Vakantiehuis Ontspannende vakantie Krk
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De villa ligt op een 200 m² groot, gesloten terrein. Het terrein is met een hek en een heg omsloten. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Een barbecue is aanwezig. Het privé te gebruiken zwembad is van begin mei t/m eind oktober te gebruiken en heeft een buitenzwembad (3 m x 7 m, diepte 1,5 m).
Uw vakantiehuis: Uw villa heeft 2 verdiepingen, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 170 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is gelijkvloers en leidt direct in de woonkeuken met deuren naar alle kamers. De indeling van de kamers is als volgt:
begane grond: woonkamer 70 m² groot en met 2 extra bedden op slaapbank, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 8 personen. U heeft toegang tot het terras met tuinmeubelen, 1 tafel, 8 stoelen, 6 ligstoelen en parasol. keuken 15 m² groot en met eethoek, TV, afwasmachine, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast, koffiemachine, broodrooster, elektrische waterkoker en wasmachine. De eethoek heeft plaats voor 8 personen. U heeft toegang tot het terras. aparte WC 5 m² groot, onverwarmd en met 1 wastafel, WC en wasmachine.
1.verdieping: 2 slaapkamer elk 15 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het 6 m² grote balkon met tuinmeubelen, 1 tafel en 2 stoelen. slaapkamer 15 m² groot en met 2 éénpersoonsbedden. 3 badkamer elk 6 m² groot, onverwarmd en met douche, 1 wastafel, WC en venster.
Bovendien heeft uw villa met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 10.00/dier en dag.
Ligging: Krk, wijk Krk. De vrijstaand en in 2018 gebouwde villa is modern en luxurieus ingericht. Het grondstuk is aan de rand van de plaats. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de bossen en het ligt op een rustige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij de villa zijn U 3 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 650 m afstand, restaurant 300 m en centrum 5 km. overdekt zwembad in 19,2 km. sauna in 3,4 km. bioscoop in 4 km. thermaal bad in 4,2 km. discotheek, dokter, apotheek, bank elk 5 km in Krk. vliegveld in Omišalj 20 km. station in Rivier 50 km. Een kinderspeelplaats op 2,9 km afstand.
In de zomer: Adriatische Zee in Krk 5 km, strand met kiezel en zwemplateau's in Krk, 5 km van uw verblijf vandaan. Voor de watersporters onder u is er in Krk een verhuur van boten, 5 km. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. golf in 4,5 km. tennis in 6,2 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : zwembad, Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Kosten ter plaatse: Verplicht: Inschrijfgeld 11 € per persoon per verblijf.
Waarborgsom: EUR 500,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.65 kilometer
0.65 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Luchthaven 20 kilometer
20 kilometer
Station 50 kilometer
50 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 347496
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Krk, Kvarner, Kroatië
Crveni Vrh Savudrija, Istrië, Kroatië
Crveni Vrh Savudrija, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Crveni Vrh Savudrija, Istrië, Kroatië
Vrh, Kvarner, Kroatië
Malinska, Kvarner, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kvarner Bay
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 347496
Laatst bijgewerkt: 01.04.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/347496.htm