Ons Zonnetje
12 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 21 Jaren online
Beschrijving
Het appartement van 40 m² bevindt zich op de 2e verdieping. Woonkamer met sofa die kan worden uitgebreid tot twee slaapplaatsen voor de 3e en 4e persoon, evenals 2 fauteuils en TV. In de aparte slaapkamer staan 2 eenpersoonsbedden en een kledingkast. De kitchenette is uitgerust met kookplaten en een koelkast met een klein vriesvak. Koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster zijn aanwezig. Dan is er nog de badkamer met ligbad met douche mogelijkheid.
Balkon met 4 zitplaatsen en uitzicht op het groen.
Er zijn voldoende parkeerplaatsen onder het huis en op de parkeerplaats.
Het zandstrand ligt op slechts 700 m lopen.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Slechts 700 m te voet naar het zandstrand Californië. In de buurt ligt het strand Californië, Brazilië en het Schönberger Strand, aan de andere kant liggen Heidkate en Laboe.
U loopt een paar meter naar het marktplein van Holm met bakker, Grieks restaurant, kleine minigolf in de palmentuin van een voormalig Oostzeehotel, pub met live sportuitzendingen, , het is ook niet ver naar "California" met minigolf, fietsverhuur, restaurant, visrokerij, visrestaurant, strandsnackbar.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 50 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Dit is de prijs voor de 1e week inclusief alle kosten. Vanaf de 2e week is de prijs goedkoper. Bezoekersbelasting (Ostseecard) moet ter plaatse worden betaald. U kunt deze krijgen bij de Tourist Info. Info ter plaatse |
Annuleringsvoorwaarden:
Bij annulering van het contract tot 4 weken voor de vakantie wordt de gedane aanbetaling als schadevergoeding ingehouden, bij annulering tot 2 weken voor de vakantie wordt 2/3 in rekening gebracht, bij latere annulering moet 100% van de totale huurprijs worden betaald. De annulering moet schriftelijk worden gemeld.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 06-07-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Mevr. R. Brzuska
Gastvrouw sinds: 15-02-2004
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Duits, schriftl, auch, englisch, französisch, spanisch, u, niederländisch
Advertentienummer: 3393
Andere accommodaties van Mevr. R. Brzuska
Cala Ratjada, Mallorca, Balearen
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Schönberg-Kalifornien, Kieler Bucht, Oostzee
Schönberg-Holm, Kieler Bucht, Oostzee
Schönberg-Holm, Kieler Bucht, Oostzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de baai van Kiel
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Schönberg & Schönberger Strand
Advertentienummer: 3393
Laatst bijgewerkt: 27.05.2026
Advertentie online sinds: 21 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/3393.htm