Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Charmant vakantiehuis met privé zwembad

Max.  6   personen
102m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 6  personen
102m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (zitkamer(1-pers. slaapbank, eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad), badkamer(douche))

airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé), kinderbed, gezelschapsspellen, Zonnescherm

De villa heeft een privézwembad met een tegenstroomsysteem (de persoon zwemt ter plekke waardoor het zwembad kunstmatig zo groot wordt als een Olympisch zwembad). Het heeft ook een omheinde tuin met comfortabele zitplaatsen en een barbecue voor een plezierige avond.

De accommodatie ligt dicht bij winkels, restaurants, cafés, op amper of zelfs minder dan 10 minuten loopafstand.

U kunt genieten van het adembenemende uitzicht op de omliggende natuur en de zee vanaf het terras en u hebt ook de mogelijkheid om 's nachts een telescoop te gebruiken om de sterren te zien. U vindt er ook zwembadspellen en een moderne massagestoel voor de nek en rug. Er is een rustige en stille plek met schaduwrijke parkeerplaatsen buiten, gratis wifi van goede kwaliteit en een aangesloten smart-tv.

Let op: de airconditioning is optioneel (20 euro / dag).

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Garage
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Strijkplank
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Luchthaven 20 kilometer Alicante

20 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Tegen lokaal tarief.
Airconditioning: € 20/nacht. On request.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Di benedetto

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Rustige zone, perfect voor gezinnen, De kinderen hielden van de spelletjes in het zwembad en wij hebben genoten van het gebruik van de telescoop 's nachts, Over het algemeen een heerlijke plek om te ontspannen

Venturini

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

Ik zou hier zeker terugkomen, de plek was gezellig en had een geweldige familiale sfeer. Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we hebben het goed gehad.

Rossi

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Italiaans

De accommodatie was uitstekend en zeer goed uitgerust.

Lopez

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Spaans

We waren aangenaam verrast door hoe goed uitgerust de villa was! Alles, van de keuken tot de entertainmentopties, was van topkwaliteit. Het nabijgelegen Zoutmuseum van Santa Pola was ook een interessante bezoek. Een geweldige basis om de Costa Blanca te verkennen.

Wisse

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Ik heb een fantastische tijd gehad bij Belvilla! Het zwembad was geweldig om te ontspannen na een lange dag van verkennen, De massagestoel was ook een leuke toevoeging, We hebben een paar avonden gegrild en genoten van de tuinruimte

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 408479

Laatst bijgewerkt: 19.09.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/408479.htm


«Charmant vakantiehuis met privé zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit