Terug
Zoeken

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Citta di Castello

Max.  3  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


44 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Giandomenico Lombardi

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Rustige en goed onderhouden locatie.
De gastvrouw is buitengewoon vriendelijk en gastvrij.
Samenvatting: We hadden ons niets beters kunnen wensen.
Een echte aanrader.

Staeglich

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Gezellige boerderij met alle benodigdheden, Genoten van de barbecue in de tuin

Iversen

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

We hadden een heerlijk weekend in de Belvilla-boerderij, Het was schoon en gezellig, en we waardeerden de voorzieningen zoals de barbecue, De tuin was een leuke toevoeging voor brunch in de zon, Perfect voor een klein gezinsuitje!

Houplon

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

De accommodatie is ruim en heeft alles wat je nodig hebt. De keuken was goed uitgerust en de gedeelde tuin was heerlijk. Ik vond het fijn dat het huisdiervriendelijk was, aangezien we onze hond meenamen. Een kleine opmerking: inchecken was wat ingewikkeld, maar eenmaal gesetteld verliep alles soepel. Al met al een hele fijne plek!

Reynaud

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

We hebben een uitstekend verblijf op de boerderij gehad, Het privéterras was perfect voor de ochtendkoffie en de barbecue was een succes voor onze avondmaaltijden, Alles was schoon en goed onderhouden, De locatie is super rustig, op een paar minuten rijden van de restaurants, Ik zou het aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een ontspannen uitje.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 312819

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie op de boerderij

Advertentienummer: 312819

Laatst bijgewerkt: 27.02.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/312819.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Citta di Castello» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 44 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat