Huis in Volendam bij de Marina
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Hal(toilet), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(kabel)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche), overloop(toilet), balkon of terras, verwarming(CV), tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)
Sinds 2017 zijn er ook gerestylede woningen te boeken op Marinapark Volendam. Deze zijn er in twee, geschakelde varianten, die beide verdeeld zijn over twee etages. De entree bevindt zich op de begane grond, of op de eerste etage.
Zo is er een 6-pers. woning (NL-1131-08) met drie slaapkamers, waarvan één op de entree etage en twee op de eerste etage. Op de entree etage treft u, naast de woonkamer en compleet ingerichte keuken, een apart toilet aan. Op de eerste etage bevinden zich een badkamer met douche en een apart toilet op de overloop.
Er is tevens een 7-pers. woning (NL-1131-09). Hier beschikt u over drie slaapkamers, alle op de eerste etage. Er zijn twee slaapkamers met elk twee 1-pers. bedden en één slaapkamer met drie 1-pers. bedden. Op de eerste verdieping bevindt zich ook de badkamer met douche. Op zowel de entree etage als eerste etage is een apart toilet aanwezig.
Beide woningen zijn modern en compleet ingericht. In de keuken vindt u er een afwasmachine, magnetron, koel/vriescombinatie en koffiezetapparaat. Alle bedden zijn 1-pers. boxspringbedden. U beschikt over een tuin met terras of balkon en tuinmeubilair. Er is een parkeergelegenheid nabij het object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Plaats en de locatie van de accommodatie
Marinapark Volendam laat u genieten van waterplezier op en rondom het Markermeer en de eigen jachthaven van het park. Het vakantiepark beschikt over een overdekt zwembad met kinderbad en er is de mogelijkheid tot het huren van fietsen. Breng een bezoek aan het mooie vissersdorp Volendam en bezoek een klompenmakerij of kaarsboerderij of laat een foto van u maken in de Volendamse klederdracht. Ook de bruisende stad Amsterdam is zeker een bezoekje waard, deze ligt op nog geen 20 km afstand van het park. Alle vakantiehuizen zijn uniek met verschillend aantal kamers, ligging aan het water of bij de jachthaven en/of extra luxe zoals een privé-sauna. Alle woningen zijn in Volendamse stijl gebouwd en kijken uit over het IJsselmeer of het prachtige landschap.
Prachtig vakantiepark aan de oever van de Gouwzee, vlakbij de oude haven van Volendam.
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan.
Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van € 50 p.p. verlangd.
Voor verblijven tijdens de Volendamse kermis (meestal eerste weekend van september), wordt een extra waarborg van € 50 per persoon berekend. Ook zijn de schoonmaakkosten verplicht.
Het zwembad is, met uitzondering van de schoolvakanties, op woensdagmiddag gesloten.
Er is parkeergelegenheid nabij de woning.
In het eerste weekend van september is de beroemde kermis in Volendam. In dit weekend zijn de eindschoonmaak en bedlinnen verplicht. Ook wordt er een borg van € 50,- per persoon berekend.
In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad op Marinapark Volendam vanaf maandag 22-11-2021 t/m maandag 26-11-2021 gesloten.
Graag willen wij u er op attenderen dat de Koos Kids Club en het recreatieprogramma alleen aanwezig zijn in de maanden juli en augustus. In de overige periodes is de Koos Kids Club gesloten en is er geen recreatieprogramma.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-07-2025
54 Beoordelingen
Totale beoordeling
Schmitz
Tot nu toe is alles goed gegaan. Helaas zijn de matrassen erg zacht.
Jean-Marc CHERRIER
Rustig en comfortabel appartement, goed uitgerust en groot genoeg.
Vilim Berger
Zeer teleurgesteld – slechte hygiëne en service bij Roompot Marina Volendam
De locatie van Roompot Marinapaek Volendam is werkelijk prachtig – een rustige omgeving, charmante huisjes en op slechts een korte loopafstand van het gezellige centrum van Volendam. Helaas houdt het daar op.
Bij aankomst werd ons verteld dat we pas om 16.00 uur konden inchecken, wat prima is, maar het inchecken zelf verliep allesbehalve soepel. Op de parkeerplaats werden we begroet door een vieze zak met gebruikt beddengoed – een verontrustende eerste indruk.
Toen we eindelijk het huis binnenkwamen, waren we geschokt door de hoeveelheid vuil. De vloer was zichtbaar vies, overal lagen hondenharen, lag er afval en hingen er spinnenwebben aan de muren – het huis was duidelijk al weken niet goed schoongemaakt. Er was geen beddengoed verstrekt, ondanks dat we er extra voor betaald hadden, en de algehele staat van het huis was absoluut onacceptabel.
Ik begrijp dat dit geen vijfsterrenhotel is, maar deze mate van verwaarlozing is onredelijk. Toen ik naar de receptie ging om te klagen, leek het personeel onverschillig. Er werd me verteld dat, omdat het na 16.30 uur was, er pas de volgende dag iemand kon komen schoonmaken – en verrassing, de resterende vijf dagen van ons verblijf was er helemaal niemand meer. verblijf.
Pas na herhaaldelijk vragen kregen we eindelijk het bedlinnen waarvoor we betaald hadden – en niet zonder passief-agressieve opmerkingen tussen het personeel in het Nederlands, ervan uitgaande dat we het niet konden verstaan.
Na meer dan 1300 kilometer gereden te hebben, was de aankomst in een vies, onvoorbereid huis ongelooflijk frustrerend, vooral omdat ze verplicht extra schoonmaakkosten rekenen en de accommodaties als huisdiervriendelijk aanprijzen. Als je schoonmaakkosten rekent, zou de accommodatie bij aankomst in ieder geval schoon moeten zijn. Bovendien ben ik bij de receptie afgewezen toen ik om terugbetaling van de schoonmaakkosten vroeg.
Ik raad Roompot ten zeerste aan om hun schoonmaakservice en gastervaring opnieuw te evalueren, en ik zou deze locatie niet aan anderen aanbevelen, tenzij er serieuze veranderingen worden doorgevoerd.
Drammeh
Ze weigerden volledig om ons borggeld aan ons terug te betalen. Nadat ik het hele huis voor hen heb schoongemaakt. Ik heb ze 100 keer een e-mail gestuurd met mijn bankrekeningnummer. Ze blijven nog steeds naar mijn bank vragen
rowena concincion
Het was heel gezellig, huis was schoon. Geen problemen gehad
Tanja Sanden
Het appartement is precies zoals op de foto's
Bernd Schlinkmann
Leuk appartement op 2 verdiepingen. Goed gemeubileerd. Locatie zeer goed. Alles wat belangrijk was, was aanwezig.
Wierzgon
Mooie locatie nabij het IJsselmeer, genieten van de nabijgelegen attracties zoals het Volendams Museum.
Marc Zuidema
Leuke en mooi huisjes. Receptie was erg vriendelijk. De schoonmaak had wel iets beter gemogen.
Margreet Dassen-Koeling
Het was erg vies toen we binnen kwamen. Er was niemand geweest, er waren ook geen vuilniszakken ed. De receptie heeft schoonmakers gestuurd maar dat was pas s avonds. Daarna prima verblijf gehad
Mike Olzewsky
Heel mooi uitzicht, het huis is geweldig
Hendy Bakhuis
Perfect verblijf gehad, inchecken verliep soepel en het huisje op Marinapark Volendam was zeer goed.
Marieke Kruijssen
We werden erg vriendelijk ontvangen bij de receptie. Het appartement staat op een park tegen Volendam aan, dus echt in een bebouwde omgeving. Niet in het groen.
Van Kuijk
Makkelijk boeken en super service
Michaela Teichmann
Ruime accommodatie met veel ruimte. Leuke omgeving waar je veel kunt zien en doen. Aangename nabijheid van Amsterdam.
Thottan
Het appartement overtrof onze verwachtingen qua comfort en stijl, Het was gezellig maar toch ruim genoeg voor onze groep, We genoten van de nabijgelegen attracties, inclusief een heerlijke dag op het strand bij het Markermeer, Zeer aan te raden!
boukaouma
Ruimtelijke vibes! Schoon en elegant decor, Dichtbij het IJsselmeer, wat een sfeer, Gratis WiFi was een redder om foto's te posten, Ik kan niet wachten om terug te komen!
Buttet
Over het algemeen een aangename ervaring, Het appartement was schoon en de gastheren waren gastvrij, Het ligt op een rustige plek, wat ontspanning vergemakkelijkt, Op een paar stappen van het IJsselmeer, dat prachtig was, We zullen zeker terugkomen!
Deriaz
Super schoon en ruim! Het buitenzwembad was een aangename bonus, Perfect voor gezinnen
LAMOURE
Wat een parel! De decoratie was modern en uitnodigend, en we vonden alles wat we nodig hadden binnen handbereik. De gastheren waren vriendelijk en zeer behulpzaam. De buitenruimte was een uitstekende bonus, vooral voor de avondbijeenkomsten. Ik kan niet wachten om terug te komen!
Gallo
Ruim en comfortabel! De kamers waren perfect voor onze groep van zes, en de keuken had alle apparaten die we nodig hadden. De buitenruimte was een mooie toevoeging, vooral 's avonds. Het was ook op korte afstand met de auto van Edam, dat we graag hebben verkend.
ago
Schone en gezellige ruimte, perfect voor onze ontsnapping. De volledig uitgeruste keuken maakte de maaltijden gemakkelijk en aangenaam.
Rosales Agujeta
Alles was perfect, De keuken had alle essentials, en de bedden waren super comfortabel, Rookvrij gebied is een plus, Perfect voor een rustig weekend met vrienden!
Vivas Del Campo
Een comfortabele verblijf met alle essentiële elementen, De internetverbinding was betrouwbaar, wat een pluspunt voor ons was, De locatie is behoorlijk handig, met enkele eetgelegenheden in de buurt, Over het algemeen een solide optie voor een gezinsvakantie
Nijland
Ruim en modern appartement met alle noodzakelijke voorzieningen, Het buitenzwembad was een heerlijke bonus
Sandra Witte
Wij voelden ons er helemaal thuis. Het appartement was erg groot en de ligging direct aan de haven, met veel restaurants in de buurt, was geweldig! Een groot pluspunt is de geweldige busverbinding (20min) naar Amsterdam 👌🏼 we komen terug
Erna Niemeijer
Het huisje nr 212. was erg vuil. De trap , bank en vloer waren gewoon niet gedaan. De bank zat vol honden haren . Over de douche cabine maar helemaal niet te praten. de rubbers hoeken en onderste voegen waren oranje van het vette vuil kortom voor ons niet weer !!!!!
John Gulikers
Zeer vriendelijke ontvangst. Leuk huisje. Tip: meer dan maar 2 haakjes in de badkamer en minstens 2 plankjes i.p.v. helemaal geen. Ook 2 stoelen/krukjes boven zou fijn zijn. Overlast van een muisje in de keuken/huiskamer werd opgelost na melding bij de receptie ook al was hij (of een andere) weer terug op de laatste dag! Omgeving was erg mooi, leuk klein park. Ligging was ideaal, vlakbij het dorp en bus naar Amsterdam was heel fijn.
Ralph Wipfler prochorow
Accommodatie was goed, omgeving was het beste wat ik niet zo goed vond is het op het terras geen privacy is het ontbreken van enkele huizen, waren echt geweldig als je het kon verbeteren dus alleen goede accommodatie. Anders was super omgeving prachtig huis de tweede keer daar opnieuw en opnieuw aanbevelen. (PS-schermen waren echt perfect voor alle huizen.)
Sandra Witte
Wij voelden ons er helemaal thuis. Het appartement was erg groot en de ligging direct aan de haven, met veel restaurants in de buurt, was geweldig! Een groot pluspunt is de geweldige busverbinding (20min) naar Amsterdam 👌🏼 we komen terug
Drammeh
Ze weigerden volledig om ons Kautiongeld terug te betalen. Nadat we het hele huis voor hen hadden schoongemaakt. Ik heb ze 100 keer gemaild en mijn bankrekeningnummer gegeven. Ze blijven nog steeds vragen om mijn bank.
rowena concincion
Het was heel gezellig, huis was schoon. Geen problemen gehad
Tanja Sanden
Het appartement is precies zoals op de foto's
Bernd Schlinkmann
Leuk appartement op 2 verdiepingen. Goed gemeubileerd. Locatie zeer goed. Alles wat belangrijk was, was aanwezig.
Marc Zuidema
Leuke en mooi huisjes. Receptie was erg vriendelijk. De schoonmaak had wel iets beter gemogen.
Margreet Dassen-Koeling
Het was erg vies toen we binnen kwamen. Er was niemand geweest, er waren ook geen vuilniszakken ed. De receptie heeft schoonmakers gestuurd maar dat was pas s avonds. Daarna prima verblijf gehad
Mike Olzewsky
Heel mooi uitzicht, het huis is geweldig
Hendy Bakhuis
Perfect verblijf gehad, inchecken verliep soepel en het huisje op Marinapark Volendam was zeer goed.
Marieke Kruijssen
We werden erg vriendelijk ontvangen bij de receptie. Het appartement staat op een park tegen Volendam aan, dus echt in een bebouwde omgeving. Niet in het groen.
Van Kuijk
Makkelijk boeken en super service
Michaela Teichmann
Ruime accommodatie met veel ruimte. Leuke omgeving waar je veel kunt zien en doen. Aangename nabijheid van Amsterdam.
Erna Niemeijer
Het huisje nr 212. was erg vuil. De trap , bank en vloer waren gewoon niet gedaan. De bank zat vol honden haren . Over de douche cabine maar helemaal niet te praten. de rubbers hoeken en onderste voegen waren oranje van het vette vuil kortom voor ons niet weer !!!!!
John Gulikers
Zeer vriendelijke ontvangst. Leuk huisje. Tip: meer dan maar 2 haakjes in de badkamer en minstens 2 plankjes i.p.v. helemaal geen. Ook 2 stoelen/krukjes boven zou fijn zijn. Overlast van een muisje in de keuken/huiskamer werd opgelost na melding bij de receptie ook al was hij (of een andere) weer terug op de laatste dag! Omgeving was erg mooi, leuk klein park. Ligging was ideaal, vlakbij het dorp en bus naar Amsterdam was heel fijn.
Ralph Wipfler prochorow
Accommodatie was goed, omgeving was het beste wat ik niet zo goed vond is het op het terras geen privacy is het ontbreken van enkele huizen, waren echt geweldig als je het kon verbeteren dus alleen goede accommodatie. Anders was super omgeving prachtig huis de tweede keer daar opnieuw en opnieuw aanbevelen. (PS-schermen waren echt perfect voor alle huizen.)
John Gulikers
Zeer vriendelijke ontvangst. Leuk huisje.
Tip: meer dan maar 2 haakjes in de badkamer en minstens 2 plankjes i.p.v. helemaal geen.
Ook 2 stoelen/krukjes boven zou fijn zijn.
Overlast van een muisje in de keuken/huiskamer werd opgelost na melding bij de receptie ook al was hij (of een andere) weer terug op de laatste dag!
Omgeving was erg mooi, leuk klein park. Ligging was ideaal, vlakbij het dorp en bus naar Amsterdam was heel fijn.
Ralph Wipfler prochorow
Accommodatie was goed, omgeving was het beste wat ik niet zo goed vond is het op het terras geen privacy is het ontbreken van enkele huizen, waren echt geweldig als je het kon verbeteren dus alleen goede accommodatie. Anders was super omgeving prachtig huis de tweede keer daar opnieuw en opnieuw aanbevelen. (PS-schermen waren echt perfect voor alle huizen.)
Erna Niemeijer
Het huisje nr 212. was erg vuil. De trap , bank en vloer waren gewoon niet gedaan. De bank zat vol honden haren . Over de douche cabine maar helemaal niet te praten. de rubbers hoeken en onderste voegen waren oranje van het vette vuil
kortom voor ons niet weer !!!!!
dorothée Laurendeau
We kwamen als gezin met onze 4 kinderen (18,16,11 en 9 jaar) om Amsterdam te bezoeken. Volendam op 20 minuten rijden van Amsterdam was perfect. De voordelen van de jachthaven: gemakkelijk parkeren, zeer schattige architectuur, zelfs voor dit type complex, de aanwezigheid van een zwembad. En de stad volendam verdient een wandeling, heel exotisch ook! Kortom, we zijn erg blij met ons verblijf!
Nischik
Het was een erg leuke vakantie. Het huis had alles wat je nodig hebt. Alle extra geboekte opties waren beschikbaar. Bedieningspersoneel supervriendelijk. Er moet nog gewerkt worden aan de netheid van het vakantiehuis. We hebben dit al gecommuniceerd naar de servicemedewerkers. Bezienswaardigheden, winkels, recreatie- en sportfaciliteiten, winkels en restaurants / bars allemaal op loopafstand. Prijs en prestatieverhouding past. Volendam is de reis waard.
Erna Niemeijer
Het huisje nr 212. was erg vuil. De trap , bank en vloer waren gewoon niet gedaan. De bank zat vol honden haren . Over de douche cabine maar helemaal niet te praten. de rubbers hoeken en onderste voegen waren oranje van het vette vuil
kortom voor ons niet weer !!!!!
John Gulikers
Zeer vriendelijke ontvangst. Leuk huisje.
Tip: meer dan maar 2 haakjes in de badkamer en minstens 2 plankjes i.p.v. helemaal geen.
Ook 2 stoelen/krukjes boven zou fijn zijn.
Overlast van een muisje in de keuken/huiskamer werd opgelost na melding bij de receptie ook al was hij (of een andere) weer terug op de laatste dag!
Omgeving was erg mooi, leuk klein park. Ligging was ideaal, vlakbij het dorp en bus naar Amsterdam was heel fijn.
Ralph Wipfler prochorow
Accommodatie was goed, omgeving was het beste wat ik niet zo goed vond is het op het terras geen privacy is het ontbreken van enkele huizen, waren echt geweldig als je het kon verbeteren dus alleen goede accommodatie. Anders was super omgeving prachtig huis de tweede keer daar opnieuw en opnieuw aanbevelen. (PS-schermen waren echt perfect voor alle huizen.)
dorothée Laurendeau
We kwamen als gezin met onze 4 kinderen (18,16,11 en 9 jaar) om Amsterdam te bezoeken. Volendam op 20 minuten rijden van Amsterdam was perfect. De voordelen van de jachthaven: gemakkelijk parkeren, zeer schattige architectuur, zelfs voor dit type complex, de aanwezigheid van een zwembad. En de stad volendam verdient een wandeling, heel exotisch ook! Kortom, we zijn erg blij met ons verblijf!
Nischik
Het was een erg leuke vakantie. Het huis had alles wat je nodig hebt. Alle extra geboekte opties waren beschikbaar. Bedieningspersoneel supervriendelijk. Er moet nog gewerkt worden aan de netheid van het vakantiehuis. We hebben dit al gecommuniceerd naar de servicemedewerkers. Bezienswaardigheden, winkels, recreatie- en sportfaciliteiten, winkels en restaurants / bars allemaal op loopafstand. Prijs en prestatieverhouding past. Volendam is de reis waard.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noord-Holland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Waterland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 315983
Laatst bijgewerkt: 26.07.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/315983.htm
«Huis in Volendam bij de Marina» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 54 gegeven Beoordelingen.
en commissies
