Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Mooi nieuw vrijstaand huis, volledig onafhankelijk met tuin, ideaal voor gezinnen, omgeven door groen, maar op slechts 200 m van de stranden van het meer. Dieren zijn welkom!
Zeer duurzaam
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
10% Actie 10-04-2026 - 30-04-2026
10% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
Landhausvilla La Gioiosa, Comomeer
Villa met eigen strand en 20 000 m² Park voor exclusief gebruik
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Villa Pigera in Leggiuno: 300 m² woonoppervlak, 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen – nu boeken!
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Vakantiehuis Casa Lago di Garda ligt in het pittoreske Tignale en biedt een adembenemend uitzicht
5% Actie 12-04-2026 - 30-06-2026
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Cottage Living "Ronc D'Albert '
2. woningen, Tuin, Terras, prachtig uitzicht op het meer
Vakantiehuis Villa Tesoro di Nesso in Lombardije biedt 230m² woonruimte, 4 kamers, max. 8 personen.
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
100 m. van het meer, 75 m² vakantiehuis voor 2/3 personen, 160m² privétuin, privé parkeerplaats, airconditioning, naast de Botanische Tuin van Villa Taranto.
Duurzaam
Bungalow Sole met prive parkeerplaats,gelegen op vakantiepark Villaggio Sunclass Tignale
Een echt klein stukje paradijs!
Villa P 12 voor meer gezinnen!
Dream House in Lazise / Lake Garda in de buurt van Gardaland voor groepen (8-10 Volwassenen) geschikt. Voor toeristen met de boot: parkeerplaats in het Innnehof + boei gratis!
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 204€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
143€ voor 11 apr. - 18 apr.
163€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 11 apr. - 18 apr.
38% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 162 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Mailand & Umland, Meer van Lugano en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 596 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lago Maggiore en Meer van Lugano.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox