Hoe duur is een vakantiewoning in Maccagno?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Maccagno is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Idyllische vakantiewoning Casa Christina in Maccagno, deelgemeente Musignano, Lago Maggiore, voor 2 personen.
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), open keuken(kookplaat, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wastafel), badkamer(ligbad, wastafel, toilet, bidet)
Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)) Op de 1e etage: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), zitkamer(1-pers. slaapbank)
Accommodaties in de buurt van Maccagno
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus über dem Lago Maggiore
Uitzicht op afstand en rust boven het Lago Maggiore.
Exclusief appartement in het historische villa direct aan het meer in het centrum van Cannobio, met een prachtig uitzicht
EXCLUSIEF House z. Sole gebruik direct aan het meer / water 2 Seeterassen / boei / Air, Wifi een eigen toegang tot het meer, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 4 terrassen, voor maximaal 6 personen.
Exclusieve vakantiehuis met sauna voor eenmalig gebruik, met een prachtig uitzicht, terrassen, tuin, toegang tot het meer 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken met vaatwasser en een woonkamer met open haard
20% Last minute
Vakantiewoning ISOLA BELLA in Cannobio aan het Lago Maggiore, 120m², 2 kamers, max. 4 personen.
Casa Dolce Vita aan het Lago Maggiore
Casa Dolce Vita maakt indruk met een prachtig uitzicht op het meer Lago Maggiore. De 2-4 is modern, uitgerust pas gerenoveerd en in een rustige locatie.
Vlakbij Luino aan het Lago Maggiore: 42 m² vakantiehuis voor maximaal 4 personen in verzorgd vakantiepark met zwembad
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
Fantastisch vakantiehuis met mooie, grote tuin, barbecue, zwembad. 3 slaapkamers voor in totaal 5 personen. Gezellige woonkamer met pelletkachel, TV. Kitchenette,
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 103€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 186€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 35% vrij
129€ voor 25 jul. - 01 aug.
119€ Jaarlijks gemiddelde
60% voor 25 jul. - 01 aug.
49% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Maccagno is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Maccagno raden wij de vakantieverblijven Cottage Living "Ronc D'Albert ', Finca CascinaBorchina Falco estate en Residenza Panorama aan.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox