Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in Zeewolde bij Horsterwold

Max.  12   personen
19m²  Woonoppervlakte
6 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 12  personen
19m²
6 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 5 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, DVD-speler), open keuken(oven, magnetron, afwasmachine), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), bijkeuken)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, douche, wastafel))

Blokhut: (tuinmeubilair)

sauna, douche(buiten), wasmachine, verwarming(CV), terras, tuin, parking, trampoline, zwembad(gedeeld met andere gasten), tennisbaan(gedeeld met andere gasten), speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel

Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 365,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven. Ruim comfort midden in de natuur
Deze ruime villa ligt in het hart van het landgoed Vaartbos in Zeewolde en is perfect voor grote groepen die samen willen ontspannen. Het huis straalt comfort en functionaliteit uit en beschikt over een grote tuin en een terras die perfect zijn voor bijeenkomsten in de buitenlucht. Een privétuinhuisje biedt een ontspannende sauna en buitendouche voor momenten van rustige ontspanning, terwijl het gedeelde zwembad, de tennisbaan en de speeltoestellen ervoor zorgen dat zowel kinderen als volwassenen zich kunnen vermaken. Of u nu een familie-uitje of een vakantie met vrienden organiseert, deze villa biedt de perfecte balans tussen privacy, ruimte en warmte. Ontdek het groene hart van Flevoland
Natuurliefhebbers zullen zich meteen thuis voelen in het Horsterwold, het grootste loofbos van West-Europa, dat op een steenworp afstand ligt en ongelooflijke wandel- en fietspaden biedt. Gezinnen kunnen genieten van een dagje uit naar het Dolfinarium in Harderwijk of de dierentuin van Amersfoort, terwijl liefhebbers van geschiedenis en luchtvaart het Aviodrome Museum kunnen verkennen. Voor wie van water houdt, bieden de nabijgelegen steden Elburg en Harderwijk charmante havens en schilderachtige boottochten op het Veluwemeer, waardoor elk uitje een onvergetelijke ervaring wordt. Optioneel nuts- en servicepakket Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 365,00 kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche en ligbad


Keuken

Vaatwasser
Magnetron
Oven

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 12

6 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 4.5 kilometer

4.5 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 4.5 kilometer

4.5 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 4 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


335 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Otto Meerkerk

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Vanuit Belvilla werden er achteraf, na het boeken, nog kosten berekend. De woning zelf was allesbehalve schoon. Buiten en binnen losse electra, niet werkende lichten, loszittende verf en niet afsluitbaar hekje naar water. Koud water op zondag, niet werkende verwarming. Ik wacht nog op antwoord van de klantenservice, maar deze verstopt zich achter het bij het verkeerd gebruikte telefoonnummer. Ik word ook van het kastje naar de muur gestuurd.

Jantsje Boer

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het huisje lijkt op het eerste oog geweldig! Echter blijkt er al snel vanalles mis te zijn. De bedden kraken absurd hard als je je ook maar een beetje beweegt. Net als de eetkamerstoelen die kraken of piepen. Er is lekkage in de woonkamer en boven zijn vochtplekken en afbladerende verf te vinden. De vaatwasser in de keuken doet zijn werk niet en de vaatwasser zit vol met roest, wat ontzettend ongezond is. Het servies in de kastjes was dus ook smerig en er is keukengerei wat gewoon uitelkaar valt. De deurbel werkt niet en het slot van de badkamer boven ook niet. Er zijn dusdanig veel zilvervisjes aanwezig dat ze snachts in groepen op het plafond te vinden zijn. De sauna zit vol met kieren en gaten en komt maar heel erg slecht op warmte. De indeling van het huisje is verder erg fijn en leuk aangekleed. Maar er is dusdanig veel achterstallig onderhoudt dat het huisje niet oke maakt.

van den bogerd Y.

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het huis is ruim maar heeft dringend onderhoud nodig. De bedden en bank in de woonkamer zijn doorgezakt. De verwarmingsketel lekt en moet 3x per dag worden bijgevuld. De vaatwasser is geheel verroest en wast niet goed schoon. Weinig licht in de keuken waardoor de kookplaat niet goed leesbaar en te bedienen is. De koelkast is gammel en de stofzuiger stinkt! In de tuin staat een schommel met één kapotte zitting.

Caroline Swanink

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

De verwarmingsketel moest 2x per dag bijgevuld worden om warm water te hebben. Dit was ook bekend bij de verhuurder, maar niet voiraf aan ons gemeld. Alle lichtspots in de keuken waren kapot, het rek in de afwasmachine is verroest, alle bedden kraken als je je omdraait. Het huis is toe aan een opknapbeurt, de rolgordijnen zijn deels kapot of sluiten niet en in sommige kamers laat het spuitwerk los van de muur. Er is wel een ruime voorraad aan glaswerk, borden bestek, schalen en pannen.

Hanna Schnittger

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Groot huis met voldoende ruimte voor 12 personen. Vaatwasser wat gedateerd.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 316605

Laatst bijgewerkt: 10.01.2026

Advertentie online sinds: 5 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/316605.htm


«Villa in Zeewolde bij Horsterwold» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 335 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit