Waar is het mooiste in Lombardije?
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Casa Enrica, een oase van rust en stilte op 200 meter van het historische centrum van Gardola-Tignale
Lara's Rustico is gelegen in het midden van een olijfboomgaard met een onvergelijkbaar uitzicht op het meer: afgelegen maar toch dicht bij de oude stad en de stranden.
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
10% Actie 20-04-2026 - 30-04-2026
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
FEWO PE-19 MIT PRIVATER TERRASSE, GARTEN UND POOL! GARAGE VORHANDEN
FEWO PE-19 in Peschiera del Garda: Vakantiewoning van 80 m² met terras, tuin, zwembad en garage voor 6 personen.
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Villa met zwembad en tuin voor exclusief gebruik. Op een steenworp afstand van de stranden en het centrum van Toscolano Maderno.
FEWO C 30 IN OG met tuin en zwembad!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 210 m² prive en omheinde tuin. Zwembad, Air, internet WiFi, satelliet-tv, barbecue, eettafel, huisdieren welkom!
Vakantieappartement Gezinsvakantie San Zeno di Montagna
Duurzaam
ALPE CAVALLACCIO - Holiday Cabin
Natuurlijke oase in het bos, boven het Lago Maggiore, een familie paradijs!
Zeer duurzaam
Een oase in het historische hart van Stresa! Geniet van het levendige Italiaanse leven en de perfecte verbinding met alle bezienswaardigheden aan het Lago Maggiore.
APPARTEMENT HEIDI in LAZISE: toeristische verhuur van 90m², 50 meter van het meer.
100 m. van het meer, 75 m² vakantiehuis voor 2/3 personen, 160m² privétuin, privé parkeerplaats, airconditioning, naast de Botanische Tuin van Villa Taranto.
Duurzaam
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Schoenes Huis in grote olijfboomgaard
10% Actie 20-04-2026 - 26-04-2026
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
Familie-Oase aan het meer: stijlvol.Hs+Garden
Stijlvol licht vervuld (Rusticostil) met groot terras,950m² tuin,privatestr,slechts 150m ,350m , dus centraal en toch ruimte(open haard)+3 kamers
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 127€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 204€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
144€ voor 25 apr. - 02 mei
171€ Jaarlijks gemiddelde
49% voor 25 apr. - 02 mei
39% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen in Lombardije zijn de plaatsen Como, Livigno en Mailand. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Lombardije is 162 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Lombardije: Mailand & Umland, Meer van Lugano en Iseosee.
In Lombardije zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Resem, Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer en Villa Alessia-7 Pers. Traumblick zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Lombardije zijn er 596 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Gardameer, Lago Maggiore en Meer van Lugano.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox