Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Appartement met toegang tot het zwembad, Agde

Max.  6   personen
32m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
32m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

, woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank), keuken(koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, vriezer, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche), Tuinmeubilair, balkon, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)

Dit gezellige en lichte appartement van 32 m² in Agde is ideaal voor maximaal 6 gasten en biedt een comfortabel en ruim verblijf met 2 slaapkamers. Gelegen in een gezinsvriendelijke omgeving aan zee, is het een perfect toevluchtsoord voor gezinnen of groepen. De accommodatie is gunstig gelegen op slechts 200 meter van een supermarkt en 300 meter van een zandstrand, waardoor u kunt genieten van zowel gemak als een geweldige locatie aan zee.

Het appartement beschikt over een balkon met tuinmeubilair, waar u kunt genieten van de frisse lucht en het prachtige uitzicht. Het biedt ook toegang tot een gemeenschappelijk zwembad en een openluchtparkeerplaats in hetzelfde gebouw. Extra voorzieningen zijn onder andere een lift voor gemakkelijke toegang en elektrische verwarming voor comfort het hele jaar door. De elektrische keuken is volledig uitgerust met een koelkast, magnetron, vriezer, koffiezetapparaat en al het benodigde servies en bestek voor het bereiden van maaltijden.

Met zijn geweldige locatie, uitzicht op het water en doordachte voorzieningen biedt dit appartement de perfecte combinatie van comfort en gemak. Of u nu ontspant bij het zwembad, geniet van het nabijgelegen strand of de omgeving verkent, het is een uitstekende keuze voor een onvergetelijke vakantie in Agde.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Zwembad
Parkeren

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

0.3 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: € 103 /Stay.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Baby high chair: € 5 /Night.
Cot/Crib: € 5 /Night.
Pack Serviettes ( 12€ pack/personne): € 12 /Stay.
Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit): € 16 /Stay.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


45 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

covini

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Dit appartement voldeed aan al onze behoeften. De keuken was goed uitgerust en we genoten van de toegang tot een gemeenschappelijk zwembad. De locatie was erg handig.

Willems

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het appartement was licht en gezellig. We vonden het leuk om elke ochtend het koffiezetapparaat te gebruiken en vonden het handig dat er een supermarkt zo dichtbij was.

Devaney

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

We waren dol op dit knusse appartement! Het gemeenschappelijke zwembad was een hit bij de kinderen, en de nabijheid van het strand betekende dat we gemakkelijk even konden zwemmen.

Van Straten

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Een perfect toevluchtsoord! Het appartement was helder en comfortabel, We waardeerden de elektrische verwarming tijdens de koelere avonden, De locatie is geweldig, gewoon een wandeling naar het strand,

Ravagnolo

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

We waren erg blij met ons verblijf. Het appartement was licht en luchtig, en het gedeelde zwembad was een geweldige manier om af te koelen na een dagje strand.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4743898

Laatst bijgewerkt: 11.01.2026

Advertentie online sinds: 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4743898.htm


«Appartement met toegang tot het zwembad, Agde» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 45 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit