Terug
Zoeken

"Strandvergnügen", 100 m zum Traumstrand, ganzer Terrassen-Bungalow mit Parken

Max.  4  personen
40m²
1 Slaapkamers (+1)
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



8 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Beleef een onvergetelijke vakantie in een van onze drie geschakelde bungalows "Strandvergnügen 1-3" in Graal-Müritz aan een van de mooiste stranden aan de Oostzee. Op het witte, fijne zandstrand, zonder stenen, kun je eindeloze strandwandelingen maken. Elke bungalow heeft een aparte ingang en een eigen terras van 18 vierkante meter met ligstoelen en een eethoek. Op slechts 100 meter van het droomstrand bieden onze bungalows ruimte voor maximaal 4 gasten op 40 vierkante meter woonruimte. Met een slaapkamer, een woonkamer met slaapbank en eethoek, een aparte keuken en een eigen badkamer zijn de terrasbungalows ideaal voor twee personen, maar ook geschikt voor gezinnen of kleine groepen. De inrichting is modern en mediterraan.

De drie bungalows worden omringd door een individuele en prachtige tuin van 800 vierkante meter, die uitnodigt om te ontspannen en te spelen. Je kunt de dag beginnen met een kopje koffie op het terras met het geluid van de zee en genieten van de frisse zeelucht, terwijl je geniet van de vogels die zich hier thuis voelen dankzij het aangrenzende natuurgebied. Hier kun je tot rust komen, ontspanning gegarandeerd.
Er is een parkeerplaats direct achter het huis zodat je je auto veilig kunt parkeren.

De keuken is uitgerust met alles wat je nodig hebt om je maaltijden te bereiden. Het heeft ook een magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. De badkamer is modern en heeft een haardroger en een strijkijzer.

Elke kamer heeft ten minste één raam met een vliegenhor. Je privacy wordt beschermd door blisses en zomerse gordijnen.

Voor je vermaak zijn er spelletjes en een moderne, digitale televisie. Dankzij het supersnelle WLAN kun je comfortabel in contact blijven met de buitenwereld. Dankzij onze 100 MBit/s glasvezelverbinding hoef je ook je favoriete streamingdiensten niet te missen.
De slaapkamer is gezellig ingericht en beddengoed, handdoeken en droogdoeken zijn bij de prijs inbegrepen. Rust en stilte zijn hier ook gegarandeerd.

Langdurige verhuur is mogelijk en we vragen onze gasten niet te roken in de accommodatie. Uit respect voor onze gasten zijn honden helaas niet toegestaan.

De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor activiteiten. Je kunt gaan wandelen op het strand, genieten van het platteland of de nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen. De foto's tonen de schoonheid van de omgeving en het huis en geven je een voorproefje van wat je te wachten staat.
In de directe omgeving vind je drie restaurants, waarvan sommige ook ontbijt aanbieden.

Boek nu je vakantie bij "Strandvergnügen" en beleef een onvergetelijk verblijf aan de Oostzee. We kijken uit naar je bezoek!

Slaapplaatsen

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (150x200 cm)
Slaapbank (140x200 cm)
Woonkamer
Slaapbank (120x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

Supermarkt 2.7 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

Stadscentrum 3.3 kilometer

Bus 0.1 kilometer

Luchthaven 44 kilometer

Station 2.9 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Graal-Müritz aan de Oostzee, een charmante badplaats met een prachtige natuurlijke omgeving, een plek voor individualisten en zonder massatoerisme.
De stad ligt vlak voor de "Darß", ongeveer 30 kilometer van Rostock en 20 kilometer van Warnemünde en biedt tal van bezienswaardigheden in de omgeving. Het is ook een ideaal gebied voor wandel- of fietstochten. De mooie stad Rostock is goed bereikbaar per trein, en je kunt bekende plaatsen in de omgeving per boot bereiken vanaf de aanlegsteiger Graal-Müritz.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Wandelen
Kitesurfen
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 06-02-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf CAMANGA GmbH
Dhr. G. Hilger

Dhr. G. Hilger

Je kunt je nu al verheugen op ontspannende dagen op slechts honderd meter van het strand en op een van de mooiste stranden aan de Baltische kust. We zullen ons best doen om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen.

Gastheer sinds: 26-09-2019

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 24h

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4672437

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1726705163

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Dhr. G. Hilger

Alle accommodaties weergeven van Dhr. G. Hilger

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4672437

Laatst bijgewerkt: 06.02.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4672437.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat