verblijf hier! De sauna viel bij iedereen in de smaak en de ligging vlakbij Zagreb maakte het gemakkelijk om er dagtochten te maken. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons er meteen thuis voelden.

KESTEMAN

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Wat een parel! Het vakantiehuis was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden voor een ontspannen verblijf. De sauna was een hoogtepunt voor ons na een dag fietsen in de prachtige regio Zagorje. We hielden ook van de open haard in de woonkamer voor gezellige avonden. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij, waardoor ons verblijf nog aangenamer werd. Ik beveel het ten zeerste aan!

Vh

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Wij hebben het hier erg naar ons zin gehad! De nabijheid van de spafaciliteiten was voor ons het belangrijkste, het huis was ruim en had een charmante rustieke sfeer,

Femke

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Het vakantiehuis was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden. De tuin was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend. We voelden ons zeer welkom door de gastheren.

Parkosz

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

Het vakantiehuis voldeed aan alle eisen van onze familie. Twee slaapkamers boden comfortabel plaats aan ons, en de ruime woonkamer was groot genoeg zodat we allemaal samen konden komen. We waardeerden de airconditioning op warme dagen en genoten van het barbecuen in de avond. De nabijheid van winkels en restaurants vergemakkelijkte de bevoorrading van noodzakelijke spullen. Een geweldige ervaring over het algemeen.

Wroblewski

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Pools

De airconditioning was een redding tijdens ons verblijf, vooral op warme dagen. Ik vond het fijn om een gezellige woonkamer te hebben om te ontspannen na een dag sightseeing. We komen zeker terug!

Briguglia

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Alles in het huis was comfortabel en gezellig, We hebben elke ochtend het ontbijt klaargemaakt en onze koffie op het balkon gedronken, Het was perfect voor onze gezinsuitstap, Ik zou meteen teruggaan!

Massarenti

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Italiaans

Heerlijk huisje midden in de natuur, Zeer netjes en schoon, We zouden zeker terug willen komen

Andreas

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Een prachtig toevluchtsoord! De privacy die de tuin bood, maakte ons verblijf veel ontspannender. De jacuzzi was een heerlijke manier om te ontspannen na een dag vol avontuur.

Arce Bueno

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Als een comfortabele en aangename accommodatie, raad ik het aan iedereen aan die wil ontsnappen aan de drukte van de stad.

Chantal

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Spaans

Over het algemeen een solide ervaring, niet overdreven luxe, maar zeer comfortabel en praktisch. De nabijgelegen attracties hielden ons bezig en vermaakt tijdens ons verblijf.

Schut

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Als een comfortabele en aangename accommodatie, Ik raad het aan iedereen aan die wil ontsnappen aan de drukte van de stad

Harley

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

De accommodaties waren ruim en schoon. De hot tub was een fantastische verrassing na een dagje de nabijgelegen Terme Tuhelj te hebben verkend. Een geweldige plek voor een gezinsuitje!

Sophie

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Geweldige locatie in een rustige omgeving, het was fijn om te ontspannen in de tuin na een bezoek aan de nabijgelegen spa's, de keuken had alle benodigdheden om maaltijden te koken, wat we waardeerden,

Harley

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Zeer ruim en schoon! Het was een makkie om te settelen, het enige nadeel was de beperkte wifi-snelheid, maar dat heeft onze ervaring niet verpest, ik zou zeker nog een keer terugkomen voor een verblijf!

Gaca

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Schone en comfortabele accommodatie in een rustige omgeving, De indeling van het huis was praktisch en we voelden ons meteen thuis, De kinderen hielden van de tuin en we hadden een heerlijke ochtend met het genieten van ontbijt op het balkon, Het enige nadeel was dat het een beetje ver van sommige attracties was, maar we genoten van de rustige omgeving

Sandro

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis. De airconditioning hield ons koel op de warme dagen en de open haard was gezellig voor de koelere avonden. We zouden zeker terugkomen.

René van Oirschot

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Wij hebben alleen telefonisch contact gehad met de gastvrouw ivm COVID-19, de sleutel had ze voor ons klaargelegd. Het huisje was echt super schoon en je rook de desinfectie nog. De woonkamer/keuken waren heerlijk koel ondanks dat het buiten behoorlijk warm was. Bovenverdieping werd wel erg warm, maar daar hangt dan ook een airco die het mogelijk maakt om toch goed te kunnen slapen. De bedden waren wat hard. De tweede wc boven vinden wij zelf erg prettig. In de schitterende tuin heb je echt alle privacy, zeer netjes onderhouden. De omgeving zelf viel een beetje tegen, wel was er het waterpark in de buurt, is zeker een aanrader. Al met al een mooie, rustige vakantie gehad.

Oliver

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Wij hebben genoten van ons verblijf hier! De sauna werd door iedereen zeer gewaardeerd, en de nabijheid van Zagreb maakte dagtochten gemakkelijk. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons thuis voelden.

René van Oirschot

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Wij hebben alleen telefonisch contact gehad met de gastvrouw ivm COVID-19, de sleutel had ze voor ons klaargelegd. Het huisje was echt super schoon en je rook de desinfectie nog. De woonkamer/keuken waren heerlijk koel ondanks dat het buiten behoorlijk warm was. Bovenverdieping werd wel erg warm, maar daar hangt dan ook een airco die het mogelijk maakt om toch goed te kunnen slapen. De bedden waren wat hard. De tweede wc boven vinden wij zelf erg prettig. In de schitterende tuin heb je echt alle privacy, zeer netjes onderhouden. De omgeving zelf viel een beetje tegen, wel was er het waterpark in de buurt, is zeker een aanrader. Al met al een mooie, rustige vakantie gehad.

Sandro

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

We hebben een aangenaam verblijf gehad in dit vakantiehuis. De airconditioning hield ons koel tijdens de warme dagen, en de open haard was comfortabel voor de koelere avonden. We zouden zeker terugkomen.

René van Oirschot

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wij hebben alleen telefonisch contact gehad met de gastvrouw ivm COVID-19, de sleutel had ze voor ons klaargelegd. Het huisje was echt super schoon en je rook de desinfectie nog. De woonkamer/keuken waren heerlijk koel ondanks dat het buiten behoorlijk warm was. Bovenverdieping werd wel erg warm, maar daar hangt dan ook een airco die het mogelijk maakt om toch goed te kunnen slapen. De bedden waren wat hard. De tweede wc boven vinden wij zelf erg prettig. In de schitterende tuin heb je echt alle privacy, zeer netjes onderhouden. De omgeving zelf viel een beetje tegen, wel was er het waterpark in de buurt, is zeker een aanrader. Al met al een mooie, rustige vakantie gehad.

René van Oirschot

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wij hebben alleen telefonisch contact gehad met de gastvrouw ivm COVID-19, de sleutel had ze voor ons klaargelegd. Het huisje was echt super schoon en je rook de desinfectie nog. De woonkamer/keuken waren heerlijk koel ondanks dat het buiten behoorlijk warm was. Bovenverdieping werd wel erg warm, maar daar hangt dan ook een airco die het mogelijk maakt om toch goed te kunnen slapen. De bedden waren wat hard. De tweede wc boven vinden wij zelf erg prettig. In de schitterende tuin heb je echt alle privacy, zeer netjes onderhouden. De omgeving zelf viel een beetje tegen, wel was er het waterpark in de buurt, is zeker een aanrader. Al met al een mooie, rustige vakantie gehad.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 312416

Laatst bijgewerkt: 26.07.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/312416.htm


«Vakantiehuis bij Terme Tuhelj Sveti Križ» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat