Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Vakantieappartement Gezinsvakantie Garmisch-Partenkirchen

Max.  4   personen
84m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  personen
84m²
2 Slaapkamers
10% 17.09 tot 07.11.2025
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 10% Korting 17.09 tot 07.11.2025
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Balkon Balkon
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 3.4 kilometer

3.4 kilometer

Skilift 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Supermarkt 0.75 kilometer

0.75 kilometer

Restaurant 0.9 kilometer

0.9 kilometer

Luchthaven 126 kilometer

126 kilometer

Station 1.9 kilometer

1.9 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Skiën
Snowboarden
Surfen
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


31 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.9 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Monika

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Aankomen en je prettig voelen! We komen terug! Dank u mevrouw Mahl, dank u mevrouw Weber

W

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Natuurlijk moeten het vijf sterren ( Duim omhoog) zijn!

Juana

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Dit jaar hebben we Kerstmis doorgebracht in de mooie Alpenloggia. De woning was precies zo mooi als op de foto's. Ze was met veel liefde en smaak ingericht. Alles wat je nodig had, was aanwezig. Het kookeiland was geweldig. We konden in deze keuken eindelijk eens een echt uitgebreid kerstdiner bereiden. Helaas was de Senseo-koffiemachine kapot; deze werd echter de volgende dag meteen vervangen. Deze woning zou ik iedereen aanbevelen. Je voelde je er echt thuis. De kleine loggia moet er zijn om te verblijven bij de eerste zonnestralen. De omgeving is zeer rustig. (Vooral 's nachts belangrijk.) Vanuit de woonkamer kijk je uit het grote raam direct op de verlichte Olympiaschanze. Op het balkon kijk je op de skipiste. De bussen 1/2 rijden vanaf de halte Alpenstraße elke half uur naar het centrum van Partenkirchen respectievelijk Garmisch. (10 min rijden). Langs de Partnach-oever kan je ook te voet naar de stad wandelen.

Viola

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Na een lange reis zijn wij (4 Berlijners) hartelijk ontvangen door mevrouw Weber. Al bij het binnenkomen in onze "tijdelijke woning" voelden we ons meteen thuis. De woning is van zeer hoge kwaliteit en met veel oog voor detail ingericht. Alles is voldoende aanwezig (servies, glazen, pannen etc.). Het is bijzonder dat de woning super schoon was. Hier dus een hartelijke dank aan de hardwerkende helpers op de achtergrond. Wij kunnen de woning alleen maar aanbevelen. Winkelmogelijkheden, bus enz. bevinden zich in de directe nabijheid. Ook onze vele wandelingen zijn we vaak voor de deur begonnen of hebben we de gratis bus gebruikt. We komen zeker terug. Nogmaals hartelijk dank voor de mooie dagen die we hier hebben kunnen doorbrengen aan mevrouw Weber en haar team. Fam. Böhme

Familie

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben alles precies zo aangetroffen als het beschreven was. Al eerder hadden we door de foto's een goede indruk gekregen en zijn niet teleurgesteld. Alles is met veel liefde voor detail ingericht en gedecoreerd. Alles was zeer nieuw in de woning en top onderhouden. De keuken is perfect uitgerust, er ontbreekt niets. Wie graag kookt, kan dat hier probleemloos doen. De woning is door de grote ramen zeer licht. Bij slecht weer kun je je heerlijk in de grote woonkamer vermaken, lezen, televisie kijken (grote flatscreen TV trouwens ook in de slaapkamer) of gewoon uit het raam kijken. De badkamer en het gastenbad zijn ook perfect, zeer schoon en smaakvol. De slaapkamers zijn smaakvol ingericht met zeer comfortabele bedden en voldoende opbergruimte. De locatie was voor ons ideaal! We hebben de auto praktisch alleen voor het winkelen gebruikt, anders stond hij in de parkeergarage. Te voet zijn dat het skistadion

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Mahr GmbH
Dhr. Mahr

Dhr.   Mahr

Hebben we je interesse gewekt? Neem gerust contact met ons op, wij staan tot uw beschikking voor alle vragen en reserveringsaanvragen.


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 409314

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/409314.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Garmisch-Partenkirchen» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 31 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 10% Korting 17.09 tot 07.11.2025
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit