Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Quinta met zwembad en uitzicht op olijfgaard

Max.  6   personen
50m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  personen
50m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(internationale zender(s)), kachel(hout), zithoek, 2x tuindeuren, 2x terras(privé, overdekt)), open keuken(fornuis(4 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm)), slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm), 2-pers. bed(140 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))

carport(gedeeld met andere gasten, op hetzelfde terrein), TV, douche(buiten), verwarming(vloerverwarming), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ(gedeeld met andere gasten), parking, ligstoelen, zwembad(gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), 20 x 8 m., geopend van Mei t/m 1/2 Okt), kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)

Deze charmante quinta in Montemor-o-Novo, gelegen op het platteland van de Alentejo, biedt een perfecte mix van rustieke charme en modern comfort. Het huis is gelegen in een olijfgaard van 8 hectare met een tropische tuin en biedt een serene oase voor gezinnen en kleine groepen. Koel af in het grote gemeenschappelijke zwembad (8 x 20 m) of ontspan op het terras terwijl u geniet van een adembenemend uitzicht op de glooiende heuvels en de historische ruïnes van het kasteel van Montemor-o-Novo. Kinderen kunnen genieten van hun eigen aparte zwembad, terwijl volwassenen samenkomen voor gezamenlijke barbecue-avonden onder de Alentejaanse hemel. Dankzij de brede ingangen en drempelloze toegangen is de accommodatie rolstoelvriendelijk en biedt het comfort voor iedereen.

Op korte afstand ligt het charmante stadje Montemor-o-Novo, met zijn oude kasteel en witgekalkte straten. Wijnliefhebbers zullen genieten van de ligging aan de Rota do Vinho do Alentejo, waar familiebedrijven proeverijen van regionale wijnen aanbieden. Ontdek de culturele rijkdom van Évora, een UNESCO-werelderfgoedlocatie met zijn Romeinse tempel en levendige pleinen, op slechts een klein eindje rijden. Voor natuurliefhebbers biedt de omgeving talloze wandel- en fietspaden, terwijl avontuurzoekers kunnen paardrijden, waterskiën of zelfs karten in de buurt van Évora.

Proef de culinaire hoogstandjes van Alentejo bij lokale pareltjes zoals "A Moagem" in Montemor-o-Novo of "Taberna Típica Quarta-feira" in Évora, bekend om hun stevige streekgerechten en vriendelijke sfeer. Maak een dagtocht naar het Alqueva-meer voor een picknick aan het water, of verken de megalithische steenformaties van Cromeleque dos Almendres. Sluit uw dag ontspannend af bij het zwembad onder de sterrenhemel, genietend van de rust van dit authentieke Alentejaanse toevluchtsoord.
Licentie- of registratienummer: Nº5/06

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras
tuin met schutting

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Inductiekookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Senioren
Kinderen welkom

Status

toegankelijk voor rolstoelgebruikers

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 1 kilometer

1 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Hout: Inclusief.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


82 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Benny De Tollenaere

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Hartelijk ontvangen door de eigenaars Ellen en Hans, die ons stonden op te wachten. 2 dagen eerder hadden ze reeds geïnformeerd naar onze aankomsttijd. Hoewel de aankomst tussen bepaalde tijden valt, zijn ze hierin heel soepel, zolang ze maar op de hoogte zijn. Het huis is zalig. Heel koel. Helemaal zoals op de site beschreven. Het ziet er in realiteit beter uit dan op de foto’s. Alles is heel hygiënisch. Er zijn lakens, handdoeken en keukengerei voorzien. He is mooi gerenoveerd en heeft toch zijn typisch Portugese stijl behouden. Het is een mooi en proper zwembad, goed onderhouden door de gastheer die altijd in de weer is met het onderhoud van het terrein. Hij maakt regelmatig de vuilbakken van de gasten leeg. Verder is er op het terrein een pizzaoven en barbecue die door de gasten gebruikt kunnen worden. Er is hout voorradig voor de oven. Dit alles ligt in een mooie tuin, ook weer mooi onderhouden. Er is een maximum van 20 mensen op het domein, waardoor het er heel rustig is. Het domein ligt aan een grote baan, maar daar heb je helemaal geen last van. Rondom liggen grote velden vol kurkbomen. Leuk om er een wandeling te gaan maken. Het gebied is niet zo toeristisch, waardoor het er erg rustig is. Er zijn wel enkele leuke bezienswaardigheden. Je zit op een uurtje van andere toeristische steden zoals Evora, Lissabon,... Verder weet Ellen heel veel te vertellen over dingen in de buurt en ook wat verder. Zo hebben ze ons een heel leuk en heerlijk restaurant aangeraden: A Ribeira. Wij vonden het een aangenaam en rustgevend verblijf. Bedankt Ellen en Hans

Frits Renders

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Engels

Prachtig zwembad in een mooie omgeving. Volledige inrichting van het appartement. Oubollige. inrichting. TV apparatuur nutteloos voor Nederlanders / Belgen.

Sandra Kotey

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

We hebben met ons gezin en heerlijke tijd gehad. Het huisje was prima, met een geweldig mooie tuin en een heerlijk groot zwembad, bijna voor onszelf! Ellen en Hans zijn zeer hartelijk en behulpzaam en geven goede tips over wat er in de omgeving te doen is. Er zijn leuke dagtrips te maken naar bv Evora en Setubal (aanrader!). Ook weten Hans Ellen leuke restaurantjes aan te bevelen. Het is er heerlijk rustig, dus een fijne plek om even helemaal bij te komen.

Tiyale Pompidou Pale

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Frans

Rustige, schone accommodatie, passend bij onze verwachtingen. Het kleine (maar voldoende) huis met Portugese charme. Milieu bevorderlijk voor rust evenals de ontdekking van Portugese landschappen, ideaal voor gezinsvakanties.

Guus Smeets

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Zeer vriendelijke mensen. Niets is hun teveel om het de gasten naar de zin te maken. Prima uitvalsbasisvoor uitstapjes in de omgeving.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 318529

Laatst bijgewerkt: 15.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/318529.htm


«Quinta met zwembad en uitzicht op olijfgaard» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 82 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit