100% Aanbeveling
Al meer dan 5 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV(smart TV)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, douche(inloopdouche), wastafel))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche(inloopdouche), wastafel, toilet), badkamer(douche(inloopdouche), wastafel), overloop(toilet))
aanlegsteiger, terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Elegantie aan het water in een vredig paradijs
Onze luxe, vrijstaande villa's aan Waterstaete Ossenzijl, gelegen in het hart van Nationaal Park Weerribben-Wieden, bieden een onvergetelijk verblijf direct aan het water. Elke villa beschikt over een eigen aanlegsteiger en een elektrische bijboot (beschikbaar van maart tot oktober), waardoor u gemakkelijk door de rustige kanalen kunt varen of de uitgestrekte wetlands in uw eigen tempo kunt verkennen. Met stijlvolle interieurs, slaapkamers met eigen badkamer en moderne gemakken zoals een smart-tv, vaatwasser en complete keuken, staat uw verblijf garant voor ultieme ontspanning en stijl.
Comfort en gemak komen samen
Kies uit onze villa's voor 4, 6 of 8 personen, allemaal zorgvuldig ontworpen met ruime woonkamers, inloopdouches en weelderige terrassen. Grote ramen laten natuurlijk licht en uitzicht op het water binnen, terwijl hoogwaardige meubels comfort garanderen. De villa's bieden veilige parkeergelegenheid op eigen terrein en een rustige, autovrije omgeving – perfect om te ontspannen met familie of vrienden. Let op: huisdieren zijn niet toegestaan, zodat alle gasten kunnen genieten van een serene en allergievrije omgeving.
Proef de omgeving
Op slechts enkele minuten van uw villa kunt u genieten van charmante restaurants en cafés aan het water in Ossenzijl, of een korte autorit maken naar Giethoorn, ook wel bekend als het "Venetië van het Noorden". Geniet van verse vis, Hollandse pannenkoeken of een drankje aan het water na een dagje varen of fietsen. Of u nu op zoek bent naar avontuur of rust, Waterstaete Ossenzijl biedt een eersteklas vakantie aan het water in het hart van Overijssel.
Let op: Voor verblijven die geboekt zijn tussen maart en eind oktober, staat de boot voor u klaar bij aankomst in het park.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Waterstaete Ossenzijl opende in mei 2019 haar poorten. Dit luxe resort, aan de rand van Nationaal Park Weerribben-Wieden, bestaat, wanneer gereed, uit 57 luxe villa's. Deze liggen alle aan het (vis)water en beschikken over een aanlegsteiger met sloep (van april t/m oktober).
Wij schetsen een mogelijke vakantiedag; 's ochtends begint u de dag met verse broodjes op het terras. Vervolgens gooit u uw hengel uit vanaf de aanlegsteiger, ontdekt per fiets de mooie omgeving, verkent het water van de nabijgelegen Friese meren met uw eigen sloep of bezoekt één van de steden in de omgeving. In de tussentijd geniet u van alle luxe en comfort die uw villa te bieden heeft.
Op het park zelf is een receptie aanwezig. Een zandstrand wordt later ontwikkeld. In de directe omgeving is meer dan voldoende te doen en te beleven. Door de ligging zijn uitstapjes naar de omliggende provincies Friesland, Drenthe en Flevoland goed te doen. Plaatsen als Oldemarkt (5 km.), Giethoorn (21 km.), Meppel (32 km.), Drachten (49 km.) en Zwolle (54 km.) zijn het bezoeken waard. Bezoek ook het bezoekerscentrum van Staatsbosbeheer in Ossenzijl met alle informatie over het Natuurgebied De Weerribben. In Kalenberg (9 km.) is er een wandeling, dwars door het riet (laarzen meenemen). Voor een mooi uitzicht over de omgeving, bezoekt u de uitkijktoren op de Woldberg in Steenwijk (18 km.), vlakbij Tuk's Theehuis. Voor liefhebbers van natuur zijn er diverse fiets- en wandeltochten. Dit kan ook op een wat minder traditionele manier; Georun - The signs. Dit is een elf kilometer lange stepbike-route die u middels GPS-coördinaten langs weilanden, bossen en moerassen door het Overijsselse Vechtdal voert. Voor de kids zijn de volgende dagtrips zeker aan te raden; Avonturenpark Hellendoorn (81 km.), Walibi (54 km.), Attractiepark Slagharen (65 km.), Plopsaland Indoor Coevorden (78 km.) en Wildlands Adventure Zoo in Emmen (85 km.) zijn slechts enkele van de vele voorbeelden. Voor liefhebbers van cultuur zijn er diverse musea; Museum Belvédère in Heerenveen-Oranjewoud (29 km.), het Anton Pieck Museum in Hattem ( 55 km.) of het Drents Museum in Assen (65 km.) zijn voorbeelden.
Kortom; een fijne bestemming voor het hele gezin, met vele uiteenlopende mogelijkheden. Even helemaal bijkomen in een waterrijke omgeving!
Waterstaete Ossenzijl is nog in aanbouw. Het is mogelijk dat de bouwwerkzaamheden overdag wat overlast met zich mee brengen. Men doet er alles aan om dit tot een minimum te beperken.
Voor de sloep worden service kosten berekend en wordt er een extra waarborg van 35,- gevraagd. Deze kosten zijn van toepassing van begin april tot eind oktober.
Een zandstrand wordt in een later stadium gerealiseerd.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
107 Beoordelingen
Totale beoordeling
von Deetzen
Fietsen was gemakkelijk en erg leuk. De ruime keuken was ook een grote hulp en we ontdekten veel heerlijke restaurants in de omgeving.
Lorenz
Indrukwekkende uitzichten op het water die ronduit betoverend zijn.
Boskovic
De toegang tot de steiger garandeert zorgeloze dagen op het water.
Petrén
Die Terrasse im Garten bietet dus viel Platz! Perfect voor onze treffen die in de Abenden worden uitgevoerd. Alles is mogelijk, als u privé bent.
Jennison
Een zeer goede prijs-kwaliteitsverhouding voor wat je krijgt, fijne voorzieningen zoals vaatwassers en privé steigers maken het elke euro waard.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00
Advertentienummer: 318062
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Ossenzijl, Nederland, Europa
Ossenzijl, Nederland, Europa
Ossenzijl, Nederland, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Ossenzijl, Nederland, Europa
Oosterzee, Nederland, Europa
Oldeouwer, Nederland, Europa
Neem contact op
Advertentienummer: 318062
Laatst bijgewerkt: 03.11.2026
Advertentie online sinds: 5 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318062.htm
«Luxe villa aan het water» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 107 gegeven Beoordelingen.
Een prachtige omgeving,vriendelijk personeel,heel behulpzaam.
Ook al staan er best veel huisjes,doordat j e eigenlijk op een eilandje zit,zo is de ervaring,heb je toch veel te privacy.
In een woordFantastisch.
Bij mooi weer is het op het terras aan het water prettig toeven.
De sloep is ruim en functioneerde goed, daarmee was het leuk varen in de weerribben.
De omgeving is rustig en mooi en leent zich voor wandelingen vanuit het huis.
Wij hebben hier een prettige week doorgebracht.
De broodjesservice is een aanrader. Voor jonge kinderen is dit park niet geschikt.
opm: minder geschikt voor vakantie met kleinere kinderen (veel water rondom, terras was wel helemaal afgesloten met hek), maar op het park is niets voorzien voor kinderen (geen speeltuigen), je kan wel naar nabijgelegen park om zwembad/speeltuin te gebruiken.
De parasols waren slecht. Een door de wind kapot geraakt doordat de voet niet zwaar genoeg was en de ander al scheef stond. Wij hadden twee communicatie bedrijven. Belvilla en Roompot. Van elk krijg je dan ook rekening. Niet meer overzichtelijk. Op het park is de receptie prima.