Terug
Zoeken

Appartement in Nendaz bij Skilift

Max.  6  personen
42m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Op de 1e etage: (keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ()), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank(80 x 200 cm), TV(kabel, flatscreen, satelliet)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(stapelbed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel), Internettoegang, balkon)

skiberging, sauna(paid), wasmachine, verwarming(CV), lift, Waspakket tegen betaling, parkeren (betalend)

Welkom in dit uitnodigende 3-sterrenappartement in het pittoreske Zwitserse resort Nendaz, gelegen in het hart van de 4 Vallées. Dit appartement van 42 m² biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten en is ideaal gelegen nabij het dorpscentrum en de kabelbanen, perfect voor uw alpine-uitje.

Het appartementencomplex biedt gemakkelijke toegang tot de kabelbaan op slechts 100 meter afstand, evenals de Spa des Bisses (200 m) en lokale winkels (300 m). Houd er rekening mee dat er toeristenbelasting en borg vereist zijn om een soepel verblijf te garanderen. Profiteer van exclusieve kortingen tot 25% op skiverhuur en -lessen, samen met optionele services zoals beddengoed en gourmetmanden om uw vakantie-ervaring te verbeteren.

De accommodatie beschikt over een gezellige woonkamer met een balkon met een prachtig uitzicht op de vallei, een flatscreen-tv met kabelzenders en gratis WiFi. De open keuken is volledig uitgerust met een koelkast, magnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat, waardoor u gemakkelijk maaltijden kunt bereiden tijdens uw verblijf. De indeling omvat een woonkamer met een slaapbank, twee slaapkamers, waarvan één met twee eenpersoonsbedden en de andere met een stapelbed, wat zorgt voor voldoende slaapruimte. U vindt er twee moderne badkamers, waarvan één met een douche en een apart toilet.

Geniet van extra voorzieningen zoals een sauna (beschikbaar in het gebouw tegen een meerprijs), een wasruimte, een skiruimte en een parkeerplaats buiten (afhankelijk van beschikbaarheid), met een overdekte parkeerplaats tegen een meerprijs. Huisdieren zijn welkom!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon

Badkamer

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
WiFi

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2driepersoonskamer 2driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 12 kilometer

Skilift 0.1 kilometer

Restaurant 0.4 kilometer

Bus 0.1 kilometer

Luchthaven 0.17 kilometer

Station 17 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: CHF 450.
Eindschoonmaak: CHF 90 /Stay.
Huisdieren: CHF 56 /Stay.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Internet Access: Included.
Cheese fondue basket (2 pers): CHF 35 /Stay.
Beds made & more...: CHF 59 /Person.
Chocolate fondue basket (2 pers): CHF 25 /Stay.
Gourmet basket (4 pers): CHF 50 /Stay.
Bed linen & towels: CHF 30 /Person.
Parking (subject to availability): Included.
-15% (up to) at "skishop & school On The Mountain" (promo code: ALPVISION08): Included.
Cocooning area (sauna): CHF 44 /Hour.
Covered parking (on request): CHF 10 /Night.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


9 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

B

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Veysonnaz is ideaal om te skiën en snowboarden, De omgeving en accommodatie waren ook goed, al was het lastig om alles in het appartement te vervoeren, ik zou altijd de eindschoonmaak erbij doen, anders wordt de schoonmaakborg ingehouden,

Anonymous

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Perfecte ligging nabij de gondel, kwaliteit/prijs en personeel,

Katrine

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Kim

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Er hangt een hele warme sfeer in de woonkamer.

Dennis

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4703916

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Advertentienummer: 4703916

Laatst bijgewerkt: 02.08.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4703916.htm


«Appartement in Nendaz bij Skilift» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 9 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat