Halfvrijstaande woning in Hasselfelde
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, radio), toilet(wastafel, toilet), berging)
Zolder: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. slaapbank, TV(satelliet), radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), verwarming(gas), terras(overdekt), tuin(gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, parking, parking, baby crib(paid)
Het gezellige vakantiehuis met zijn behaaglijke feelgoodsfeer ligt in een vakantiepark aan de rand van het kleine Harzstadje Hasselfelde. Het gezinsvriendelijke vakantieoord biedt de perfecte basis voor een afwisselende tijd met het hele gezin. De kindvriendelijke speeltuin nodigt uit om te ravotten, terwijl mama en papa lekker op het terras kunnen ontspannen. Uw accommodatie, met zijn rustieke en toch smaakvolle inrichting, past perfect in het prachtige landschap van het Harzgebergte. Er zijn veel verschillende activiteiten in de directe omgeving, zowel in de zomer als in de winter. In de warme zomermaanden kunt u zich verfrissen in het Hassefelder Waldseebad, terwijl u in de winter tijdens een wandeling de magische winterwereld van het Harzgebergte kunt verkennen.
Het luchtkuuroord Hasselfelde ligt in het hart van de Hoge Harz. Een echte, kleine attractie is een ritje met de Selketalbahn, die een eigen station in het dorp heeft en deel uitmaakt van de vervoersvereniging Harzer Schmalspurbahnen. In de regio rond Hasselfelde zijn er talrijke musea en showmijnen, die voor een culturele afwisseling zorgen.
Het nieuw gebouwde saunahuis (2023) in het vakantiedorp staat gratis ter beschikking van de gasten. Toegang wordt verkregen met de huissleutel. De sauna is dagelijks geopend van 16.00 tot 22.00 uur (behalve op de feestdagen 24 en 31 december). U kunt kiezen uit een biosauna en een Finse sauna, die u met één druk op de knop kunt starten. Registratie op het saunaplan in de voorkamer is vrijwillig.
Let op: Reserveer bedlinnen of een waspakket minimaal 7 dagen voor aankomst.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Meer 5.5 kilometer
5.5 kilometer
Skilift 20 kilometer
20 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Station 2.2 kilometer
2.2 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-09-2025
67 Beoordelingen
Totale beoordeling
Thomas
We hebben een geweldige tijd gehad in dit comfortabele vakantiehuis! De rustieke inrichting voegde zoveel charme toe, en het was de perfecte uitvalsbasis voor onze gezinsavonturen in de Harz. De kinderen hebben genoten van de speeltuin, en wij hebben genoten van het ontspannen op het terras. Ik raad het ten zeerste aan!
Schmitt
De accommodatie was ruim en comfortabel, met alle voorzieningen die we nodig hadden voor een weekend, De locatie was handig om de nabijgelegen attracties te verkennen zoals het kasteel van Wernigerode en de Selketalbahn, De rustieke charme van het huis deed het aanvoelen als een thuis ver van huis, Over het algemeen een aangenaam verblijf zonder grote klachten
Maoui
We hebben onze tijd hier gewaardeerd, maar het incheckproces zou soepeler kunnen verlopen. Eenmaal geïnstalleerd, hebben we de ruimte van het huis en de mooie tuin gewaardeerd. Het was een mooie plek voor de kinderen om te spelen terwijl wij het diner voorbereidden. Een goede prijs-kwaliteitverhouding voor wat we hebben gekregen!
Angenot
We hebben genoten van ons verblijf hier! Alles was goed onderhouden, en het Hexentanzplatz in de buurt was een fantastische dagtrip. De eigenaren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.
Grandmaison
We hebben een fantastische tijd gehad in de Doppelhaushaelfte in Hasselfelde! De locatie was perfect om de regio Harz te verkennen, en de gezellige sfeer van het huis deed ons thuis voelen. De kinderen vonden de speeltuin geweldig, en wij hebben genoten van de ontspanning op het terras. Ik raad het ten zeerste aan!
Galet
De sfeer was warm en uitnodigend, We hielden ervan dicht bij Hexentanzplatz Thale te zijn, wat zorgde voor een geweldige daguitstap, Zou zeker terugkomen!
Michael
Een charmant huis met een uitnodigende sfeer, De kinderen hielden van de tuin, en we konden ontspannen in de wetenschap dat ze veilig waren, De kamers waren ruim, met voldoende privacy voor iedereen, Een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!
Hamour
Ideale locatie om de regio Harz te verkennen, De rit met de Selketalbahn in de buurt was een hoogtepunt!
DUFRESNOY
We hebben hier genoten van een rustige retraite, De buurt was stil en het huis was smaakvol ingericht, Een mooie plek om te ontspannen na een dag verkennen van de prachtige regio van de Harz
Pawula
Een charmant vakantiehuis op een rustige locatie. De inrichting was rustiek maar praktisch. We hadden alles wat we nodig hadden voor ons verblijf en de kinderen konden zich vermaken met de attracties in de buurt. Het enige nadeel was de beperkte mogelijkheid om uit eten te gaan.
Stawicka
Een gezellig huis met een charmante sfeer. Het terras was perfect om 's avonds te ontspannen.
PRAŻUCH
Het vakantiehuis was ruim en schoon, ideaal voor onze vijfpersoonshuishouding. Het had een goed uitgeruste keuken, wat handig was voor het bereiden van maaltijden. We waardeerden de nabijheid van Hasselfelde Waldseebad voor een verfrissende duik in de zomer. Het enige nadeel was dat we beddengoed van tevoren moesten reserveren, wat een klein probleem was. Over het algemeen een solide keuze voor een gezinsvakantie met veel attracties in de buurt.
Lytovchenko
Schattig plek om te ontspannen met een warme sfeer, We genoten van de ontspanning op het terras terwijl de kinderen speelden, Dichtbij Selketalbahn voor een schilderachtige rit!
Luty
We hadden een fantastische tijd in de Doppelhaushaelfte! Het huis was ruim genoeg voor ons vijfpersoonshuisgezin en we hielden van de rustieke sfeer. De kinderen genoten van de speeltuin terwijl wij op het terras met koffie ontspanden, gewoon perfect. De locatie is geweldig, dicht bij Waldseebad voor zomerse plezier. Het enige nadeel was dat het WiFi een beetje traag was, maar we kwamen er wel mee weg.
Gordon Wybiera
Schone en comfortabele accommodatie met alles wat we nodig hadden voor onze gezinsuitstap, Rustieke decoraties voegden charme toe, en het nabijgelegen Hassefelder Waldseebad was een geweldige plek om af te koelen, Over het algemeen een solide keuze voor gezinnen
Solski
We bezochten in de winter, en de besneeuwde omgeving was absoluut magisch, de nabijgelegen Selketalbahn was een leuk uitje voor het gezin, over het algemeen een charmante plek voor vakantie.
Emilianowicz-Banaszak
De ruimte was ideaal voor ons gezin van vier, Veel ruimte om je uit te spreiden, en de bedden waren super comfortabel, De nabijgelegen attracties boden ons een leuke mix van buitenactiviteiten en culturele ervaringen.
Zgorzelski
Schone, gezellige en ideaal voor onze gezinsvakanties, Dichtbij schilderachtige plekken bood veel opties om te verkennen, Zeker de moeite waard om dit voor de volgende reis te overwegen
Radczuk
Ruim en goed ingericht, We genoten van onze ochtendkoffie op het terras, terwijl de kinderen in de buurt speelden.
Stolarska
Ruim en smaakvol ingericht, De nabijheid van attracties zoals Kasteel Wernigerode en Selketalbahn maakte ons verblijf onvergetelijk.
Kowol
Ideaal voor een korte vakantie! De indeling van het huis beviel ons goed en het terras was een geweldige plek voor een ochtendkoffie. We hebben zelfs onze hond meegenomen, wat een extra pluspunt was!
Tavernaro
Deze plek is ideaal voor wie van de natuur houdt, We hebben onze dagen doorgebracht met wandelen en onze avonden ontspannen op het terras, De Selketalbahn in de buurt was een mooie ervaring voor het hele gezin, We komen zeker terug!
canfarini
Een zeer gezellige en praktische accommodatie! We voelden ons thuis en we hebben niets gemist. Het nabijgelegen Hexentanzplatz Thale was een mooie dagtrip. We overwegen zeker om terug te komen!
Mura
Uitstekende locatie, zeer rustig, De speeltuin voor kinderen is een groot voordeel
Bochicchio
Alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf! De Wi-Fi was betrouwbaar, wat een voordeel was voor mijn werkbehoeften. De woonkamer was gezellig en we konden zelfs genieten van een paar filmavonden op de bank.
MAGAZZù
Geweldige plek voor gezinnen! Schoon, ruim en de gasten waren super vriendelijk, Zeker een vibratiecheck op de locatie - dicht bij interessante plekken zoals het Kasteel van Wernigerode, Perfect om herinneringen te creëren!
Bucciarello
We hebben hier een geweldige tijd gehad, De inrichting was rustiek maar modern, waardoor het een gezellige plek was om te ontspannen, De locatie is rustig, maar dicht bij attracties zoals de Hexentanzplatz Thale, Perfect voor een gezinsuitje
Craus
Gezellige sfeer voor dagen! Het huis was leuk en rustiek, perfect voor een gezinsuitje, Super terras om te ontspannen terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin, 10/10 zou ik aanbevelen als je een low-key uitje wilt.
Ruf
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit gezellige vakantiehuis in Hasselfelde! De rustieke inrichting zorgde voor een charmante toets en het was ontzettend comfortabel voor ons gezin van vijf. De kinderen vonden de speeltuin in de buurt geweldig, waardoor we heerlijk konden ontspannen op het terras. De locatie is perfect voor natuurliefhebbers, met prachtige wandelpaden direct voor de deur. Met een korte rit waren we in Pullman City Harz, waar we konden genieten van een spannende Wild West-show. Een echte aanrader voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustig toevluchtsoord!
Bazzini
Deze plek was precies wat we nodig hadden voor een gezinsvakantie, Het interieur was zorgvuldig ingericht, en we waardeerden het om een ruime woonruimte te hebben om te ontspannen na onze avonturen, Het nabijgelegen Hassefelder Waldseebad was perfect om af te koelen tijdens de warme zomerdagen, Het enige nadeel was de toeristenbelasting, die ons verraste, maar het heeft ons aangename verblijf niet overschaduwd
Wrobel
De locatie was ideaal om de regio Harz te verkennen, en de nabijgelegen speeltuin was een hit bij de kinderen.
Spadoni
Gezellige plek, super comfortabele bedden, schoon en opgeruimd, had alles wat we nodig hadden.
Pierdolla
We hadden een fantastische verblijf in de halfvrijstaande woning in Hasselfelde! Het huis was ruim en perfect uitgerust voor onze familie. De rustieke charme van de plek liet ons echt thuis voelen. De kinderen vonden het geweldig om op de nabijgelegen speeltuin te spelen, terwijl wij genoten van wat rust op het terras. Bovendien is de locatie ideaal om de prachtige Harz-regio te verkennen. Mis een rit met de Selketalbahn niet – het was zeker een hoogtepunt van onze reis!
Klug
We hebben een geweldige verblijf gehad in de Doppelhaushaelfte in Hasselfelde! Het huis mengde perfect rustieke charme met moderne gemakken, Onze kinderen hielden van de speeltuin in de buurt en wij genoten van de ontspanning op het terras terwijl we de rust van de omgeving in ons opnamen, De locatie is ideaal om de regio Harz te verkennen: mis de rit op de Selketalbahn niet! Over het algemeen een fantastische gezinsuitstap, en we zouden zeker terugkomen!
Nienstedt
Deze plek is een verborgen juweeltje! De Selketalbahn-rit was het hoogtepunt van onze reis, en het was zo praktisch om het treinstation in de buurt te hebben. Het huis zelf was schoon en goed uitgerust – we wilden niet weggaan!
Scarpa
We hebben een geweldige verblijf gehad in het vakantiehuis in Hasselfelde! De locatie was perfect voor onze familie, met een heerlijke speeltuin voor de kinderen direct buiten. De rustieke inrichting gaf een gezellige sfeer die ons thuis deed voelen. Zeer aanbevolen voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping!
Lössel
Gezellige plek met geweldige sfeer, Perfect voor gezinnen
Ayat
Super ruim en schoon, Perfect voor een gezinsuitje, Het WiFi was snel en de keuken had alles wat nodig was om snacks te bereiden, 10/10 zouden we aanbevelen voor een gezellig uitje
Bittrich
De helft van het dubbelhuis in Hasselfelde bood onze familie een gezellige toevluchtsoord. De kinderen hielden van de speeltuin en wij genoten van de ontspanning op het terras. De rustieke decoratie deed het als een thuis aanvoelen, en de locatie was perfect voor onze wandelingen in de Harz.
Tarone
Het vakantiehuis was ruim en goed uitgerust, waardoor het een ideale keuze was voor onze gezinsreis. De keuken had alles wat we nodig hadden en de woonkamer was gezellig voor onze avonden samen. Hoewel het weer niet perfect was, vonden we toch veel dingen om te doen in de omgeving, waaronder een bezoek aan het kasteel van Wernigerode. Een praktische maar comfortabele verblijf, met vriendelijke gastheren!
Kos
Zoveel activiteiten in de buurt! De rit met de Selketalbahn was een echte aanrader. Bovendien is het Hassefelder Waldseebad geweldig voor zomerplezier. Het huis had een mooie uitstraling en de bedden waren ook supercomfortabel.
Lisco
De huisbazen waren ongelooflijk vriendelijk en maakten ons verblijf nog aangenamer. Het huis was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. De nabijheid van de Harzdrenalin Megazipline was een spannende verrassing!
Mendoza Afiler
De esthetiek is in orde! Ik vond de comfortabele inrichting heel leuk, Ik kan niet stoppen met denken aan hoe schattig de plek is, Tip: controleer zeker de Selketalbahn als je van panoramische ritten houdt.
Kennedy
Super gezellige plek, voelt echt als thuis, Alles wat je nodig hebt is hier, zelfs een leuk klein terras om op te relaxen
Alamo
Alles was precies zoals beschreven, het incheckproces was soepel en de gastheren waren zeer gastvrij, We waardeerden vooral de nabijheid van het kasteel van Wernigerode.
Medeiros
Geweldige plek voor een gezinsuitje! De rustieke charme van het huis paste perfect bij het Harz-landschap. We hebben onze dagen doorgebracht met het verkennen van de lokale omgeving en genoten van het terugkeren naar zo'n gezellig thuisbasis.
Sakc Zapata
Vibratiecheck: goedgekeurd! Echt goede eigenaar, en het huis voelde als thuis, Dichtbij wandelpaden, dus buitenavonturen zijn een must, Zou zeker terugkomen
Paris
Het huis was schoon en ruim, perfect voor onze groep van vijf. We waardeerden de rustieke inrichting die harmonieerde met het landschap van de Harz. De locatie is ook uitstekend om nabijgelegen attracties zoals het kasteel van Wernigerode te verkennen.
Sebrechts Verwilghen
Wat een prachtige plek! De sfeer van het vakantiehuis is zo gezellig, en we hielden van de nabijheid van de wandelroutes en het Hassefelder Waldseebad. Het meubilair was smaakvol en paste perfect bij de schilderachtige omgeving. Ik zou hier zeker weer verblijven!
Hallager
Ideale basis voor het verkennen van de Harz-regio, de rit met de Selketalbahn was een hoogtepunt van onze reis!
Soler Diaz
Fantastische gezinsvriendelijke plek met een mooie speeltuin voor de kinderen. De nabijgelegen attracties zoals het Kasteel van Wernigerode droegen bij aan de charme van ons verblijf.
Juric
Ruim en schoon, alles wat nodig was was in orde, De locatie is relaxed, niet ver van kasteel Wernigerode voor leuke foto's, Wi-Fi was snel, en een keuken hebben is een grote plus voor late-night snacks, Zou aanbevelen voor een gezinsuitje!
Reina Lopez
Perfect voor gezinnen met kinderen, Het speelgebied hield onze kleine bezig terwijl we genoten van de rustige omgeving.
De La Rosa Ariza
Gezellige en charmante vakantiewoning, perfect voor een gezinsuitje, Het nabijgelegen Waldseebad was een geweldige plek om af te koelen
Čakš
Zeer mooi vakantiehuis! De keuken was goed uitgerust, en we genoten ervan om samen maaltijden te koken. Het gebied is prachtig, vooral tijdens wandelingen in het nabijgelegen nationale park. Een vredige toevluchtsoord weg van het stadsleven.
Claes
Super chill spot! Schoon en ruim, med alle essentials, Plus, de host was super aardig, Gemakkelijke toegang tot wandelpaden ook, Zeker overwegen om terug te keren
Thyssen
Een zeer aangename ervaring, Het huis was schoon en opgeruimd bij onze aankomst, De rustieke charme gaf een leuke touch, Geweldig voor familiebijeenkomsten
Dale
Comfortabel verblijf met alle basisbehoeften, We hebben onze tijd hier genoten, hoewel het weer beter had gekund, De kinderen hebben zich geweldig vermaakt op de speeltuin, en we waardeerden het huisdiervriendelijke beleid
Vlietland
Het vakantiehuis biedt een geweldige locatie en een gezellige ambiance, Het was gemakkelijk om toegang te krijgen tot wandelpaden en andere attracties in de Harz-regio, Het enige nadeel was dat we bedlinnen van tevoren moesten reserveren, maar het was het waard!
Bruggeman
Den rustikke indretning bidrog til den hyggelige atmosfære, Nydede at slappe af på terrassen, mens børnene legede i legepladsen
Van Sande
Deze plek overtrof onze verwachtingen! Het was ruim genoeg voor twee gezinnen, en het aparte toilet was een fijne luxe, Het nabijgelegen Waldseebad was perfect om in de zomer af te koelen, Een geweldige gezinsplek!
gruppen
De kinderen hadden veel plezier op de speelplaats, terwijl wij genoten van wat rust op het terras, Het is een geweldige uitvalsbasis voor het verkennen van de Harz-regio
Burdova
We hielden van onze tijd in Hasselfelde! De locatie nabij de Selketalbahn maakte het gemakkelijk om het gebied te verkennen, en het huis zelf was gezellig en goed uitgerust. De gastheren waren responsief en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.
KRETZ
Een heerlijke plek om te verblijven met een warme en gastvrije sfeer. De gastheren waren erg vriendelijk en we voelden ons vanaf het moment dat we aankwamen welkom. De nabijheid van culturele bezienswaardigheden zoals Kasteel Wernigerode maakte onze reis nog aangenamer.
Claro
Ons verblijf in de Doppelhaushaelfte in Hasselfelde was simpelweg heerlijk! Het huis was niet alleen ruim, maar ook smaakvol ingericht, met de rustieke charme van de Harz-regio. We hielden van het gezellige gevoel van de woonkamer, die perfect was voor familiebijeenkomsten na een lange dag wandelen. De kinderen hadden veel plezier op de speeltuin direct buiten, waardoor wij konden ontspannen op het terras met een kopje koffie. We maakten ook gebruik van het nabijgelegen Hassefelder Waldseebad om af te koelen—wat een traktatie op die warme zomerdagen! Al met al een fantastische gezinsuitstap die we graag zouden herhalen.
bax
Echt leuk vakantiehuis, ruim genoeg voor onze familie van vijf, De inrichting was rustiek maar smaakvol, helemaal passend bij de sfeer van het gebied, We genoten van de rust en het feit dat het kindvriendelijk was, Het enige nadeel was de situatie met de bedlinnen, dat moesten we van tevoren regelen wat een beetje vervelend was, Maar al met al, zou het zeker aanbevelen!
Guest
Customer guestbook entry
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Saksen-Anhalt
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in de Harz
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Harzgebergte - Saksen-Anhalt
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 440798
Laatst bijgewerkt: 18.09.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/440798.htm
«Halfvrijstaande woning in Hasselfelde» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 67 gegeven Beoordelingen.
en commissies
