Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ostenfeld

Max.  5   gasten
200m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 5  gasten
200m²
4 Slaapkamers
15% 30.06 tot 20.07.2025
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 15% Korting 30.06 tot 20.07.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling



Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 3
Stapelbed
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 15 kilometer

15 kilometer

Station 15 kilometer

15 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


2 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Antonia K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben een prachtig vakantiehuis gevonden. Het ligt in een klein dorp, -de tijd lijkt hier stil te staan- temidden van oude bomen. De wereld lijkt hier in orde te zijn, de Vredeseik van 1871 staat bijna voor het huis. De tuin is uitgestrekt en het uitzicht gaat over brede weilanden. In een mum van tijd is men te voet in het Rustbos of aan de Treene. Met de auto rijdt men een paar minuten naar Husum of naar de Schlei. Het huis is zeer goed uitgerust, de keuken was geweldig, we hebben echt helemaal niets gemist. We hadden twee bijzonder gezellige plekken: de wintertuin en de tegelkachel! Van de boekingsafhandeling tot de sleuteloverdracht is alles super verlopen, hartelijk dank, we komen terug.

Georg V.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Prachtige villa op een perfecte locatie - we komen terug We hebben een paar prachtige dagen doorgebracht in Villa Morgentau - idyllisch gelegen tussen de Noord- en Oostzee. Wie een plek zoekt om tot rust te komen en te ontspannen met veel frisse lucht, is hier aan het juiste adres. Tegelijkertijd ben je met de auto snel in Husum, waar je alles vindt wat je nodig hebt. Die villa heeft ons meteen enthousiast gemaakt: smaakvol en licht ingericht, met veel ruimte en een grote, moderne en goed uitgeruste keuken, waar we 's avonds samen konden koken. Ook de grote tuin was een echt hoogtepunt - ideaal om te ontspannen, te grillen of voor een ontbijt in de buitenlucht. Of om te ravotten en te spelen. Vooral praktisch vonden we de laadpaal voor elektrische voertuigen direct bij het huis. We hebben mooie uitstapjes in de omgeving gemaakt - aan de Noordzeekust van Sylt tot Sankt Peter-Ording en aan de Oostzeekust van Flensburg tot Kiel - strand, stad of bos, alles is snel bereikbaar. Ook spontane fietstochten door het rustige landschap waren dankzij de fietsverhuur in de buurt probleemloos mogelijk. De villa biedt veel ruimte - ideaal voor kleinere groepen of gezinnen met kinderen, zonder onpersoonlijk te lijken. Iedereen vindt zijn plek, of om zich terug te trekken of om samen te zijn. Conclusie: We hebben ons overal goed gevoeld. De combinatie van stijlvolle ambiance, rust, natuur en uitjes in de frisse zeelucht was voor ons precies goed. We komen zeker terug!


Contactpersoon

Bedrijf Ferien an der Nordsee GmbH & Co KG
Mevr. W. Volquardsen

Mevr. W. Volquardsen

Andere accommodaties van Mevr. W. Volquardsen

Alle accommodaties weergeven van Mevr. W. Volquardsen

meer informatie

Objectnummer: 4713424

Laatst bijgewerkt: 01.07.2025

Advertentie online sinds: 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4713424.htm


«Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ostenfeld» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 15% Korting 30.06 tot 20.07.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat