100% Aanbeveling
57 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 14 Jaren online
Beschrijving
U huurt direct van de eigenaar, zodat er geen extra kosten voor u ontstaan.
In Villa Diana, driekamer-vakantiewoning (78 m² woonoppervlak tot 5 pers. Woning is voorbereid voor 4****, babybed, kinderstoel, zwembad, airconditioning, trampoline 305 cm, zandbak, waterglijbaan, barbecue, gasbarbecue, tuin, parkeerplaats op het erf, gratis wifi, terras, fitnessruimte, tafeltennistafel nieuw net gekocht evenals zonneverwarming voor het zwembad, gelegen in de mooie Kvarner-baai. Wij desinfecteren ons vakantieappartement ook met een stoomreiniger.
U kunt bij ons alle Duitse zenders ontvangen zoals thuis, zodat u niets van het EK voetbal zult missen.
Ons vakantiehuis bevindt zich in een buitenwijk van Opatija (kuuroord). Het eerste strand is op 2 km afstand bereikbaar, meer stranden vindt u in de omgeving van Opatija.
Mocht u geen auto tot uw beschikking hebben, brengen en halen wij u naar het strand. Falls u vliegt naar het eiland Krk of Pula, halen wij u graag op en brengen wij u ook weer terug.
Wandelingen kunnen gemaakt worden over de lange promenade van Opatija, naar de oude stad van Kastav of in het bos van Kastav, waarbij de wandelpaden ook met de mountainbike berijdbaar zijn.
Door de nabijheid van zee en bergen kunnen talrijke, gevarieerde activiteiten worden uitgeoefend. Zo kunt u deelnemen aan dagelijks georganiseerde boottochten naar de Kroatische eilanden, Venetië en vele andere plaatsen, zwemmen op een groot aantal stranden, wandelen over de beroemde Lungomare of watersport beoefenen.
Het Ucka-gebergte is 1401 m hoog en in twintig minuten met de auto te bereiken.
U kunt de rijke natuur van het berggebied te voet of per mountainbike, die daar gehuurd kan worden, verkennen. Mocht dit niet voldoende voor u zijn, kunt u vanaf de bergtop gaan paragliden om de omgeving vanuit de lucht te verkennen.
Mocht u honger krijgen, kunt u de wildgerechten van het in de bergen gelegen restaurant proberen.
Aangezien wij u een open haardgrill ter beschikking stellen, is het aan te raden de vismarkt van Rijeka te bezoeken om 's avonds gegrilde, verse vis met zelfgemaakte wijn in een ontspannen sfeer te genieten. Wij bieden u een volledig uitgeruste vakantiewoning aan met:
airconditioning, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, handdoeken, volledig uitgeruste keuken, gratis WLAN-internettoegang, wasmachine, satelliet-tv, beddengoed, 20m² balkon met zitmeubilair, grillterras en parkeerplaats.
Onze tuin werd vorig jaar tot de mooiste van de omgeving gekozen, zodat wij u graag uitnodigen het zich daar gezellig te maken. Nog te vermelden is dat op 50 m van het huis een rondweg loopt voor de Kvarnerbaai.
Licentie- of registratienummer: 2170-12-02/3-13-4
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Stadscentrum 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Bus 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Luchthaven 35 kilometer
35 kilometer
Station 1 kilometer
1 kilometer
Snelweg-afrit 1 kilometer
1 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het appartement is gelegen op 400m van het centrum Matulji.
Het huis is gelegen tussen de bergen en de zee, zodat een verscheidenheid aan activiteiten in het afwisselende landschap uitgevoerd kan worden.
Excursies en dagtochten kunnen worden gemaakt met het schip in de Kvarner baai, naar de talrijke Kroatische eilanden of Italië. Op het dek vissen en muziek kan worden genoten. Met de auto of bus kunt u naar Postojna, de Pula Arena, de Plitvice Meren, de Ucka station (ongeveer 20 minuten rijden, prachtig uitzicht over de baai van Kvarner en de eilanden, kunnen mountainbikes gehuurd worden, mogelijkheid paragliding).
In Rijeka kunt u de lokale vis, en rommelmarkt en lopen de oudste bedevaartsoord in Kroatië, Trsat, bezoeken evenals de historische vesting, die al 799 werd vermeld
Na 2,2 kilometer is het eerste strand, anderen zijn ongeveer Opatija (water) kan men op de 12 km lange boulevard van Opatija, de oude stad van Kastav of in het bos van Kastav (paden begaanbaar met de mountainbike)
In de buurt (49 km) is het Nationaal Park Risnjak. In dit bosrijke, meer-rijke massief leven talloze beschermde soorten zoals bruine beren, wolven, lynxen en arenden in het wild. Over tal van wandelpaden kunt u lange wandelingen door het nationale park.
Ons huis en de appartementen zijn goed onderhouden en we streven ernaar om onze gasten te bieden aan vele wensen te vervullen, zodat je je goed voelt. Voor onze tuin wonnen we vorig jaar een award.
Matulji ligt ver van het centrum van Opatija met inwoners, is een kleine voorstad van Opatija en 4 km.
Hier vindt u vele kleinere winkels, bakkerijen, terrasjes, viswinkels, evenals grotere discounters vinden.
Beroemd is de plek om te wandelen op de hellingen van de Učka en Lisina, een bezoek aan de middeleeuwse stad van Kastav en Veprinac en baden in Opatija en in de baai Preluk. Als speciale attractie van Carnaval van toepassing verzamelde met zijn Perchten, het masker dansers uit de hele regio in januari / februari.
Naast de nabijheid van Opatija, de site scoort met de nabijheid van de havenstad Rijeka, kan worden gewinkeld en wandelden op wil.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting: tot 12 jaar: € 0 12-14 jaar: 0,50 € 14 jaar: 0,97 € Vanaf twee weken verblijf, de kosten voor de 20 €. Voor mei en september bieden wij een korting van 15%. De prijs is inclusief een mediterraan welkom ontbijt en een barbecue. De prijs is inclusief draadloos internet, alle nutsvoorzieningen, met inbegrip van de airconditioning. Wij bieden een gratis shuttle service voor doelwitten van maximaal 5 km afstand. |
Annuleringsvoorwaarden:
- Je krijgt het boekingsbedrag minus de annuleringskosten teruggestort, als je de boeking ten minste 1 dag voor de geplande check-in tot 12:00 's middags MET (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij een annulering die korter dan 1 dag voor de check-in aangevraagd is, wordt het boekingsbedrag minus de prijs voor de eerste nacht en de annuleringskosten teruggestort.
Neem contact op:
Opatija werd officieel benoemd door de Oostenrijks-Hongaarse monarchie voor koninklijke keizerlijke kuuroord in 1889 en is door zijn gezonde klimaat en de nabijheid van de zee en de bergen in het bijzonder voor aandoeningen aan de luchtwegen van alle soorten.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 22-01-2026
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Juni 2015
Christian S. uit Mülheim
Zijn er voor de tweede keer
We voelen ons hier erg op ons gemak, net als de eerste keer.
Aardige behulpzame gastheer die bijna elke wens vervult.
Vooral het zwembad is erg populair bij onze dochter.
De niet-zo-goede locatie verdwijnt naar de achtergrond.
Dit zal zeker niet de laatste keer zijn dat we hier verblijven.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contact
Dhr. L. Pesut
Gastheer sinds: 20-01-2012
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 6h
Contacttalen: Duits, Engels, Kroatisch
Advertentienummer: 46628
Andere accommodaties van Dhr. L. Pesut
Matulji, Kroatië, Europa
Matulji, Kroatië, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Matulji, Kroatië, Europa
Matulji, Kroatië, Europa
Matulji, Kroatië, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 46628
Laatst bijgewerkt: 29.01.2026
Advertentie online sinds: 14 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/46628.htm
«drie-kamer appartement 4 + 1 K» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.