Stijlvolle villa met ruime tuin
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), keuken(combimagnetron, afwasmachine), woon/eetkamer(TV), berging(douche, zonnebank / solarium, sauna))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(bubbelbad, 2x wastafel, toilet))
verwarming(vloerverwarming), dakterras, tuin, tuinmeubilair, parking
Deze tuinvilla dankt zijn naam aan de ruime tuinwaarin deze villa ligt, ideaal voor kinderen om in te spelen.
De tuinvilla is de perfecte vakantiewoning voor buitenmensen en gezinnen met kinderen en/of een hond. De ruime tuin biedt niet alleen een heerlijke zitplek op zonnige dagen, uw kinderen kunnen hier ook nog eens heerlijk in spelen. Voor honden biedt de tuin ook voldoende vrijheid.
De vrijstaande vakantievilla biedt een woonoppervlakte van 105 m², waardoor je veel privacy en comfort ervaart tijdens je verblijf. De vakantiewoningen zijn geschikt voor 2 tot 4 personen en beschikken over een compleet ingerichte keuken en woonkamer, 2 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. Met mooi weer is het heerlijk vertoeven in uw royale tuin voorzien van terrasmeubilair.
Deze villa nabij het water ligt in het rustige stadje Heel, op slechts een steenworp afstand van serene meren, schilderachtige fietspaden en een charmant uitzicht op de haven. Neem uw trouwe viervoeter mee – huisdieren zijn hier niet alleen toegestaan, maar worden ook geprezen! Geniet van de hondenvrije zones rond de Boschmolenplas, maak mooie hondenwandelingen door de omliggende natuurgebieden of bezoek lokale cafés met huisdiervriendelijke terrassen.
Op slechts een klein eindje rijden vind je culinaire pareltjes. Bezoek het nabijgelegen Roermond voor door Michelin aanbevolen restaurants of geniet van een informeel hapje bij een restaurant aan het water.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Zoals de naam van het vakantiepark al doet vermoeden, wordt deze locatie gekenmerkt door water en alles wat hiermee te maken heeft. Het ruim opgezette Maaspark Boschmolenplas is dan ook, mede door haar eigen haven, een absolute aanrader voor water(sport) liefhebbers. Varen, vissen, zwemmen, waterskiën, surfen of zeilen? Het kan hier allemaal. Door de waterkwaliteit en een bodem vol verrassingen, is de Boschmolenplas ook een zeer populaire duikplaats. Heb je nog geen of weinig ervaring met duiken? Op het park is een duikschool aanwezig om hier verandering in te brengen. Daarnaast zijn er tennisbanen, tafeltennistafels, een jeu de boules baan en een speelveld aanwezig. Ook heeft het park verschillende speeltuintjes te bieden en kun je fietsen huren om de omgeving op deze manier te ontdekken. Even bijkomen in de brasserie (met uitzicht op de haven) is ook zeker geen straf. Enkele aanraders in de omgeving zijn bijvoorbeeld Roermond (ca. 11km.), Maastricht (ca. 45km.) en binnen een half uur zit je al in Duitsland. Maaspark Boschmolenplas is zowel voor sporters als voor rustzoekers een uitstekende bestemming.
Het zeer waterrijke vakantiepark Maaspark Boschmolenplas is voorzien van een eigen haven en biedt voldoende mogelijkheden voor uitstapjes in de omgeving.
Indien uw huisdier niet is aangevraagd, kan toegang tot het park en de geboekte accommodatie worden geweigerd bij aankomst. Neem hiervoor contact op met ons customer contact center.
Je kunt, tegen betaling, een ligplaats in de haven reserveren. Een boothelling is ook aanwezig.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-12-2025
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Edwin Ligthart
Ruimte en rust om bij te kunnen komen van de dagelijkse drukte.
Astrid Houweling
Mooi huis, super omgeving.
Joyce Van Sint Feijth
Mooie omgeving, mooi huisje, mooi park. Tevens mooi weer gehad. Dus al met al genoten van een paar geweldige dagen.
Renée Dekker
VIP vakantie woning gehuurd. Was erg schoon. Van alle gemakken voorzien inclusief wasmachine. Sauna en bubbelbad heerlijk. Geen gebruik gemaakt van de zonnebank.
youssef Benmoukhtar
Geweldige omgeving. Huisjes zijn fantastisch
Annette
Duidelijke website, snelle afhandeling van de boeking, Jammer dat bepaalde extra's (opgemaakte bedden, badhanddoeken) pas later geregeld kunnen worden,
Evelyn Boschloo
Was mooie huisje wij hebben as gezien van genoten
nicole rüppell
Zeer goed. De accommodatie was niet erg schoon. Bedden alleen voor twee bedden, hoewel we drie personen waren. De omgeving was erg mooi en rustig en ontspannend.
Appie Minkes
Slecht weer was toch een domper op een fijne vakantie.
Jeannine Surig
We hebben er een heerlijke vakantie gehad. Veel mogelijkheden om te winkelen in de omgeving Zuid-Limburg. En lekker genoten van de luxe in de villa.
b.m bierman
vakantie lekker uitgerust
Nanette Bos
Een rustig, ruim opgezet park en luxe ruime huizen. Goede uitval basis om limburg maar ook Duitsland en België te ontdekken.
Angela Willems
Het park was voor ons gezinnetje te rustig, kids van 12 en 9, we hebben ons prima vermaakt buiten het park maar echte activiteiten waren ook ver te zoeken zoals in Landgraaf en Valkenburg. Ook heel jammer dat we een hoge haag in onze tuin hadden zodat we juist niet op de Maasplassen konden kijken.
Richard Le Blanc
Het was een heerlijk weekje in het maaspark,hebben heerlijk genoten van het park en de omgeving. Leuk gezellig netjes verzorgd park,alleen jammer dat je de ramen aantal avonden niet open kon laten ivm gieren van de boer.
moniek ponssen
jammer dat je echt niks voor de kinderen heb. maar dat kan je wel lezen voor je boekt. Maar komen dus wel duurder uit, om overal heen te gaan. verder stoorden wij ons aan de snelheid van vaste bewoners 40 km per uur vindt ik te hard, plaats drempels!! wel heel mooi park, schoon huisje, plus grote tuin. zeker voor herhaling vatbaar.
Ilonka Visser
het was een mooi groot huis ,vooral de luxe is erg bevallen. Voor rust is dit een goed vakantiepark en er zijn genoeg watersport mogelijk heden. Je zit dicht bij duitsland en roermond.
Richard Le Blanc
Het was een heerlijk weekje in het maaspark,hebben heerlijk genoten van het park en de omgeving.
Leuk gezellig netjes verzorgd park,alleen jammer dat je de ramen aantal avonden niet open kon laten ivm gieren van de boer.
Katja Leyendecker
Met onze hond hadden we in de late zomer van 2012 een heerlijke vakantie in Maaspark. Het weer was goed, we zijn een zeer vriendelijk en hebben het land en de mensen heel veel. Om een u200bu200bvakantie in Nederland in Maaspark Boschmolenplas raden wij u aan. De huizen zijn modern en voorzien van moderne normen.
Yvonne Groeneveld
Wij hebben als gezin genoten van ons luxe verblijf. Op het park zelf is er rust en kun je sportief bezig zijn op het water of rondom het water. Toverland is als uitje ons prima bevallen, een echte aanrader. Daarnaast hebben wel veel gewandeld, onder meer in het natuurgebied bij de Meinweg en natuurlijk een bezoek gebracht aan Roermond.
Angela Willems
Het park was voor ons gezinnetje te rustig, kids van 12 en 9,
we hebben ons prima vermaakt buiten het park
maar echte activiteiten waren ook ver te zoeken
zoals in Landgraaf en Valkenburg.
Ook heel jammer dat we een hoge haag in onze tuin hadden
zodat we juist niet op de Maasplassen konden kijken.
moniek ponssen
jammer dat je echt niks voor de kinderen heb. maar dat kan je wel lezen voor je boekt. Maar komen dus wel duurder uit, om overal heen te gaan. verder stoorden wij ons aan de snelheid van vaste bewoners 40 km per uur vindt ik te hard, plaats drempels!! wel heel mooi park, schoon huisje, plus grote tuin. zeker voor herhaling vatbaar.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 317397
Laatst bijgewerkt: 19.12.2025
Advertentie online sinds: 5 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317397.htm
«Stijlvolle villa met ruime tuin» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.
en commissies