Terug
Zoeken

Casa Rupeni I

Max.  4  personen
70m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

79 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 14 Jaren online


Beschrijving

Als u het comfort van een luxe herberg zoekt, moet u niet verder lezen. Maar wie rust zoekt, vindt die in het paradijs in Rupeni. Volledig afgelegen van de drukte en het lawaai van de toeristische centra, maar indien nodig ook snel middenin - dat is Rupeni. Op een prachtig begroeid perceel van 1200 m² staan twee afzonderlijke gebouwen in typische Istrische steenbouwstijl. Ontspan op het terras bij het prachtige ronde zwembad van ca. 24 m². In het hoofdgebouw speelt het dagelijks leven zich af. Hier is de ruime keuken met vaatwasser, koelkast, gasfornuis, oven en eethoek. Een slaapbank met tweepersoonsbed en televisie zijn hier ook aanwezig. In de slaapkamer staat een tweepersoonsbed met een ligoppervlak van 160 x 200 cm. WLAN ondersteunt de digitale communicatie. En natuurlijk ontbreekt ook een barbecueplek direct voor het huis niet. Ook is er de mogelijkheid om een wasmachine te gebruiken. Uw auto parkeert u gemakkelijk voor het huis.
Het bijgebouw, zgn. Kažun, biedt slaapgelegenheid voor twee gasten naast een aparte douche-wc. Het ronde zwembad met een diameter van 8 meter staat tot uw exclusieve beschikking.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (160x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (160x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 10 kilometer

Supermarkt 10 kilometer

Restaurant 1.5 kilometer

Stadscentrum 0.7 kilometer

Luchthaven 60 kilometer

Station 20 kilometer

Snelweg-afrit 2 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Rupeni is een kleine gehucht die bij het dorp Baderna hoort. De ca. 10 huizen worden af en toe door de respectievelijke eigenaren als recreatiewoning gebruikt. De toegangsweg loopt via een langgerekt grindpad, dat echter met elk voertuig zonder problemen bereden kan worden. In het 0,7 km verderop gelegen Baderna is er een kleine supermarkt voor de dagelijkse benodigdheden met een aangrenzend klein café, een kerk, een kapper, een tankstation, een pizzeria en een klein bistro. Baderna ligt gunstig, op ca. 2 km van de dichtstbijzijnde oprit van de snelweg. Via de autoweg ben je in enkele minuten in het ca. 10 km verderop gelegen Porec, met meer winkelmogelijkheden, veel vrijetijdsactiviteiten en natuurlijk de zee.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Vergoeding voor een hond 20 Euro vast per verblijf.

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
PayPal
Automatische Incasso

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

Neem contact op:

Uw hond is welkom! Gelieve dit bij de boeking aan te geven.
Wij verzoeken u om organisatorische redenen om zaterdag als aankomstdag zo mogelijk te vermijden.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 01-03-2026


3 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.7 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.2 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Augustus 2021

Susan M. uit Erfurt-Marbach

4,8 5 5 5 4 5
Toon Duits

Vakantie in Istrië 2022

We verbleven als gezin met hond 14 dagen in dit prachtige Istrische vakantiehuis. De tuin en de woning waren zeer ruim, wat ons zeer beviel, omdat veel ruimte voor ons belangrijk is, vooral vanwege onze hond. De woning ligt ver van een hoofdweg - enigszins gedecentraliseerd en daardoor heerlijk idyllisch en rustig. Wij aanvaardden graag de reis naar de zee of naar culturele en historische plaatsen. Het prachtige terras nodigde ons ook uit om buiten te blijven van ontbijt tot diner. Het zwembad was erg schoon en groot genoeg voor onze behoeften. Super geschikt voor gezinnen met tieners, want de kinderen kunnen overnachten in de voormalige Kazun (was ook met toilet en douche).
Ik vond het ook leuk om de tuin een beetje te verzorgen - bijv. de pas geplante struiken water geven :-))

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Mei 2019

Heiko B. uit 01454 Radeberg

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantie

zeer mooi vakantiehuis

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Juni 2012

MaJa uit Inning

4,5 4.1 5 4.1 3.5 5
Toon Duits

Natuur puur

De vakantie was prachtig, het terrein en het huis zijn geschikt voor families :-)

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie


Contact

Mevr. C. Hübsch

Mevr. C. Hübsch

Mijn naam is Claudia Hübsch. Ik ben 52 jaar oud en accountant van beroep. Al vele jaren waardeer ik de hartelijkheid van de mensen in Istrië en de culinaire heerlijkheden die typisch zijn voor het land. Ik zou u willen uitnodigen om uw eigen indruk te krijgen van de zonnige Adriatische Zee.

Gastvrouw sinds: 17-11-2011

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 12h

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 45419

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1747997963

0049(0) 1747997963

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 45419

Laatst bijgewerkt: 12.03.2026

Advertentie online sinds: 14 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/45419.htm


«Casa Rupeni I» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 3 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat