5 persoons vakantie huis in LONEVÅG-By Traum
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, wafelijzer, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer(100-139L), wasdroger, wasmachine, kinderstoel), woon/slaapkamer(23 m2)(TV(satelliet, duitse zender(s), noorse TV zenders (NRK en TV2)), netflix), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(1-pers. bed, 2x stapelbed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), verwarming(elektrisch), terras(overdekt, 21 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, Tafel om vis schoon te maken
Ferienhaus auf einem Naturgrundstück mit Blick zum Wasser im Lonevågen. Die Endreinigung ist hier bereits im Preis inbegriffen. Gemütliches Ferienhaus mit kombiniertem Wohnzimmer und Küche. Fernsehen per Glasfaser mit Netflix, norwegischen und nordischen Kanälen. Deutsche Sender können gestreamt werden. Internetgeschwindigkeit: 500 Mbit. Vor dem Wohnzimmer gibt es eine überdachte Terrasse. Ein Schlafzimmer verfügt über ein Einzelbett und ein Etagenbett für 2 Personen, die Breite des Etagenbetts beträgt 90 cm. Nur 100 m Entfernung zur nächsten Bademöglichkeit vom Felsen und Steg. Etwa 20 m zum Nachbarhaus und 3 km zu Lebensmittelgeschäft und Restaurant. Die Insel Osterøy wird mit ihren tiefen Fjorden, Bergen und Tälern auch als „Norwegen im Kleinformat“ beschrieben. Kurze Anfahrt nach Bergen und allem, was eine Großstadt zu bieten hat. Von Bergen aus sind auch Tagesausflüge nach Voss, Hardanger und Flåm möglich. Gute Möglichkeiten für Bergtouren auf Osterøy. Wenn Sie sich für Kultur interessieren, ist Ole Bulls Sommerhaus in Valestrand zu empfehlen. Auch das Osterøy-Museum und die mittelalterliche Kirche in Hamre sind einen Besuch wert. Der Fluss Loneelva liegt ca. 4 km vom Ferienhaus entfernt, dort gibt es Lachse bis 2 kg und Meerforellen bis 1 kg. Filetierbank mit Licht und fließend Wasser. Reservieren Sie gleich bei der Buchung des Ferienhauses auch das Boot mit, das auch von den Gästen in Ferienhaus Nr. 53520 gemietet werden kann. Nur 100 m zum Liegeplatz. Boot zu mieten: \ *ein 14 Fuß Boot mit 9,9 PS Motor.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-08-2025
17 Beoordelingen
Totale beoordeling
Ragna
Een mooi vakantiehuis! De kinderen waardeerden de hoge stoel en hadden veel plezier met het verkennen van de nabijgelegen fjorden. Het enige nadeel was de WLAN-snelheid.
Grossmann
Dit vakantiehuis is een hele sfeer, Het uitzicht op Lonevågen? Waanzinnig, Gezellige woonkamer met Netflix is een groot pluspunt, Perfect voor ontspannen avonden met de groep, Slechts 100 meter om van de rotsen te zwemmen – hou het heel ontspannen!
Lucarini
We hadden een geweldige verblijf in het vakantiehuis in Lonevåg! Het uitzicht op Lonevågen was gewoon prachtig, vooral vanaf het overdekte terras waar we genoten van onze ochtendkoffie. De gezellige woonkamer en keuken waren perfect voor ons gezin van vijf, en we waardeerden het om Netflix te hebben om te ontspannen na een dag van verkennen. De nabijgelegen zwemlocatie was een hit bij de kinderen, en we maakten ook gebruik van de lokale wandelpaden. Al met al een geweldige basis voor onze avonturen in de prachtige Osterøy-regio!
Marjolijn
Het huis was ruim genoeg voor onze groep van vijf, en we waardeerden de doordachte voorzieningen zoals WiFi en streamingdiensten. Het voelde als een thuis weg van huis. We zouden zeker terugkomen!
Wang
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! Het was ruim genoeg voor onze groep, en de keuken was goed uitgerust om te koken. Bovendien was de Wi-Fi-snelheid indrukwekkend, wat de kinderen vermaakte met Netflix.
Chudárek
We hadden een geweldige tijd in het vakantiehuis in Lonevåg! De locatie is gewoon perfect, super dicht bij het water om te zwemmen en een fijne relaxte sfeer overall. De plek was echt schoon en goed onderhouden, en ik vond het geweldig dat we Netflix konden kijken na een lange dag wandelen. De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te koken, wat een groot pluspunt was. Het enige nadeel was dat de buren een beetje dichtbij waren naar mijn smaak, maar het was niet te luidruchtig. Zou het zeker aanbevelen voor iedereen die op zoek is naar een ontspannende ontsnapping!
Andersen
Rustig en schoon, Houdde van de nabijheid van zwemplekken en wandelpaden, Een heerlijke retraite voor koppels,
Pieczonka
We hielden van dit vakantiehuis! Schoon, comfortabel en uitgerust met alles wat we nodig hadden. De nabijgelegen attracties waren gemakkelijk te bereiken, wat zorgde voor geweldige dagtochten.
G
Een geweldige plek voor een gezinsvakantie! De kinderen hielden van de zwemmogelijkheden in de buurt, en we waardeerden de netheid en het comfort van het huis, Een perfecte plek om te ontspannen na een dag van verkennen,
Dirk
Over het algemeen een aangename ervaring, Het huis was schoon en goed uitgerust om te koken, We maakten ons geen zorgen over de rit naar Bergen, aangezien het landschap prachtig was, Wees gewoon voorbereid op een paar steile wegen!
Bruers
Wat een heerlijke plek! Het vakantiehuis was gezellig en had alles wat we nodig hadden voor onze gezin van vijf, Het overdekte terras was perfect om van onze ochtendkoffie te genieten terwijl we uitkeken op Lonevågen,
Laurie-anne
Deze plek is een verborgen juweeltje! De natuurlijke omgeving was adembenemend, en we waardeerden de rustige sfeer. De kinderen hadden plezier met zwemmen vanaf de steiger, en we hielden van het gemak om een wasmachine ter plaatse te hebben.
Azzurra
We hebben onze tijd hier echt genoten, De woning was ruim, en de locatie was geweldig voor dagtochten naar Voss en Hardanger, Een fantastische basis om Noorwegens adembenemende landschappen te verkennen,
Getevau
We waren aangenaam verrast door dit vakantiehuis, Het had alles wat we nodig hadden en meer, De nabijheid van bergen was praktisch, maar we vonden ons vaak daarna, binnen te blijven en de vredige omgeving te genieten,
Hackmann
Schoon, ruim en super schattig! Het overdekte terras is een must voor de barbecue-avonden. Ook de WLAN-snelheid? 500 Mbit is geen grap. Dichtbij Bergen voor dagtochten, maar eerlijk gezegd, gewoon hier ontspannen is het beste.
Waldhoff
Onze gezin van vijf had een geweldige verblijf! De bedden waren comfortabel en de woonruimte groot genoeg om samen te ontspannen. Vissen in de buurt was een extra bonus voor de volwassenen,
Bas
Een ontspannend verblijf! Het terras was onze favoriete plek voor de ochtendkoffie, en de locatie bood gemakkelijke toegang tot wandelpaden. De gastheren waren zeer responsief, wat ons bezoek nog aangenamer maakte.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noorwegen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Fjord-Noorwegen
Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer
Objectnummer: 439235
Laatst bijgewerkt: 01.08.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/439235.htm
«5 persoons vakantie huis in LONEVÅG-By Traum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.
en commissies
