100% Aanbeveling
7 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet, Nederlandse zender(s)), stereo-installatie), eetkamer(eettafel), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(keramisch), koffiezetapparaat(cups, filtermaling), oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 200 cm)), slaapkamer(stapelbed(90 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet))
garage, ledikant, verwarming(CV), terras(privé), tuin(privé, omheind, 400 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ(elektrisch), 2x parking, trampoline, ligstoelen, parasol, aankleedkussen, fietsen beschikbaar, kinderstoel, speelgoed
Dit lichte en moderne appartement met 3 slaapkamers in Velmede biedt een rustig toevluchtsoord aan de bosrand voor maximaal 6 gasten, ideaal voor gezinnen of vrienden. Het ligt direct aan een wandelpad en beschikt over een eigen terras, een elektrische barbecue en een omheinde tuin met ligstoelen, parasols en een fietsenstalling. Binnen geniet u van een ruime woonkamer met internationale tv-zenders, een stereo-installatie en een eethoek naast een goed uitgeruste keuken.
De regio is een paradijs voor wintersporters, met een skilift op slechts 15 km afstand en fietsverhuur en een zwembad op 7 km. Het stadscentrum en het openbaar vervoer liggen op slechts 200 m, terwijl restaurants (500 m) en supermarkten (2 km) gemakkelijk te bereiken zijn. Het Arnsberger Woud begint direct voor de deur en biedt het hele jaar door schilderachtige wandelpaden.
Gezinnen zullen het kinderbedje, de kinderstoel, het speelgoed en de trampoline waarderen, terwijl praktische voorzieningen zoals centrale verwarming, een garage en een fietsenstalling zorgen voor een comfortabel verblijf. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 67,2 km afstand, waardoor dit een goed bereikbare maar rustige uitvalsbasis in Sauerland is.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
104 Beoordelingen
Totale beoordeling
Groetzinger
De wifi werkte goed genoeg voor langere werksessies op de laptop.
Tenzer
Dankzij de eenvoudige inrichting en de goede verwarming voelde ik me al snel thuis binnenshuis.
Konitzer
Het huis was ruim en prima.
Kaye
We waren erg tevreden over de rustige locatie aan het wandelpad, de comfortabele bedden en de ongecompliceerde incheckprocedure.
AUER
Speelgoed en een reisbedje zorgden ervoor dat zelfs kleine kinderen zich op hun gemak voelden tijdens ons verblijf.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 410494
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Bestwig, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Bestwig, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Bestwig, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Meschede, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Bestwig, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Olsberg, Sauerland, Noordrijn-Westfalen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noordrijn-Westfalen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sauerland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 410494
Laatst bijgewerkt: 26.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/410494.htm
«Appartement met privéterras in Velmede» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 104 gegeven Beoordelingen.
een lekker ruim binnen maar ook buiten verblijf!
omgeving rustig en bosrijk, en genoeg leuke uitjes in de buurt om te gaan doen!
zeker aan te raden, wij zouden het zo weer boeken!
We komen graag terug!
Zeer verzorgd huis op een mooie rustige plek.
Vanaf hier vele leuke uitstapjes gemaakt in de omgeving, waaronder een
bezoek aan het mijnmuseum in Ramsbeck. Natuurlijk ook een dagje naar fort fun geweest samen met de kinderen.
Een echte aanrader!!
Een dingetje onhandig werd als parterre aangeboden, maar moest toch met trap betreden worden (foto is van achterzijde, waarop geen trap te zien is). Dat viel even tegen wat betreft een van onze reiskameraden die afhankelijk van rolstoel is. Verder helemaal goed!
alleen het was niet al te warm helaas zelf koud. maar dat mocht de pret niet drukken
Tuin is mooi afgesloten (makkelijk voor bijvoorbeeld een hond) en er is genoeg privacy voor heerlijk tot rust te komen.
voor het maken van uitstapjes en wandelingen in de omgeving. Uitstekendend restaurant (Sauerwald) op loopafstand.
De regio is leuk, maar landelijk.
Apparatuur werkte naar behoren, Nederlandse tv-zenders is een pré. Wifi is zeer matig met slecht bereik, maar ben eigenlijk niet anders gewend in Sauerland. Bedden klein, en soms wat krakerig. Badkamer prima, maar ietwat gedateerd. Huis is rustig gelegen aan een straat met eenrichtingsverkeer waar uitsluitend bestemmingsverkeer naar toe komt.
Toen wij er waren lag er geen sneeuw (terwijl we daar wel voor gingen). Dan moet je echt wel een half uur rijden naar bv Winterberg om (slee)pistes te vinden met sneeuwkanonnen.
Het huis is ruim en van alle gemakken voorzien. Als het lekker weer is dan is de tuin denk ik ook heerlijk. Het was bij aankomst wel nog erg koud in het huis en het duurde lang voordat het goed opgewarmd was. De eerste avond hebben we echt niet behaaglijk op de bank kunnen zitten.
Op loopafstand zit een restaurantje (Gasthof Sauerwald) waar we lekkere schnitzels hebben gegeten en ook de Lidl voor al je boodschappen is vlakbij.
Der Verwalter war sehr freundlich und hat uns in allen Belangen weitergeholfen. Allerdings fiel von Samstag an die Heizung aus, dafür kann natürlich keiner etwas. Uns wurde mit elektrischen Heizungen ausgeholfen und die Dusche des Obergeschosses angeboten. Natürlich hinterlässt das ein komisches Gefühl, denn trotz aller Bemühungen, man fühlt sich nicht 100 % frei.
Was wir allerdings als sehr störend empfunden haben, ist der Zustand des Badezimmers. Es muss nicht hochmodern sein, aber zumindest sollte es ordentlich sein. Leider waren etliche Fugen mit Schimmelsporen übersät, besonders in der Wanne und die Wand hinter der Toilette waren massiv betroffen. Und die Ausstattung in der Küche könnte für so ein großes Haus deutlich besser sein, wir waren mit 5 Personen dort und hatten z.B lediglich 2 Brettchen. Und das Mobiliar ist zum Teil auch in die Jahre gekommen, die Tür des Sideboards ist herausgebrochen und fiel uns entgegen.
Wir haben uns auf Grund des Wetters sehr fiel draussen aufgehalten, sodass wir alles in allem zufrieden waren, würden aber höchstwahrscheinlich für das nächste Mal ein anderes Haus buchen.
Van afwasmachine tot een spelcomputer toe.
Het is zeer ruim met aparte keuken, eetkamer en woonkamer.
Ook de slaapkamers zijn ruim met voldoende ventilatie, grote ramen met veel licht.
Wij kwamen om te skien in winterberg en dachten dat de piste 7 kilometer ver was, maar zowel winterberg als willingen is een half uur (30 km.) met de auto. Wel is de weg erheen goed te rijden en viel het ons eigenlijk wel mee.