Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
Gardameer vakantiehuis op een fantastische locatie
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
Sole Suites at Lago Dorato, Luxury, Lake View
15% Last minute 01-11-2026 - 08-11-2026
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
10% Last minute 25-10-2026 - 08-11-2026
Cottage Living "Ronc D'Albert '
2. woningen, Tuin, Terras, prachtig uitzicht op het meer
5% Last minute 25-10-2026 - 08-11-2026
Twee en drie-kamer appartement met LAKE 500 Mt. van het meer, zwembad, parking, airconditioning, Wi-Fi
5% Actie 19-03-2027 - 07-11-2027
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Rustico Boltini - Lago Maggiore
Gezellig stijlvol vakantiehuis Boltini aan het Lago Maggiore, ideaal voor 2 personen.
5% Last minute 25-10-2026 - 28-10-2026
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Vakantiewoning IPAG ATTIC in Brenzone sul Garda, Veneto. Ruimte: 75m², max 4 personen,Woonkamer, Keuken, 2 Slaapkamers, Badkamer en groot terras met adembenemend uitzicht.
Onderhouden appartement met een panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore + bergen
Liefdevolle restauriertNatursteinrustiko met moderne uitbreiding, een prachtig terras met barbecue en in de zomer keuken, verdeeld in 3 appartementen, ideaal voor kinderen en honden
10% Last minute 25-10-2026 - 08-11-2026
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
10% Last minute
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 208€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 56% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
136€ voor 31 okt. - 07 nov.
166€ Jaarlijks gemiddelde
64% voor 24 okt. - 31 okt.
39% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 166 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Bergamo, Mailand & Umland en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 655 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lago Maggiore en Meer van Lugano.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox