Haus Yanni, Carteret, Zee 500m
100% Aanbeveling
5 keer aan de wensenlijst toegevoegd
en commissies
100% Aanbeveling
5 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Beschrijving
De bank in de woonkamer kan indien nodig worden omgebouwd tot een extra slaapgelegenheid.
De vloeren: op de begane grond terracotta tegels, boven in de slaapkamers warm laminaat.
Het perceel is volledig omheind c.q. ommuurd en alleen via een klein poortje toegankelijk, wat rust en privacy garandeert.
Op het terras geniet u van de idyllische tuin, waarin van het voorjaar tot de zomer altijd iets bloeit. Mocht het weer een keer niet meewerken, zorgt de fitnessruimte voor de nodige beweging.
Het woonhuis van de verhuurders bevindt zich direct aan de straat, het kleine vakantiehuis ligt iets lager in het dal daarachter – NIET direct aan de straat. Zo kunt u van de heerlijke rust genieten en toch de mooie jachthaven en het centrum van Carteret, de markt en het bewaakte strand gemakkelijk te voet bereiken. Die freundlichen Vermieter sehen Sie höchstens zu An- und Abreise; sie stehen Ihnen jedoch bei Bedarf jederzeit für Tipps und Empfehlungen oder auch im Falle, dass Sie Hilfe benötigen, gerne zur Verfügung.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 1 kilometer
1 kilometer
36 kilometer
29 kilometer
44 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Barneville-Carteret bestaat, zoals de naam al doet vermoeden, uit twee onafhankelijke, charmante plaatsjes. Het kleine vakantiehuis bevindt zich op enige afstand onder het woonhuis van de verhuurder, dat direct aan de straat ligt, "stroomafwaarts" richting zee. Door deze ligging is men goed beschermd tegen eventueel straatlawaai. In het laagseizoen is de straat natuurlijk minder druk dan in het hoogseizoen. Ze leidt direct naar Carteret, langs de charmante jachthaven.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 16:00 |
Uitchecken: | 10:00 |
Borg: | € 200 |
Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Informeer gerust naar onze annuleringsvoorwaarden.
Informeer gerust naar onze annuleringsvoorwaarden.
meer informatie:
In de regio vindt u talloze de moeite waard zijnde bestemmingen voor uitstapjes en bezichtigingen.
Het charmant-pittoreske centrum van de badplaats Carteret herbergt niet alleen diverse leuke kleine winkeltjes, maar ook een 3-sterrenrestaurant en een bioscoop. Ook de charmante jachthaven van Carteret is een bezoek waard.
Op weg naar de vuurtoren "Le Phare" op het Cap de Carteret komt u langs prachtige belle-époquevilla's. Het Cap ligt tegenover de Kanaaleilanden Sercq en Jersey. Vanaf de vuurtoren bereikt u via een voetpad de overblijfselen van de 12e-eeuwse kerk Saint-Germain, leidend naar het kilometerslange zandstrand van Cap de Carteret - een van de mooiste op het hele schiereiland. Via het aangrenzende indrukwekkende duinlandschap van Hatainville (400 hectare) zijn er prachtige rondwandelingen. Zelfs in het hoogseizoen vinden wandelaars hier nog steeds rust en ontspanning.
Bij het Office de Tourisme in Carteret kunt u ook veerboten naar het Kanaaleiland Jersey boeken voor dagtochten. Het pittoreske voormalige vissersdorp Portbail-sur-mer is slechts enkele kilometers verwijderd en per auto bereikbaar.
In het oosten van Cotentin bevinden zich de landingsstranden van de geallieerden, waarlangs zij in 1944 een einde maakten aan de bezetting van Frankrijk (D-Day-stranden Omaha-Beach, Utah-Beach). Een bezoek aan de daar talrijk aanwezige musea is absoluut de moeite waard. Op de herdenkingsdag 6 juni (1944) zijn er veel parades en zijn de dorpen en steden feestelijk versierd. In alle kleine dorpen vindt u op verschillende dagen prachtige weekmarkten en in de zomer zijn er veel evenementen. Verder zijn er mooie golfbanen en voor paardenliefhebbers de mogelijkheid voor strandritten.
Daarnaast zijn bezoeken de moeite waard aan
het Maison de Biscuit in Sortosville en Beaumont,
Bricquebec, het kasteel uit de 12e eeuw,
St Sauveur le Vicomte, een kasteel uit de 11e eeuw,
Barfleur, een van de mooiste dorpen van Frankrijk. Jh, Abtij, het museum Barbey-d'Aurevilly, het staatsbos
het kasteel van Flamanville
Cherbourg, Cité de la Mer
Mont Saint Michel
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025
1 Beoordeling
Totale beoordeling
Juni 2025
Thomas H. uit Perwang
Gezellig huisje in Cateret
Gezellig klein huis aan de ingang van Cateret. In 10 minuten lopen ben je in het centrum. Ondanks de ligging aan de hoofdweg is het erg rustig met een kleine tuin. De gastheren waren zeer vriendelijk en voorkomend.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Contactpersoon
Bedrijf Normandie-Spezial
Mevr. P. HENDRICKS

Andere accommodaties van Mevr. P. HENDRICKS
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Haus Yanni, Carteret, Zee 500m
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Normandië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 4744461
Laatst bijgewerkt: 09.09.2025
Advertentie online sinds: 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4744461.htm
«Haus Yanni, Carteret, Zee 500m» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.
en commissies
