Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Gezellig chalet met gedeeld zwembad

Max.  6   personen
47m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  personen
47m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

terras, tuin, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Modern comfort in een bosrijke omgeving
Welkom in uw serene toevluchtsoord in Borger! Deze prachtig ingerichte gelijkvloerse chalets op Vakantiepark Hunzedal combineren comfort, charme en flexibiliteit. Kies uit knusse verblijven voor 4 personen tot ruime wellnesschalets voor 6 personen met infraroodsauna's. Elke woning beschikt over een stijlvolle open keuken, comfortabele slaapkamers met boxspringbedden en een eigen tuinterras, ideaal om buiten te eten. Sommige chalets beschikken zelfs over extraatjes zoals een tweede tv of een gaskachel om uw verblijf nog aangenamer te maken.

Ontdek de natuur met uw huisdier
Omringd door weelderige bossen en het schilderachtige Hondsruglandschap is dit een droomplek voor zowel huisdiereigenaren als natuurliefhebbers. Neem uw trouwe viervoeter mee op lange wandelingen over de nabijgelegen hondvriendelijke wandelpaden of plan een bezoek aan het Boomkroonpad, een boomkroonpad waar huisdieren aangelijnd welkom zijn. Ontspan daarna in het gedeelde binnenzwembad van het park of ontspan op uw tuinterras terwijl uw hond in de buurt ligt te luieren.

Lokale restaurants & gezellige cafés
Het nabijgelegen dorp Borger biedt charmante eetgelegenheden zoals Bistro Het Boshuis en diverse huisdiervriendelijke terrassen waar u kunt genieten van een kopje koffie terwijl uw hond ontspant. Of u nu komt voor wellness, buitenactiviteiten of rustige avonden onder de sterrenhemel, deze chalets bieden een mix van huiselijk gemak en de Drentse natuur – perfect afgestemd op u en uw huisdier.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Sauna Sauna

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Tennisbaan
Terras

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Boot
Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Vakantiepark Hunzedal is typisch een park voor jong en oud. Dit heeft niet alleen te maken met de vele en diverse faciliteiten die het park te bieden heeft, maar ook zeker met de omgeving. Of u nu de fiets- en/of wandelroutes gaat verkennen, een gezellig uitstapje naar het centrum van Borger op het programma heeft staan of lekker dichtbij uw accommodatie blijft; er is keuze genoeg. Verblijft u op het park, dan heeft u gratis toegang tot het subtropisch zwemparadijs. Maar het park heeft meer (water)plezier te bieden. Dit kan variëren van de gezellige zwemvijver tot een leuk restaurant of beautycentrum. De bungalows en chalets zijn dusdanig gesitueerd dat u zich natuurlijk ook even terug kunt trekken en in alle rust van de Drentse natuur kunt genieten. Op Vakantiepark Hunzedal slaagt uw vakantie altijd.

De mooie Drentse omgeving en het veelzijdige Vakantiepark Hunzedal zijn een ideale combinatie voor een onbezorgde vakantie. De vele faciliteiten en bezienswaardigheden bieden u de mogelijkheid om uw vakantie in te richten, precies zoals u dat wilt!

Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.

Wij willen u erop wijzen dat op 18 september 2021 het Megapiratenfestijn plaatsvindt in Borger. Dit kan het gehele weekend overlast met zich mee brengen, en maakt tevens dat wij specifiek voor dit weekend de borg hebben verhoogd naar €50,- per persoon.

In verband met onderhoudswerkzaamheden is het zwembad van het park Hunzedal gesloten vanaf maandag 01-11-2021 t/m vrijdag 05-11-2021.

Tijdens het weekend van vrijdag 05-11-2021 tot maandag 08-11-2021 vindt de Open Nederlands Kampioenschap Off Road Autorally plaats op Vakantiepark Hunzedal. Er zullen dit weekend meerdere activiteiten plaatsvinden op het park, dus houdt u er rekening mee dat dit overlast met zich mee kan brengen. Kijk voor meer info op bajaborger.nl.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Kanoën
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: € 69,95, of dient het zelf te doen. Verplicht te betalen indien uw huisdier mee gaat.
Huisdieren: Max. 2; € 6/dier/nacht. Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, € 13,75 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10,95 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 8,95/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 9/verblijf.
Kinderstoel: € 9/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


56 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Petermann

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ontspannen plek, ruime kamers, Goed voor een groepsweekend, Wi-Fi was solide en het tuingebied was perfect om te ontspannen, Bovendien waren de bedden super comfortabel, Zou zeker terugkomen!

Moon

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Schone en gezellige chalets, Geweldige locatie nabij Hunebedcentrum

Fouladeau

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Deze chalet sfeer is ongeëvenaard, Super gezellig en modern, het heeft alles wat je nodig hebt voor een rustige ontsnapping, De vaatwasser is een echte aanwinst, geen grap, Perfecte plek voor wandelingen in de natuur en gewoon om te relaxen, 10/10 zou ik aanbevelen!

Beauvillain

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Comfortabel en schoon met alles wat nodig is voor twee, Ideaal gelegen voor een romantische retraite dicht bij de natuurattracties

Konopka

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ons verblijf was zeer aangenaam, Het chalet was goed uitgerust en bood veel ruimte voor iedereen, Wi-Fi werkte goed, wat een pluspunt was voor de kinderen, Over het algemeen een praktische keuze voor een gezinsuitje

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 318312

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318312.htm


«Gezellig chalet met gedeeld zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 56 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit