Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Tor zum Sauerland, Breckerfeld

Breckerfeld

Max.  4   gasten
58m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers (+1)
1  Badkamer
Max. 4  gasten
58m²
1 Slaapkamers (+1)
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

25 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 3 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

25 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 3 Jaren online



Beschrijving

Breckerfeld is de zuidelijkste plaats van het Ruhrgebied, de poort naar het Sauerland.
In een buitenwijk vindt u ons huis met het 58 m² grote rookvrije vakantieappartement. Vanuit het appartement op de 1e verdieping heeft u een weids uitzicht tot aan het Ebbegebergte. Achter velden en een klein bos glinstert het water van de Glörtalsperre, die via een voetpad binnen 10 minuten te bereiken is.
Een zwemgelegenheid met zandstranden, speeltuin, horeca en trimparcours wordt geboden in de omgeving van het stuwmeer. Rondom het stuwmeer en ook in de directe omgeving zijn er veel wandel- en/of fietsmogelijkheden.
Pure natuur om uit te rusten en tot rust te komen.
In Breckerfeld zelf (3 km verderop) zijn winkels voor de dagelijkse behoeften en enkele restaurants.
Hagen, Ennepetal en Lüdenscheid zijn de dichtstbijzijnde grotere steden.

Uitrusting van het vakantieappartement:
De indeling van ons lichte vakantieappartement is ruim. Naast de slaapkamer met een nieuw boxspringbed en een bureau is er een woonkamer met een slaapbank die twee personen een slaapmogelijkheid biedt.
De kitchenette met vaatwasser strekt zich uit over in totaal twee zijden van de keuken. Aan een grote eettafel kun je de dag gezellig beginnen of bij lekker eten afsluiten. Een fornuis en oven, evenals een koel-vriescombinatie, zijn aanwezig.
In de badkamer bevindt zich naast een douche ook een bad. Aan de twee grote wastafels met onderkasten is er comfortabel plaats voor twee personen. Een föhn, vloeibare zeep, douchegel en toiletpapier zijn aanwezig.
Alle kamers beschikken over elektrische rolluiken en vloerverwarming. In de woonkamer is er een grote televisie.
De keuken is uitgerust met een koffiemachine voor pads en een filterkoffiezetapparaat. Een broodrooster, waterkoker, eierkoker en een magnetron staan tot uw beschikking.
Ons huis is omgeven door een grote tuin. Deze kan meegebruikt worden. U heeft een eigen zitgedeelte met tafel, stoelen, parasol en ligstoelen tot uw beschikking. Voel u vrij om met uw ligstoel een plekje onder een van onze bomen te zoeken en uit te rusten. Geniet van de rust en afzondering met een perfect uitzicht!
Direct voor het huis kunt u uw auto parkeren. In de garage is er plaats voor uw fietsen/motoren. Een oplaadmogelijkheid voor uw elektrische auto of e-bike is aanwezig.

Slaapplaatsen

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (200x200 cm)
Woonkamer
Slaapbank (180x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

3 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

3 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 49 kilometer Dortmund

49 kilometer

Station 13 kilometer Hagen

13 kilometer

Snelweg-afrit 17 kilometer Hagen-Süd

17 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons huis ligt in het door de staat erkende vakantieoord Breckerfeld met 8.000 inwoners, net buiten de stad aan weg 528 in de richting van Halver. In de wijk Branten slaat u linksaf naar de jeugdherberg en de schietbaan
Als u door het Volmetal komt, slaat u bij de spoorwegovergang in Schalksmühle - Dahlerbrück rechtsaf richting Glörtalsperre/Breckerfeld. Na 3 km volgt u het bord naar links in de richting van "Loh"

Kunstliefhebbers vinden historische schatten in de protestantse kerk (met vleugelvormig altaar), een Piëta in de katholieke kerk en in het stadsmuseum.

Naast de regelmatige traditionele festivals is er een gevarieerd cultureel programma met interessante muziek, kunst en amusement.


Recreatiemogelijkheden

Fietsen
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Wandelen
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 11:00
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 1 week voor aankomst

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 57 dagen voor de aankomstdatum.


• Annuleringen van 8 tot 4 weken voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 25% van de huurprijs, maar minstens 15€.

• Annuleringen van 4 tot 2 weken voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 50% van de huurprijs.

• Annuleringen van 2 tot 1 week voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 75% van de huurprijs.

• Annuleringen vanaf 6 dagen voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 90% van de huurprijs.


Gratis annuleren mogelijk tot 57 dagen voor de aankomstdatum.


• Annuleringen van 8 tot 4 weken voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 25% van de huurprijs, maar minstens 15€.

• Annuleringen van 4 tot 2 weken voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 50% van de huurprijs.

• Annuleringen van 2 tot 1 week voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 75% van de huurprijs.

• Annuleringen vanaf 6 dagen voor aankomst worden belast met een annuleringskost van 90% van de huurprijs.


meer informatie:

De volgende vrijetijdsactiviteiten zijn nog beschikbaar in Breckerfeld
Kunstliefhebbers vinden historische schatten in de protestantse kerk (met vleugelvormig altaar), een Piëta in de katholieke kerk en in het stadsmuseum. Op het molenerf staat een Bockwindmühle, die in 1846 in Beeskow (bij Frankfurt / Oder) in de Mark Brandenburg werd gebouwd, in 1996 werd afgebroken, gerestaureerd en hier weer opgebouwd. Hij is uitgerust met twee kamwielen, een hijswerktuig voor zakken en een hijskraan voor stenen. Twee vleugels zijn bedekt met canvas, de andere twee zijn louvre-vleugels.

Naast de regelmatige traditionele festivals is er een gevarieerd cultureel programma met interessante muziek, kunst en amusement.
Ook de moeite waard in de omgeving:
Ennepetalsperre
Hasperdam
Openluchtmuseum Hagen
Osthaus Museum, Emil Schumacher Museum, Hohenhof, Hagen
Kasteel Hohenlimburg, Hagen-Hohenlimburg
Waterburcht Werdringen, Hagen-Vorhalle
Industriemuseum, Ennepetal
Platsch Ennepetal
Kluterthöhle Ennepetal
Fenomenen Lüdenscheid
Saunadorp Lüdenscheid
Kasteel Altena
Westfalenbad Hagen
Dechen grot Iserlohn
Boottochten Hengsteysee
Atta grot Attendorn
Kemnader meer
Dierentuin en zweefbaan Wuppertal
Trolley rit Wuppertal
Buiten kartbaan Hagen,
Indoor skelterbaan Gevelsberg
Beklimming Forest Halver
Klimbos Wetter
Siku / Viking speelgoed automuseum, Lüdenscheid
DFB Museum, Dortmund


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 15-08-2025


21 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Inge H. uit Hattingen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wonderbaarlijk kort verblijf

Het vakantieappartement is prachtig gelegen, aan de rand van het kleine dorp Loh, als laatste huis van de straat. Van hieruit heeft men een prachtig uitzicht.
Het appartement is zeer goed uitgerust, de tuin, die men kan gebruiken, is groot en mooi!
De verhuurder is uiterst vriendelijk en behulpzaam.
Direct vanaf het huis beginnen de talrijke wandelpaden rond Breckerfeld.
Ook onze hond heeft zich prettig gevoeld.
We zouden heel graag terugkomen!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Juli 2025

Petra M. uit Moers

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Super mooie woning

Een mooi appartement op een rustige locatie.
Alles is liefdevol ingericht, er ontbreekt niets in het appartement.
We gaan zeker weer terug.
Fam. Koch is een zeer vriendelijke lieve verhuurder.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Juni 2025

Familie G. uit Landkreis GAP

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Oase van Rust: Hoogwaardige accommodatie te midden van de natuur met hartelijke gastvrijheid

Onze gezinsvakantie in het vakantieappartement in het Sauerland was helemaal geslaagd. Het appartement ligt heerlijk rustig in het door de staat erkende recreatiegebied Breckerfeld, direct aan de poort naar het Sauerland. Vooral het aangename ruimteklimaat heeft ons indrukwekkend geraakt – we voelden ons vanaf het eerste moment op ons gemak. De hoogwaardige en uitgebreide inrichting laat niets te wensen over.

Onze kinderen waren enthousiast over de grote tuin: ze konden naar hartenlust schommelen, spelen en de natuur ontdekken. De omgeving met zijn mooie bossen en de stuwdam nodigt uit tot uitstapjes en ontspanning - een perfecte toevluchtsoord voor iedereen die rust en natuur waardeert. De hartelijke gastvrijheid van de gastheren heeft ons verblijf extra verrijkt.

We komen graag terug!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Mei 2025

Wim S. uit Buggenhout

4,6
5 4 5 4 5
Toon Duits

Vakantie in de natuur

Zeer aangename kennismaking met de eigenaar.
Ruime en verzorgde accommodatie, waar ook honden zijn toegestaan.
Mooie omgeving met mooie wandelingen, natuur, bos en een mooi meer.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie

Maart 2025

Olimpia K. uit Hagen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles perfect! Zeer vriendelijke en behulpzame verhuurders *****

Ik was voor een lange termijn huur vanwege een lekkage in het vakantieappartement. Het was alles perfect. Het uitzicht was zo mooi! Alleen maar vriendelijke en behulpzame mensen, de echtgenoten Koch... ik kan het alleen maar aanbevelen!

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf B. Koch Vermietungs GbR

Bedrijf B. Koch Vermietungs GbR

Een nieuwe kans om onze fantastische kijk op het weidse groen aan een breed publiek aan te bieden. Ik sta altijd open voor nieuwe mensen en wil ook graag gastheer zijn. Altijd aanspreekbaar en behulpzaam om uw verblijf in het mooie Breckerfeld zo aangenaam mogelijk te maken. Stel gerust alle vragen die zich voordoen, zelfs vooraf, wij zijn er voor u en zullen een oplossing vinden voor vragen en wensen. We kijken uit naar uw bezoek!


meer informatie

Objectnummer: 392582

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/392582.htm


«Tor zum Sauerland, Breckerfeld» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 6 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit