Vakantieappartement Gezinsvakantie Supetarska Draga
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een gesloten terrein. De verhuurder woont slechts gedeeltelijk in het huis. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met tuinschommel.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 48 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met een elektrische verwarming. De ingang is in der 1. Etage
. De indeling van de kamers is als volgt: recreatieruimte met 1 extra bed op slaapbank, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot met tuinmeubelen, 1 tafel, 4 stoelen en tuinschommel. slaapkamer 14 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met bakoven, koelkast (vriesvak) en magnetron. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en strijkijzer. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: toegestaan, EUR 5.00/dier en dag.
Ligging: Super. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis. Het grondstuk is in een vakantiehuis-gebied in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige plek. Uitzicht op een groene omgeving De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen onder een carport beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 200 m afstand, restaurant 120 m en centrum 300 m. vliegveld in Gornji Humac 24 km. Super: discotheek 200 m, bank 300 m, apotheek 301 m en dokter 501 m.
In de zomer: Adriatische Zee in Super 120 m, strand met steentjes in Super, 120 m van uw verblijf vandaan. Voor de watersporters onder u is er in Super een verhuur van boten, 200 m. Naar de aanlegplaats voor boten in Super is het 200 m. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis, duiken elk 300 m in Super.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Inschrijfgeld verplicht 5,40 € per persoon per verblijf (01.09.26-01.01.27). Inschrijfgeld verplicht 6,30 € per persoon per verblijf (01.01.27-01.07.27, 01.09.27-01.01.28). Inschrijfgeld verplicht 10,70 € per persoon per verblijf (01.07.26-01.09.26). Inschrijfgeld verplicht 12,50 € per persoon per verblijf (01.07.27-01.09.27).
Waarborgsom: Geen borgsom.
Inrichting
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.12 kilometer
0.12 kilometer
Luchthaven 24 kilometer
24 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 4688950
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Supetarska Draga, Kvarner, Kroatië
Supetarska Draga, Kvarner, Kroatië
Supetarska Draga, Kvarner, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Supetar, Südliche Adria, Dalmatië
Supetar, Südliche Adria, Dalmatië
Skrip, Südliche Adria, Dalmatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kvarner Bay
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 4688950
Laatst bijgewerkt: 09.10.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4688950.htm
De vakantiewoning ligt op een gesloten terrein. De verhuurder woont slechts gedeeltelijk in het huis. De inrichting is voor u privé ... https://static.ferienhausmiete.de/pictures/152915/bilder_original/152915_20104566210271.jpg