Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Boerderij in Haarlo bij Het Hambroek

Max.  6   personen
275m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
275m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (hal(2-pers. slaapbank, vriezer, wastafel, toilet, wasmachine), hal(toilet), woonkamer(TV(satelliet), DVD-speler, radio, stereo-installatie), keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, kinderstoel), badkamer(ligbad, douche, wastafel))

Op de 1e etage: (slaapkamer(twijfelaar), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden))

verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, trampoline, zandbak, speeltoestellen, fietsen beschikbaar(tegen betaling), kinderbed

Logeren bij de boer doet veel mensen denken aan kamperen. Je kan echter ook kiezen voor deze comfortabele vakantiewoning op het erf van een actieve melkveehouderij. Rust en ruimte krijgen hier een nieuwe invulling. Vanuit de woning kijk je uit over het weidse landschap. De boerderij is actief in bedrijf, waardoor je kan meekijken hoe het toegaat in een modern melkveehoudersbedrijf.

Deze regio is een ideaal gebied voor fietsers en wandelaars. Het onder wandelaars bekende Trekvogelpad ligt in de directe omgeving. Voor de fietsers is er de Flamingoroute, een fietsroute die voor een deel over Duits grondgebied loopt. Ook kanoën behoort tot de mogelijkheden. Erve Baak ligt vlak aan het riviertje de Berkel.

De steden Winterswijk, Hengelo, Enschede en Vreden (Duitsland) liggen op ongeveer 20 km afstand. Gezellige vestingsteden Borculo en Groenlo op ongeveer 8 km afstand.

Naast het wandelen en fietsen is ook een bezoek aan één van de vele in de omgeving te vinden musea een aanrader. Bezoek bijvoorbeeld het kristal- of brandweermuseum in het nabij gelegen dorp Borculo. Een andere aanrader is een bezoek aan de klompenfabriek in Beltrum. Deze klompenfabriek is de grootste van Europa!

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zandbak
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 8 kilometer

8 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 8 kilometer

8 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; € 15/dier/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


422 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Lideweij Kornet

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Erg leuke vakantie plek voor een gezin met kinderen. Speeltoestellen, het boerenleven. De kinderen hebben zich erg gemaakt. Harm en Ingrid zijn erg gastvrij. Fijn ook een wasmachine, zelfs een strijkplank en een fijn ruime entree. Aanrader de Hambroekplas om lekker te zwemmen bij mooi weer.

Beatrijs Engel

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Een ruim huis voorzien van alles wat je nodig hebt en meer, in een prachtige omgeving. Bijzonder vriendelijk en gastvrij ontvangen door de hele familie Baak. Een aanrader! Beatrijs en Jos

Alberic

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

We hebben een uitstekend verblijf gehad op deze charmante boerderij, De locatie was ideaal om de nabijgelegen bezienswaardigheden te verkennen, en de ruime indeling gaf ons veel ruimte om te ontspannen, Het enige nadeel was dat het weer niet perfect was, maar dat heeft onze algehele ervaring niet beïnvloed, We zouden zonder aarzelen terugkomen!

Lambert

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Een solide plek om te verblijven als je op zoek bent naar rust en ruimte, De boerderij heeft veel ruimte en basisvoorzieningen, We hebben niet veel tijd binnen doorgebracht, maar het was schoon en functioneel, De kinderen genoten van de buitenspeelplaats, wat een leuk extraatje was, Gewoon een kleine waarschuwing, de locatie is een beetje afgelegen, maar dat was perfect voor ons

Sabrina

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Deze plek was super charmant en had alles wat we nodig hadden. De locatie is vredig, en wandelen in het nabijgelegen bos was een waar genoegen. Gewoon een kleine waarschuwing, de WiFi was een beetje traag, maar eerlijk gezegd, wie heeft dat nodig als je omringd bent door de natuur? Ik zou zonder aarzelen terugkomen!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 317714

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/317714.htm


«Boerderij in Haarlo bij Het Hambroek» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 422 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit