Vakantiehuis Ontspannende vakantie Mekisi kod Vizinade
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een 350 m² groot, gesloten terrein met tuin. Het terrein is met een hek omsloten. Steinhaus De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met parasol, ligstoel en tuinmeubeklen. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Een barbecue is aanwezig. Het privé te gebruiken zwembad heeft een buitenzwembad (verwarmd). 25 m2, het zwembad kan op verzoek worden verwarmd tot maximaal 25 graden
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 2 verdiepingen, 5 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 145 m² groot en is geschikt voor maximaal 8 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiehuis verwarmd worden met centrale verwarming. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden op slaapbank, zithoek, eethoek en TV. U heeft toegang tot het terras. woonkamer met zithoek en TV. 3 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met afwasmachine, gasfornuis, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster, elektrische waterkoker en wasmachine. 2 badkamer elk met douche en haardroger.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang, ledikantje, kinderstoel, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 20.00/dier en dag.
Ligging: Vižinada. Het vrijstaand vakantiehuis is rustiek en in lokale stijl ingericht. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht in het dal en het ligt op een helling. Bij het vakantiehuis zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's op het perceel beschikbaar. Openbare parkeerplaatsen zijn op de straat voor het huis. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 260 m afstand, restaurant 1,8 km en centrum 200 m.
In de zomer: Adriatische Zee in Lanterna 17 km.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : zwembad, Inschrijfgeld, Elektriciteit, Water, Verwarming, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Toeristenbelasting.
Waarborgsom: EUR 200,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.26 kilometer
0.26 kilometer
Restaurant 1.8 kilometer
1.8 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 462050
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Vižinada, Istrië, Kroatië
Vižinada, Istrië, Kroatië
Mekisi, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Mekisi kod Vizinade, Istrië, Kroatië
Vižinada, Istrië, Kroatië
Vižinada, Istrië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 462050
Laatst bijgewerkt: 02.04.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/462050.htm