Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Veluwelounge | 4 personen

Max.  4   gasten
35m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
35m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Compact, stijlvol en verrassend ruim: de Veluwelounge is een tiny house voor 4 personen, perfect voor een ontspannen verblijf midden in de Veluwse natuur. Het hoge puntdak, de knusse veranda en de warme inrichting zorgen direct voor een vakantiegevoel. Binnen vindt u een gezellige woonruimte met televisie, een complete keuken met Nespresso-apparaat, combimagnetron en koelvriescombinatie, en een badkamer met een douche, wastafel en toilet. De twee slaapkamers bieden elk twee eenpersoonsbedden, waarbij één kamer een speelse indeling heeft met een deels verhoogd bed.Op uw overdekte terras geniet u van de buitenlucht, ongeacht het weer. De Veluwelounge is huisdiervriendelijk, zodat ook uw trouwe viervoeter kan meegenieten van een vakantie op de Veluwe. Dankzij de ligging vlak bij het restaurant en de speeltuin is dit een ideale accommodatie voor stellen of jonge gezinnen.? Ontdek de Veluwe
Vanuit Recreatiepark De Boshoek kunt u eindeloos wandelen en fietsen door de bossen en heidevelden van de Veluwe. Breng een bezoek aan het indrukwekkende Kröller-Müller Museum, ontdek het dierenrijk in Burgers' Zoo of ga met het gezin naar Julianatoren voor een dag vol plezier.
In de Veluwelounge is het plaatsen van een kinderbed niet mogelijk.

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: €38 eenmaal per huisdier. Huisdiertoeslag voor uw huisdier?
Toeristenbelasting: €2,15 per nacht per persoon. De lokale heffingen berekenen we per persoon per nacht.
Reserveringskosten: €60 eenmalig
Eindschoonmaak: €100 eenmalig. Verplichte schoonmaakkosten.
energiekosten: €4 per dag. Energiekosten
transactiekosten: €7 eenmalig
Beddengoed: €12 per persoon. Kies voor gemak! Bij aankomst is je bed al opgemaakt. Handig, want dan kun je meteen genieten! Je kunt enkel van deze service gebruik maken als je ook een linnenpakket hebt aangeschaft. Weet je zeker dat je deze service wilt toevoegen?
Handdoeken: €6 per stuk (max. 50). Het handdoekenpakket bestaat uit een badhanddoek en kleine handdoek.?
Kerstbrunch kind: €19,5 per stuk (max. 10). Op 2e Kerstdag kun je bij ons terecht voor een overheerlijke kerstbrunch.Deze kinderprijs is voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar, jongere kinderen eten gratis mee.
Kinderstoel: €3 per stuk per dag (max. 3). Wij zetten een kinderstoel voor je klaar in de accommodatie( Ikea Antilope)
Kerstbrunch: €32,5 per stuk (max. 20). Op 1e en 2e kerstdag organiseren wij tussen 10:00 en 15:00 een heerlijke KerstbrunchInhoud KerstbrunchTomatensoep met bosuiMix van zachte en harde broodjesSneetjes brood wit/bruinDiverse soorten kaas, boerenham, filet americain, gebraden kip, brie, salami, leverworstWrap carpaccioZoete broodjes en croissantsZoete broodbeleg, jam, hagelslag, vruchtenhagel, chocopastaKrokettenPancakesGebakken spekGekookte ei, roereiDiverse soorten koude saladesKipsaté met satésausPulled Pork met BBQ-sausBeenhamGerookte makreelfiletGepocheerde zalmforelGerookte zalmSpeciaal voor de kinderen: pizzapunten, kipnuggets, frikandellen en frietjesInclusiefOnbeperkt koffie, thee, jus d’orange, gekoeld water en melk van het buffetVers fruitDessertVoor jong en oud staat er een heerlijk buffet voor met ijstaarten klaar
ontbijt: €17,5 per stuk (max. 60). Wil je de dag goed beginnen?? Kies dan voor dit heerlijke ontbijtbuffet, je hoeft alleen nog maar aan te schuiven.Ons ontbijtbuffet wordt samengesteld van zoveel mogelijk steekproducten uit de buurt. Diverse afgebakken broodjes, croissantjes, een gebakken of gekookt eitje, zelfgemaakt zoet beleg, hartig beleg, zelf gemaakte salades, yoghurt, koffie, thee en vers geperste jus d'orange.? Op 25 en 26 december en 1 januari is ontbijt boeken niet mogelijk. Op deze dagen bieden wij de Kerstbrunch en nieuwsjaarsbrunch aan.
Nieuwjaarsbrunch kind: €12,5 per stuk (max. 18). Komen jullie op 1 januari ook gezellig brunchen? In ons restaurant staat een heerlijk buffet klaar met een overvloed aan warme en koude producten waarvan je heerlijke maaltijd kunt samenstellen.
Halloweenbrunch ?: €23,5 per stuk (max. 24). Komen jullie op 26 oktober ook gezellig brunchen? In ons restaurant staat een heerlijk buffet klaar met een overvloed aan warme en koude producten waarvan je heerlijke maaltijd kunt samenstellen.
CO2 compensatie voor je rit: €5 eenmalig. Lever een bijdrage aan het klimaat en compenseer je CO2 uitstoot van jullie rit ? naar ons park.De wereld heeft meer bos ? nodig. Om klimaat­verandering tegen te gaan en de biodiversiteit te vergroten, moeten we onze bestaande bossen beschermen, gedegradeerde bossen herstellen en nieuwe bossen planten. Daarom is het nu tijd om in actie te komen. Of beter gezegd, een boompje ?. planten!Door onze samenwerking met Trees for All, wordt er door deze bijdrage een boom in Nederland of het buitenland geplant! Dit is niet verplicht en kan uitgevinkt worden
Kerstdiner voor kinderen van 4 t/m 11 jaar ?: €24,5 per stuk (max. 10). Kom samen met je gezelschap genieten van ons 5-gangen kerst diner op 2e kerstdag. ? VoorafTomatensoepHoofdSpies van trio van gehaktballetjes - kipnuggets en frikandel met friet en appelmoesDessertIjsbuffet
Nieuwsjaarsbrunch: €23,5 per stuk (max. 24). Komen jullie op 1 januari ook gezellig brunchen? In ons restaurant staat een heerlijk buffet klaar met een overvloed aan warme en koude producten waarvan je heerlijke maaltijd kunt samenstellen.
Halloweenbrunch kids?: €12,5 per stuk (max. 24). Komen jullie op 26 oktober ook gezellig brunchen? In ons restaurant staat een heerlijk buffet klaar met een overvloed aan warme en koude producten waarvan je heerlijke maaltijd kunt samenstellen.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene aanwijzingen voor annuleringen


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


32 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Koenraad

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

van Slooten - Vd Dries

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Hermkens

3,8
3.8 3.8 3.8 3.8 3.8

Hennie en Annie B.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Marion P.

5,0
5 5 5 5 5

E B.

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Marly v.

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Mirjam S.

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Kelly V.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Akie S.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

jan carl v.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

Lekker rustig op de park

Abdelfettah B.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Service war super , Mitarbeiter sind nett und hilfsbereit.mit dem App kann man Alles reservieren oder bestellen.

JW B.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Dat er veel te doen is voor kinderen

Steven V.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7

Mooie ligging alles keurig

Ellis L.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Super leuke speelvoorzieningen voor kinderen en een mooi zwembad. De horeca zag er heel erg gezellig uit en de mensen waren vrolijk, er hing een gezellige sfeer. We werden snel geholpen toen onze wifi steeds uitviel door vriendelijk personeel.

Bert v.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Kids Club Zwemmen op het park Voortsche biertjes (papa) Klimbos in de buurt Julianatoren

Saskia G.

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Midgetgolf Zwembad met sauna en stoommachine Erg vriendelijk personeel!

Maarten T.

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Zeer vriendelijk personeel en leuk zwembad. Huisje veluwelounge klein maar fijn!

patricia k.

4,0
4 4 4 4 4

Goede verzorging

Gerja G.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het was een fijn verblijf en wat heel erg leuk is dat je je hond mag meenemen .

Kitty B.

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Veel speel voorzieningen voor kleine kinderen Totaal pakket van verschillende huisjes, of hotel, met/zonder sauna en voor verschillende gezelschappen. We zijn voor de 2e met ons gezin en de eerste keer met een grote groep vrienden in de groeps accommodatie aan de rand van het park.

Patrick W.

5,0
5 5 5 5 5

Voor iedereen wat wils voor oud en jong genoeg faciliteiten. Echter i.v.m. corona was begrijpelijk niet alles open. Bij issues of vragen reageert het personeel adequaat en komen met oplossingen of leuke ideeën.

nathalie v.

4,9
4.9 4.9 4.9 4.9 4.9

Het park zelf en de omgeving.

Moniek S.

5,0
5 5 5 5 5

Super leuk park van de zomer komen we weer . Helaas was het donderdag erg slecht weer dus zijn we naar huis gegaan ipv vrijdag maar verder echt super leuk gehad allemaal zo vriendelijk ook echt geweldig park

Ans W.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Rust

Debbie v.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Veel speelmogelijkheden voor de kinderen!

Henk-Jan O.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Mooie en ruim opgezette camping. Vrijwel alle (speel)faciliteiten zijn goed onderhouden en schoon.

Jolanda S.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

De opzet van het park is erg gezellig. Eigen huisjes en park huisjes door elkaar. Restaurant gedeelte in het midden van het buitengebeuren, zodat je rustig aan je koffie of wat anders lekkers kan genieten terwijl de Kids spelen. Dat is echt vakantie. En het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. We hadden onze hond mee en die kreeg tot onze grote verrassing een eigen welkomst pakket. Wij hebben hele mooie dagen gehad.

Gerdy G.

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Alles voor de kinderen is aanwezig. Het ontbijtbuffet was een leuke extra troef! Was ook zeer lekker.

JJ W.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Sfeervol ,schoon mooi gelegen rust vriendelijk .

Gerritje S.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

Zeer fijn verblijf, heerlijk park. Zeer behulpzaam en vriendelijk personeel!

Vincent D.

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1

Erg leuk voor kinderen


Contactpersoon

Bedrijf Recreatiepark de Boshoek
Dhr. R. Otter

Dhr. R. Otter

Andere accommodaties van Dhr. R. Otter

Alle accommodaties weergeven van Dhr. R. Otter

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 430262

Laatst bijgewerkt: 11.07.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/430262.htm


«Veluwelounge | 4 personen» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 32 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat