Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Klimmen, varen en dineren; Comomeer

Max.  5   personen
72m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  personen
72m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

4 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(satelliet, digital)), open keuken(oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(3x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet, wasmachine))

verwarming(CV), terras(gedeeld met andere gasten), tuin(privé), tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 10 x 4 m., geopend van 1/2 Apr t/m Sep), lift, kinderbed, kinderstoel

In het stadje Gravedona biedt dit uitnodigende appartement een oase van rust in het hart van de beroemde Italiaanse regio Comomeer. Met een panoramisch uitzicht over het meer en het Valtellina-gebergte, biedt deze gelijkvloerse woning een omgeving die aanvoelt als een ansichtkaart die tot leven is gekomen – perfect voor natuurliefhebbers, buitenavonturiers en iedereen die rust en schoonheid zoekt. Terug in het appartement kunt u ontspannen in het gedeelde zwembad of op het privétuinterras terwijl de kinderen genieten van speeltoestellen die speciaal voor hen zijn ontworpen. Gezinnen zullen de doordachte details zoals de kinderstoel en het kinderbed waarderen, terwijl het tuinmeubilair uitnodigt tot ontspannen maaltijden in de buitenlucht.

Op slechts een korte loopafstand van het meer is de accommodatie ideaal gelegen om enkele van de meest iconische bezienswaardigheden van Noord-Italië te verkennen. Maak een schilderachtige boottocht vanaf de kade van Gravedona en ontdek nabijgelegen schatten zoals Villa Carlotta in Tremezzo, de elegante straten van Bellagio, het romantische stadje Varenna aan het meer of de historische abdij van Piona. Voor sensatiezoekers bieden het Comomeer Adventure Park en talloze mountainbike- en wandelpaden onvergetelijke dagen. Wintergasten kunnen ook beroemde skibestemmingen zoals Bormio en Livigno bereiken met een schilderachtige autorit.

Foodies kunnen culinaire hoogstandjes in de buurt ontdekken met een diner aan het meer bij Ristorante Le Terrazze, verse visgerechten bij Ca de Matt of de lokale smaken van Ristorante Dei Pescatori. Of u nu gaat varen, wandelen, skiën of gewoon geniet van het spectaculaire uitzicht, dit pareltje in Gravedona biedt de perfecte uitvalsbasis voor uw uitstapje naar het Comomeer.
Licentie- of registratienummer: 013249-CNI-00112

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


178 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Gina Fred Spronk

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Appartement heeft duidelijk een upgrade nodig bank zakt door kan je niet op zitten Fris dekbed zou ook niet verkeerd zijn Nu dekens niets mis mee maar ruik erg muf Alles is stuk of gaat stuk Openslaande deuren moeten dicht blijven slot kapot Vaatwasser stuk Ook de lift was kapot is weer gerepareerd Omschrijving 5 personen alles is gericht op 4 dat geeft nog behoorlijke aanpassing met slecht weer er zijn 4 eethoek stoelen 4 buiten stoelen De weg naar beneden is super stijl wielen komen los je ziet even niks Ook met omhoog rijden is her Russisch roulette zodra je wielen boven zijn moet je per direct Je stuur omgooien anders zit je tegen het hek boven let wel er is maar een klein plat stuk boven en je zit aan een doorgaande weg duimen dat er geen verkeer aankomt Iedereen rijdt hier met een kleine auto dus dit zou wel vermeld moeten worden een lage auto kan niet naar beneden En vooral op je parkeerplaats blijven De middelste plek is ruimere en makkelijker achteruit te draaien alle andere gasten waren weg dus parkeren wij in de middelste parkeerplaats had ik wel beter eerst kunnen overleggen nameten de eigenaar Waren er toch Nog gasten gekomen Geen probleem zou je denken er stond nergens in de boeking vermeld welke plaats je dus konden hun toch gewoon op de linkse plaats staan Op zondag morgen moest mijn man de auto gaan verzetten maar de auto van de andere gasten stond nu op de linker plaats Dus moest ik op zondagochtend mee in pyama met de eigenaar naar de nieuwe gasten om te vragen of wij daar mochten blijven staan Was helemaal geen probleem Zwembad is wel supper echt zoal op de foto uitzicht grandioos Gravedonna is een leuk stadje met de veerdiensten kan je overal op,het meer komen . Leuke stranden n We hebben samen een leuke vakantie zien veel mooie dingen Dus alles is oke De eigenaar was zeer onvriendelijk Alle gasten waren

Benoot Kurt

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtig uitzicht over het meer, ook vanin het zwembad, heel mooi zwembad, tuin en huis, vriendelijke eigenaars en zonen, mooi verblijf, een echte aanrader!

Matthias Fischer

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het was behoorlijk warm in het appartement. Gordijnen voor de ramen die uitkijken op het terras zouden hier een voordeel zijn.

DIK GROENENDIJK

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Prachtige locatie van het huis! Geweldig uitzicht! Genieten, elke dag weer. Zeer vriendelijke beheerder, die er samen met zijn vrouw alles aan deed om het de gast naar de zin te maken. Voor ouderen die moeite hebben met (trap)-lopen is het geen geschikt huis. Verder een aanrader!

Bühler

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Zeer mooi appartement met zitje, zwembad en geweldig uitzicht. De keuken/appartement had alles wat we nodig hadden. We werden hartelijk ontvangen en geïntroduceerd door de gastheer. Helaas was het weer niet geweldig. Maar het appartement is zo goed gelegen dat we nog steeds wandelingen, fietstochten, boottochten en wandelingen konden maken. De toegang tot de parkeerplaats kost de eerste keer veel moeite, maar je went er snel aan. Wij komen graag terug.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 313660

Laatst bijgewerkt: 24.10.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/313660.htm


«Klimmen, varen en dineren; Comomeer» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 178 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit