Terug
Zoeken

Spykdorp

Max.  4  personen
50m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 personen



Al meer dan 3 Jaren online


Beschrijving

Spykdorp is een prachtige verbouwde Texelse boerderij, met een rieten dak, met in totaal drie vakantiewoningen, waarvan er twee worden verhuurd. Het is gelegen in de nabijheid van Oosterend op het eiland Texel, dicht bij de Waddenzee. De rustige ligging is ideaal om te ontspannen. Het huis heeft een groot grasveld met speelvoorzieningen. De appartementen hebben terrassen met aangepast meubilair. Ze zijn ongeveer 50 en 65 m² groot met twee of drie slaapkamers en nissen. Gezellig woon/keukengedeelte. Satelliet TV en WLAN beschikbaar. Honden zijn welkom.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 12 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Bus 0.3 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Spykdorp ligt dicht bij de Waddenzee met zijn vogelreservaten en broedgebieden.


Recreatiemogelijkheden

Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Wandelen
Kitesurfen
Boottochten

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 100 € bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

De gemeente Texel heft een toeristenbelasting, die momenteel 2,30 euro per dag en persoon bedraagt, ongeacht de leeftijd. Het wordt aan ons betaald en door ons aan de gemeente overgemaakt.

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Wij raden iedereen aan een annulerings- en/of reisafbrekingsverzekering af te sluiten, bijvoorbeeld via de ANWB. Wij doen dat voor onze reizen ook zo.



Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 01-02-2026


Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Mevr. M. Weber-Timpe

Mevr. M. Weber-Timpe

Goedendag, wij zijn Texel-fans en zijn jarenlang met onze kinderen in Spykdorp op vakantie geweest, totdat het plotseling verkocht zou worden. Wij hebben snel de knoop doorgehakt en de drie flats één voor één gekocht en verhuren er nu zelf twee. Omdat we van deze plek houden, komen wij en nu ook de gezinnen van de kinderen hier steeds weer voor hun vakantie. We hopen dat u er net zoveel van geniet als wij.

Gastvrouw sinds: 25-06-2022

Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands

Advertentienummer: 397150

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 2219535939

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 397150

Laatst bijgewerkt: 12.03.2026

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/397150.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat