Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
KASA KIARA 20 m van het Gardameer
85m² appartement, 2e verdieping, onlangs gerenoveerd, met 2 grote terrassen met uitzicht op het meer, 50 m. van het meer met 2 slaapkamers, met een eigen Wi-Fi, airconditioning en een vaatwasser
10% Actie 02-08-2026 - 29-08-2026
Liefdevolle restauriertNatursteinrustiko met moderne uitbreiding, een prachtig terras met barbecue en in de zomer keuken, verdeeld in 3 appartementen, ideaal voor kinderen en honden
10% Last minute
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
nieuw en modern uitgerust met alle comfort, park, Wifi, 2 met privé tuin, 2 met privé terras, zwembad met solarium, ligbedden, tuin, barbecue, fitness
Zeer duurzaam
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
Villa Maria Appartement - 1A Studio voor twee gasten met tweepersoonsbed
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Driekamerappartement Zwembad & Parkeerplaats Moderne, comfortabele woning met adembenemend uitzicht op het meer
Bijzonder duurzaam
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
100 m. van het meer, 75 m² vakantiehuis voor 2/3 personen, 160m² privétuin, privé parkeerplaats, airconditioning, naast de Botanische Tuin van Villa Taranto.
Duurzaam
Sole Suites at Lago Dorato, Luxury, Lake View
Zeer duurzaam
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 204€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 9% vrij
215€ voor 18 jul. - 25 jul.
156€ Jaarlijks gemiddelde
8% voor 18 jul. - 25 jul.
39% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 159 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Bergamo, Mailand & Umland en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 661 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lago Maggiore en Meer van Lugano.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox