Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Edsbruk

Max.  6   personen
0m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online




slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden
•Tot 60 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Tussen 59 en 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.
•Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.
•Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


20 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Sophie

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Het huis was prachtig ontworpen en had een heerlijke sfeer, We genoten van het koken in de goed uitgeruste keuken en dineren op het balkon onder de sterren, Een werkelijk ontspannende ervaring,

Blom

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Geweldige locatie nabij Loftahammar met gemakkelijke toegang tot restaurants en grotere stranden, Het buitenmeubilair was een leuke toevoeging om te ontspannen,

Vindevoghel

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2

Prachtig ingericht vakantiehuis met een gezellige sfeer, Perfect voor rustige avonden onder de sterren,

Thorsten - Nohfelden

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het vakantiehuis was zeer stijlvol ingericht en had alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. (Let op: er was geen tv, wat we erg prettig vonden!) De oudere kinderen konden in hun eigen huisje slapen en het grote terras was een groot pluspunt bij het heerlijke zomerweer. De ligging van het vakantiehuis op Djursnäs was fantastisch! De buren waren allemaal Zweeds en erg open en vriendelijk. We voelden ons er erg op ons gemak! Vooral het prachtige strand is de moeite waard, met zijn kleine zandstrand, steiger en zwemeiland. We hebben een heerlijke week gehad in dit prachtige vakantiehuis.

Lin - Deutschland

4,2
4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het huis is prachtig ingericht en je voelt je er meteen thuis.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 4684995

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4684995.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Edsbruk» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit