Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Ferienhaus Porlezza Luganersee
Een gezellig houten chalet direct aan het Luganomeer voor 5 personen.
Nieuwe moderne 3-kamer vakantiewoning 66 m². Met een prachtig uitzicht op het Gardameer.
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
Bungalow Sole met prive parkeerplaats,gelegen op vakantiepark Villaggio Sunclass Tignale
Vakantieappartement Gezinsvakantie Padenghe sul Garda
Geniet van een gezinsvakantie in een ruim split-level appartement met balkon in het historische centrum van Padenghe sul Garda.
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Casa Vista Magnifica: Een ruim vakantiehuis in Tignale aan het Gardameer, met 4 kamers voor 8 personen.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Mooie Course View Gardameer App
Goed onderhouden huis met 2 FeWo's, op het zuiden met zon de hele dag, een prachtig uitzicht op het meer, een eigen omheinde tuin, zwembad gebruik - uitzicht op het meer App. Garda
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
Casa ZeTA - comfortabele vakantiewoning in Vigole/Maderno aan het Gardameer met uitzicht op het meer voor 2 personen
Vakantiewoningen op een zuidelijke helling met prachtig uitzicht op het meer.
Duurzaam
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. Veel wandel- en fietsmogelijkheden. 600 m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
100 m. van het meer, 75 m² vakantiehuis voor 2/3 personen, 160m² privétuin, privé parkeerplaats, airconditioning, naast de Botanische Tuin van Villa Taranto.
Duurzaam
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
Landhausvilla La Gioiosa, Comomeer
Villa met eigen strand en 20 000 m² Park voor exclusief gebruik
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
Casa Catharina,centrum Garda+garage
Volledig ingerichte appartementen (met bed- / badlinnen) van 90 en 110 vierkante meter, het hele jaar geopend, in het centrum van Garda.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 204€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
134€ voor 17 jan. - 24 jan.
165€ Jaarlijks gemiddelde
47% voor 17 jan. - 24 jan.
43% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 159 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Mailand & Umland, Pavia en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 625 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lake Como en Lago Maggiore.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.