4 persoons vakantie huis in ELLÖS-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet), verwarming(elektrisch), tuinmeubilair, BBQ, parking
Willkommen in Ellös auf der Insel Orust im Bezirk Bohuslän mit Nähe zu Golf, Restaurant, Meer und Schärenküste. Hier bewohnen Sie eine geschmackvoll eingerichtete, ehemalige Scheune vom Anfang des 20. Jahrhunderts, mit hohen Decken und sichtbaren Dachbalken. Vor dem Eingang liegt die gemeinsame, große Rasenfläche des Hofes, die Sie sich mit ein paar alleinstehenden Nachbarn, die hier das ganze Jahr über leben, teilen. Das traditionelle Gebäude hat eine gemütliche Küche mit Essbereich mit Hochstuhl und Zugang direkt zur Terrasse an der Vorderseite. Auf der linken Seite befindet sich ein Schlafzimmer mit zwei je 80 cm breiten Einzelbetten. Wohnzimmer mit Sofa und Sessel sowie Schreibtisch. Großes Badezimmer mit WC, Waschbecken und Dusche. Über eine steilere Treppe erreichen Sie eine gemütliche Schlafempore mit zwei 90 cm breiten Einzelbetten. Die Treppe eignet sich weder für Kleinkinder noch für Gehbehinderte und ist nicht abgesichert. Es gibt zudem eine gemeinsame Waschküche für alle Bewohner des Hofes. Im Außenbereich stehen Gartenmöbel und Grill bereit. S Wenn Sie gerne baden möchten, dürfen Sie ein Bad im Badebereich im Zentrum von Ellös nicht verpassen. Es gibt ein flaches Ufer und weiter draußen Sprungtürme und Klippen. Wenn Sie mit dem Baden fertig sind, gibt es einen Spielplatz direkt nebenan und außerdem einen Eiskiosk in nur 100 m Entfernung. Im Ort auch mehrere Restaurants und frischer Fisch zu kaufen am Hafen.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Supermarkt 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Restaurant 0.25 kilometer
0.25 kilometer
Bus 0.05 kilometer
0.05 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 06-10-2025
19 Beoordelingen
Totale beoordeling
Hans-Jürgen - Berlin
¹
Brandt
Perfecte plek voor een familievakantie. Alles was schoon en goed onderhouden. De keuken was van alle gemakken voorzien, wat we erg waardeerden. Goede wifi en een comfortabele woonkamer. 's Nachts wel wat lawaai van de buren, maar niets bijzonders. We komen zeker terug als we de omgeving weer bezoeken!
Peter
De locatie is rustig en dicht bij het strand, op korte rijafstand. We waren dol op de restaurants in de buurt, vooral de visrestaurants in de haven. Het huis zelf was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor onze vakantie.
Schmuerow
We hadden een fantastische tijd in het vakantiehuis in Ellös! De charme van de schuur was betoverend, met zijn hoge plafonds en rustieke decoratie. De kinderen hielden van het loftgedeelte, en het nabijgelegen strand was perfect voor middagswimmen. Zeer aan te raden om de ijskraam te bezoeken na een dag in de zon!
Heinz
Die steile trappen naar de galerij waren een beetje lastig, maar de kinderen hadden daar veel plezier! Over het geheel genomen een mooie plek om te verblijven met een charmante uitstraling. Het barbecuegebied was een bonus!
Kerstin
Een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van de Orust-regio. De nabijgelegen golfbaan was een traktatie voor mijn man, terwijl ik genoot van ontspannen in de tuin met een goed boek. Sterk aanbevolen: de zeevruchten bij Ellös Hamnkrog!
Anke
Een fantastische uitje! Het karakter van de schuur was prachtig, en we genoten van de rustige omgeving. De lokale zeevruchtenrestaurants waren een culinaire hoogtepunt van onze reis.
Stefanie
De gastheren waren zeer attent en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, De locatie was rustig, maar toch handig voor het verkennen van nabijgelegen attracties, We zouden zeker terugkomen!
Moore
Een heerlijk verblijf! De schuur had een warme en uitnodigende sfeer, en we voelden ons meteen thuis. De nabijgelegen ijssalon was een heerlijke bonus voor de kinderen na stranduitstapjes. De eigenaren waren vriendelijk en responsief, wat onze ervaring nog beter maakte.
Ben kedar
We hadden een heerlijk verblijf in dit vakantiehuis in Ellös. De schuur sfeer is super charmant en de hoge plafonds maakten het nog ruimer. De kinderen genoten van de nabijgelegen speeltuin en het strand, en we hadden een paar leuke diners in de restaurants in de buurt. Even ter info, de trap naar de zolder is behoorlijk steil, dus misschien niet ideaal voor kleintjes. Al met al was het een fijne uitje!
Whitehead
Gezellige plek, geweldig voor gezinnen! Schoon en heeft alle basisbehoeften, hield van het BBQ-gebied,
Barrett
Een gezellige toevlucht! Het huis had een heerlijke sfeer en voldoende ruimte voor ons gezin van vier. De steile trap kan een uitdaging zijn voor kleintjes, maar onze kinderen kwamen er goed mee weg. We waardeerden ook het buitenterras en de BBQ-opstelling voor onze avondmaaltijden buiten.
Brys
Zeer ruim en goed ingericht, de woonkamer was perfect voor onze gezinsgame-avonden, en we waardeerden de speciale werkruimte voor het plannen van onze dagelijkse avonturen. De lokale restaurants boden geweldige zeevruchten, waar we meer dan eens van genoten!
Sabine
Ellös is een verborgen parel! Het huis was slechts een paar minuten van het strand, waar we onze middagen zwemmend doorbrachten, De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons meteen thuis voelden,
Laurie-anne
De vakantiehuis had een rustieke charme die we leuk vonden, Het voelde als een vredige retraite weg van de drukte, Dicht bij het strand en lokale eetgelegenheden, het was precies wat we nodig hadden,
Lurkin
De locatie van dit vakantiehuis is uitstekend, Het is zo dicht bij het strand en verschillende eetgelegenheden, We genoten van een heerlijk diner bij Ellös Hamnkrog op een avond, De keuken in het huis was vrij goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om ook maaltijden te bereiden,
Schmuerow
We hadden een fantastische tijd in het vakantiehuis in Ellös! De charme van de schuur was betoverend, met zijn hoge plafonds en rustieke decoratie. De kinderen hielden van het loftgedeelte, en het nabijgelegen strand was perfect voor middagzwemmen. Zeer aan te raden om de ijskraam te bezoeken na een dag in de zon!
Brandt
Perfecte plek voor een gezinsuitstapje, Alles was schoon en goed onderhouden, De keuken was volledig uitgerust om te koken, wat we echt waardeerden, Goed WiFi en een gezellige woonkamer, 's Nachts iets luid vanwege de buren, maar niets te erg, Zou zeker terugkomen als we dit gebied opnieuw bezoeken!
Peter
De locatie is rustig en dicht bij het strand, slechts een korte autorit verwijderd. We hielden van de nabijgelegen restaurants, vooral de zeevruchtenlocatie in de haven. Het huis zelf was gezellig en had alles wat we voor onze vakantie nodig hadden.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in West-Zweden
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 399966
Laatst bijgewerkt: 06.10.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/399966.htm
«4 persoons vakantie huis in ELLÖS-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 19 gegeven Beoordelingen.
en commissies
