100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/slaapkamer(2-pers. vouwbed, TV, DVD-speler, radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), verwarming(elektrisch), parking, lucht-lucht warmtepomp
Charmante en frisse stuga met schitterend uitzicht op zee op het prachtige Flatön, ten noorden van Orust. Hier woont u zeer natuurrijk en heeft u slechts een steenworp afstand van Ängöbrygga, waar u uw ochtendduik kunt nemen en de levendige bootverkeer kunt volgen. Ga daarna zitten in de tuinmeubelen of in de ligstoel in de tuin met een kop versgezette koffie en geniet van uw heerlijke vakantie in een authentieke Bohuslänse omgeving.
De stuga is gebouwd boven de opslagruimte van de eigenaar, waar u uw deel van het huis via een buitentrap bereikt. U beschikt over een eigen deel van de grote tuin die is omheind tegen de weg. Achter de stuga bevindt zich een beschermende berg waar u nog mooier uitzicht heeft. Er is enige (langzame) verkeersdrukte op de kleine weg die naar de veerboot bij Ängöbrygga leidt, die slechts 150 m van de stuga ligt. De stuga is goed geïsoleerd en u zult niet gestoord worden door verkeersgeluiden; integendeel, het is zelfs een beetje spannend om te volgen welke voertuigen komen en gaan met de auto-veerboot die gratis naar Fruvik op Bokenäset vaart.
De stuga bestaat uit een gecombineerde open keuken/woonkamer met eetruimte met mooi uitzicht op zee en een woonkamer met een slaapbank (140 cm breed) en een TV-hoek met ongeveer 20 kanalen via Tele2. Lichte slaapkamer met tweepersoonsbed en een kleine badkamer met douche en wasmachine. De stuga heeft een schuin plafond, dat wil zeggen, niet volledige sta-hoogte bij de buitenmuren. Gratis WiFi via glasvezel.
Slechts 150 m naar de steiger voor een duik vanaf Ängöbrygga met zwemtrap, rotsen en tuinmeubelen. Maak gerust gebruik van de gratis veerboot naar Fruvik en koop ijs bij de Rosa Kiosken. Er zijn verschillende mooie zwemlocaties op Flatön, waaronder Pärsäng, ongeveer 400 m verderop.
De prijzen voor het huren van boten zijn weekprijzen, ze kunnen ook per dag worden gehuurd, neem in dat geval contact op met de eigenaar ter plaatse.
Huur gerust een Canadese kano voor 2 personen via de eigenaar, hier zijn zeer mooie vaarwegen om rond de eilanden en scheren te peddelen. Er zijn ook twee kajaks en een plastic boot met motor te huur. Maak gerust een wandeling naar Handelsman Flink met een drukbezochte restaurant en kajakverhuur. Eet lekker in het restaurant of koop verse zeevruchten in de viswinkel. Er is een kleinere supermarkt bij Malöcamping waar u ook ontbijtbrood kunt kopen. Maak een picknickmand klaar en ga op een rots zitten en volg het intense bootleven in het kanaal.
Dichtbij alle voorzieningen in Ellös, 11 km met gratis auto-veerboot. In Ellös zijn er verschillende grotere winkels, uitgaansgelegenheden en restaurants. Ook dichtbij het prachtige Lysekil via de auto-veerboot naar Fruvik/Bokenäset. Op Orust zijn er veel activiteiten mogelijk voor zowel groot als klein, duiken, krabben vissen, golfen of gewoon genieten van de Bohuslänse natuur.
Welkom in een charmante stuga met schitterend uitzicht op zee in een authentieke Bohuslänse omgeving!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Supermarkt 11 kilometer
11 kilometer
Restaurant 5 kilometer
5 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
65 Beoordelingen
Totale beoordeling
Anonym - Anonym
Geen commentaar
Joachim - Frsnkfurt
Een prachtig vakantieappartement, goed uitgerust, inclusief een goed uitgeruste keuken, met een heerlijke tuin en uitzicht op het fjord vanuit het appartement. De nabijgelegen veerboot is nauwelijks te zien.
Oliver - Deutschland
Locatie, voorzieningen, snelle wifi, vriendelijke verhuurders
Jankowski
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De twee badkamers waren erg handig voor onze groep, en de locatie was rustig maar toch dichtbij alles wat we nodig hadden. Een echte aanrader!
Ott
De accommodatie was prima, met moderne voorzieningen die ons verblijf comfortabel maakten. De wasmachine was een uitkomst na onze buitenavonturen. Een geweldige locatie voor gezinnen!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 328829
Andere accommodaties van Belvilla
Uddevalla, Zweden, Europa
Insel Orust, West-Zweden, Zweden
Uddevalla, Zweden, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Insel Orust, West-Zweden, Zweden
Stillingsön, West-Zweden, Zweden
Munkedal, West-Zweden, Zweden
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 328829
Laatst bijgewerkt: 14.03.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/328829.htm
«4 persoons vakantie huis in ELLÖS» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 65 gegeven Beoordelingen.