Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fermignano
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt in een boerderij en is omgeven door een 10000 m² groot, gesloten grondstuk met tuin met bomen en bloemen. De verhuurder woont niet in het huis of op het grondstuk Het De binnenplaats heeft ligweide, parasol en grillmogelijkheid. voor particulier gebruik Zwembad (5 m x 10 m, 1.5 m diep). Het zwembad is geopend van begin juni tot eind september.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 2 verdiepingen, 8 kamers (daarvan 6 slaapkamers), is 190 m² groot en is geschikt voor maximaal 16 personen. Op koude dagen kan uw vakantiehuis verwarmd worden met centrale verwarming. De indeling van de kamers is als volgt:
begane grond: woonkamer met 1 extra bed op slaapbank, eethoek en TV. U heeft toegang tot het 16 m² grote terras. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. slaapkamer met 1 éénpersoonsbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, bakoven, afzuigkap en koelkast (vriesvak). opbergruimte badkamer met douche, WC, bidet, venster en wasmachine.
1.verdieping: woonkamer met 2 extra bedden, haard, zithoek, eethoek en TV. U heeft toegang tot het 16 m² grote terras. slaapkamer met 3 éénpersoonsbedden. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, bakoven, afzuigkap en koelkast (vriesvak). 2 badkamer elk met douche, WC, bidet en venster.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land per antenne en satelliet worden ontvangen.
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Acqualagna, 450 m boven de zeespiegel. Het in 2010 gebouwde en in 2010 gerenoveerde vakantiehuis is twee-onder-één-kap en modern en functioneel ingericht. Het grondstuk is bij boerderij aan de rand van de plaats. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een helling op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde straat. Bij het vakantiehuis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 3 km afstand, restaurant 3 km en centrum 3 km. station in Fano 40 km.
In de zomer: Adriatische Zee in Fano 40 km, zandstrand met kiezel in Fano, 40 km van uw verblijf vandaan.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : zwembad, internettoegang, Elektriciteit, Water, Beddegoed, Handdoeken, Zwembad, WLAN Internettoegang.
Bijkomende kosten - Kosten ter plaatse: Verplicht: Eindschoonmaak 140 € per accommodatie per verblijf.
Waarborgsom: Geen borgsom.
Licentie- of registratienummer: CIN: IT041001C2HGZGDAXJ
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 16
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Station 40 kilometer
40 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 08-05-2025
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Anna F.
prive-zwembad, de faciliteiten op de eerste verdieping was super
Contactpersoon
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Marche
Objectnummer: 435177
Laatst bijgewerkt: 08.05.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/435177.htm
«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fermignano» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.
en commissies
