Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
30 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Het vakantiehuis is gelegen in het vakantiecomplex Les Jardins de la Clape in het dorp Narbonne Plage, op een zeer rustige locatie en op 200 m van het strand.
Het huis is 68 m² en is geschikt voor maximaal 5 personen. Gratis annuleren tot 14 dagen voor aankomst.
Op de begane grond bevindt zich een moderne keuken, een Amerikaanse koelkast met ijsblokjesmachine, een badkamer met douche en toilet en een aparte woon- en eetkamer met sofa (extra slaapgelegenheid), SAT-TV met alle Duitse TV-zenders. Een wasmachine-droger is beschikbaar.
Op de bovenverdieping zijn er 2 slaapkamers, 1 slaapkamer met stapelbed (onderste bedoppervlakte 1,40 m x 2,00 m, bovenste bedoppervlakte 0,90 m x 2,00 m) en 1 slaapkamer met tweepersoonsbed (1,40 m x 2,00 m) en balkon.
Er zijn 2 terrassen, het hoofdterras met barbecue grill ligt op het zuiden, het tweede terras achter het huis met doorgang naar het park. Elk terras is uitgerust met een tafelgroep. 2 ligstoelen zijn beschikbaar.
Een parkeerplaats bevindt zich direct voor het huis, verdere gratis parkeerplaatsen zijn beschikbaar in de directe omgeving.
Honden zijn welkom.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Restaurant 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Stadscentrum 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Bus 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Luchthaven 35 kilometer
35 kilometer
Station 20 kilometer
20 kilometer
Snelweg-afrit 18 kilometer
18 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Jardin de la Clape, Villa 44, 11100 Narbonne-Plage
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 20 % |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 21 dagen voor de aankomstdatum.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-09-2026
9 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2025
Martina M. uit Köln
Gezellig, modern, zeer verzorgd
Die strandhut heeft alles wat de vakantie tot een mooie ervaring maakt: moderne elektrische apparaten, comfortabele bedden, in de keuken staat alles op zijn plaats, directe toegang tot het groenstrook voor de ochtendwandeling. Het strand is 4 minuten lopen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Oktober 2025
U. P. uit Marktheidenfeld
Iedere tijd weer
, alleen zo kan de conclusie na een verblijf in het vakantiehuis Weyand luiden.
De reden:
Voorzieningen zoals de kwaliteit van bedden, WLAN, keuken, enz. -Top!
Afhandeling boeking, info tips en vriendelijkheid van de verhuurster -Top!!
Locatie en omgeving ook Top en last but not least gedetailleerde instructies voor de reis en aankomst.
Juli 2025
Michelle H. uit Papenburg
Prachtig vakantiehuis op een geweldige locatie, absoluut aan te raden!
We hebben een geweldige verblijf hier gehad. Het huis is zeer goed onderhouden, smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien die je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Vooral de gezellige terras en de rustige ligging bevielen ons goed, perfect om te ontspannen na een dag op het strand.
Het strand is in enkele minuten te voet bereikbaar, evenals restaurants, kleine winkels en de markt. Ideaal voor iedereen die wil genieten van zon, zee en Franse sfeer. De gastvrouw is hartelijk en behulpzaam, de communicatie was vanaf het begin eenvoudig en zeer vriendelijk. Je merkt meteen dat hier veel waarde wordt gehecht aan het welzijn van de gasten.
We hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld en komen heel graag terug. Een echt klein paradijs in Narbonne-Plage!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie
Juli 2025
Karolina Q. uit Saarbrücken
Perfect vakantiehuis in Narbonne Plage – absoluut aan te raden!
We hadden een geweldig verblijf in dit super schone en top uitgeruste vakantiehuis. Bij aankomst was de privéparkeerplaats direct voor het huis al overtuigend – erg praktisch, vooral met veel bagage.
Het huis biedt maar liefst twee terrassen (voor en achter het huis), beide met parasols – perfect om te ontspannen of voor een gezellige barbecue-avond. De hoogwaardige Weber-gasgrill was een echt hoogtepunt!
Binnen is het huis modern en doordacht ingericht. De keuken is volledig uitgerust, met nieuwe apparaten en alles wat je nodig hebt om te koken. De slaapkamers zijn geconditioneerd, wat op warme dagen echt geweldig was. Er is voldoende opbergruimte door veel kasten en zelfs een wasmachine is beschikbaar – ideaal voor langere verblijven.
De badkamer is ook nieuw en in een zeer verzorgde staat. De locatie is top: Binnen enkele minuten ben je te voet op het strand of in het centrum van Narbonne Plage met restaurants, bakkerijen en kleine winkels. Toch is het aangenaam rustig. Precies de juiste mix van ontspanning en nabijheid van de gebeurtenissen. We zouden altijd weer terugkomen – absolute aanrader!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Augustus 2023
Kerstin R. uit Bodenheim
Een prachtig huisje
Een heel mooi huisje dat we altijd zouden aanbevelen. Ik zou zeggen dat het buitengewoon mooi en goed ingericht is. Er is zelfs gelet op de kwaliteit van de potten. Scherpe messen! Al deze kleine dingen hebben het verblijf ongelooflijk aangenaam gemaakt.
De locatie is bijna perfect.
Alleen de badkamer, met name het voegenwerk in de douche, heeft een opknapbeurt nodig.
We hadden moeite met het slot, dat heeft ons af en toe zenuwen gekost.
Hoewel bekend was dat huisdieren waren toegestaan, had ik gehoopt dat er minder hondenharen op de vloer zouden liggen. Ik was verbaasd dat ze niet weggingen tijdens het vegen. We kwamen zelf zonder hond, we hadden minder haren op prijs gesteld.
De verhuurder is ongelooflijk aardig en ongecompliceerd.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Mevr. S. Weyand
Wij brengen onze vakantie met onze hond al enkele jaren door in Narbonne-Plage. in 2020 kregen we de kans om een droom te verwezenlijken en dit prachtige huis te kopen. Omdat we werken en het huis maar een paar weken per jaar zelf kunnen gebruiken, verhuren we het de rest van de tijd aan gezinnen die het zuiden van Frankrijk willen leren kennen. We kijken er naar uit u te mogen verwelkomen als onze gasten in Narbonne Plage en wensen u een heerlijke ontspannen vakantie. Aarzel niet om contact met ons op te nemen als u vragen of suggesties hebt.
Gastvrouw sinds: 20-03-2022
antwoordpercentage: 90%
antwoordtijd: 2 dagen
Contacttalen: Duits
Advertentienummer: 383906
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Narbonne-Plage, Languedoc-Roussillon, Okzitanien
Narbonne-Plage, Languedoc-Roussillon, Okzitanien
Narbonne-Plage, Languedoc-Roussillon, Okzitanien
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen Ferienhaus in Okzitanien
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Languedoc-Roussillon
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 383906
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/383906.htm
«Ferienhaus Weyand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.
Die Begründung:
Ausstattung wie z. B. die Qualität von Betten , WLAN, Küche, etc. -Top!
Abwicklung Buchung, Info Tips und Freundlichkeit der Vermieterin -Top!!
Lage und Umgebung ebenfalls Top und Last but Not least detaillierte Anweisungen zur Anreise und Ankunft
Das Haus bietet gleich zwei Terrassen (vor und hinter dem Haus), beide mit Sonnenschirmen – perfekt zum Entspannen oder für ein gemütlichen Grillabend. Der hochwertige Weber-Gasgrill war ein echtes Highlight!
Innen ist das Haus modern und durchdacht eingerichtet. Die Küche ist vollständig ausgestattet, mit neuen Geräten und allem, was man sich zum Kochen wünscht. Die Schlafzimmer sind klimatisiert, was an heißen Tagen wirklich traumhaft war. Es gibt ausreichend Stauraum durch viele Schränke und sogar eine Waschmaschine steht zur Verfügung – ideal für längere Aufenthalte.
Das Badezimmer ist ebenfalls neu und in einem sehr gepflegten Zustand.
Die Lage ist top: In wenigen Minuten ist man zu Fuß am Strand oder im Zentrum von Narbonne Plage mit Restaurants, Bäckereien und kleinen Läden. Trotzdem ist es angenehm ruhig. Genau die richtige Mischung aus Erholung und Nähe zum Geschehen.
Wir würden jederzeit wiederkommen – absolute Empfehlung!
Der Strand ist in wenigen Minuten zu Fuß erreichbar, ebenso Restaurants, kleine Geschäfte und der Markt. Ideal für alle, die Sonne, Meer und französisches Flair genießen möchten.
Die Gastgeberin ist herzlich und hilfsbereit, die Kommunikation war von Anfang an unkompliziert und sehr freundlich. Man merkt sofort, dass hier viel Wert auf das Wohlbefinden der Gäste gelegt wird.
Wir haben uns rundum wohlgefühlt und kommen sehr gerne wieder. Ein echtes kleines Paradies in Narbonne-Plage!
Die Kommunikation im Voraus war sehr angenehm. Frau Weyand hat sich extra Zeit am Telefon genommen um alle Fragen zu klären.
Die Lage ist wirklich toll, es ist nicht lange bis zum Strand und Hundestrand, gleichzeitig ist die Feirenwohnanlage sehr ruhig, man hört kaum etwas und hat seine Ruhe.
Die Sitzmöglichkeiten vorne und hinten am Haus sind super
Die Ausstattung ist top, es wird an alles gedacht und z.B. genug Geschirr da, damit man die Spülmaschine nicht halbvoll laufen lassen muss. Auch der Hocker, den wir gekauft hatten, damit unser Sohn ans Waschbecken kann, wurde übernommen und weilt jetzt vor Ort.
Kindgerechte Ausstattung haben wir sonst mitgebracht, das war vorher aber abgesprochen und kein Problem für uns.
Wir waren wirklich rundum zufrieden. :-)
Die Lage nahezu perfekt.
Lediglich das Bad insbesondere die Fugen in der Dusche haben eine Aufhübschung nötig.
Wir haben uns mit dem Schloss etwas schwer getan, das hat uns ab und zu Nerven gekostet.
Obwohl es bekannt war, dass Haustiere erlaubt sind, hatte ich gehofft, dass weniger Hundehaare auf dem Boden liegen. Habe mich gewundert, dass man diese nicht beim Wischen wegbekommen hat. Wir selbst sind ohne Hund angereist, wir hätten weniger Haare zu schätzen gewusst.
Die Vermieterin ist unglaublich nett und unkompliziert.
Die Küche ist ein Traum! Alles da was man braucht, um in Südfrankreich die leckere Gerichte zu kochen.
Das Haus war sehr sauber..
Die Gegend ruhig, nette Nachbarn.
Der Strand wenige Schritte entfernt.
Und die 2 Terrassen sind sehr angenehm (leider im Juni viele Stechmücken, Familie Weyand kann aber nichts dafür)
Wir können das Haus auf jeden Fall empfehlen, jedoch nicht für Senioren oder Familien mit Kleinkinder aufgrund der doch steile Treppe (unsere Empfindung).
Vielen Dank an Frau Weyand, die unsere Fragen immer zeitnah, detailliert und freundlich geantwortet hat.
Wir hatten eine schöne Zeit!
Zwei besondere Highlights hat diese Haus jedoch, die es wirklich von anderen perfekten Häusern abhebt.
Das ist erstens die Vermieterin, die immer zeitnah reagierte und alles perfekt vorbereitet hatte. Ein großes Dankeschön !
Zweites sind es die beiden unterschiedlich ausgerichteten Terrassen. Die eine ruhig / geschützt und schattig mit Liegen und Grill und die andere Terrasse mit Sonne und auf der Zugangsseite des Hauses.
Zusammen mit dem nahen Strand und, das war allerdings Glück, mit dem perfekten Wetter hatten wir die perfekte Genusswoche in dem perfekten Haus.