Gulfhof Zeilschip
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (hal(), woon/eetkamer(, , bibliotheek, TV, eettafel, open haard, kachel, Blu-ray speler, kinderstoel, horren), slaapkamer(, , , 1-pers. bed, 1-pers. bed, horren), badkamer(, toilet, toilet, ligbad, douche, douche, wastafel, wastafel, wasmachine, verwarming, aankleedkussen, haardroger, horren))
Tussenetage: (keuken(, , , kitchenette, kookplaat, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, vriezer, horren), slaapkamer(, , , 2-pers. bed, TV, horren), slaapkamer(, , , 2-pers. bed, TV, horren))
, , , , relaxruimte(hut, bibliotheek, sauna, open haard), Internettoegang, Internettoegang, wasdroger, verwarming, terras(, tuinmeubilair), tuin(, , Ligweide, tuinmeubilair, ligbedden, Tuinhuis), parking, fietsen beschikbaar, strijkplank, strijkijzer, telefoon
Het 138 m² grote rookvrije appartement bevindt zich op de begane grond van het hoofdgebouw van het monumentale Gulfhof, gerenoveerd in 2013, omgeven door een tuin en oude bomen.
In de winter van 2017 hebben we het met veel liefde klaargemaakt voor de verhuur en ingericht met nieuwe, antieke meubels.
Het appartement bestaat uit
- 3 slaapkamers met tweepersoonsbed (2x tweepersoonsbed, 1x twee eenpersoonsbedden),
- een grote badkamer met dubbele wastafel, apart toilet, ligbad,
- grote inloopdouche, haardroger, verschoontafel,
- Wasmachine en droger
- Horren
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt. In alle kamers is WiFi beschikbaar.
Vanuit de circa 50 m² grote gecombineerde woon-eetkamer leiden twee treden (met leuning) naar de voormalige “opkamer”, die nu in het voorste gedeelte als open keuken wordt gebruikt.
Hier vindt u:
- Oven
- Afwasmachine
- 4 kookplaten
- 2 koffiemachines (1x Senseo, 1x filterkoffie)
- Magnetron
- Broodrooster, blender, strijkijzer
- Koel-vriescombinatie
- uitstekende keukenapparatuur
Deze Amerikaanse koel-vriescombinatie in retrodesign is een echte blikvanger!
In het achterste gedeelte van de bovenverdieping bevindt zich een tweepersoonsslaapkamer, die wij in romantisch wit hebben ingericht met een bed van 180 x 200, een spiegelkast en een televisie.
Via twee treden vanuit de hal komt u in de ruime hoofdslaapkamer met een Hülsta-kledingkast en een hoogwaardig tweepersoonsbed van 200 x 200, een bureau en een televisie. Ook hier kan het kinderbedje met eenvoudige handgrepen worden opgesteld.
De derde slaapkamer biedt twee eenpersoonsbedden van 100 x 200 cm. In alle kamers zijn kledingkasten, dressoirs en planken aanwezig.
Dit is een rookvrij appartement. Een hond vanaf 1 jaar is welkom. Helaas is het appartement op de begane grond slechts beperkt geschikt voor mensen die slecht ter been zijn vanwege de twee traptreden. Waar mogelijk hebben we handgrepen aangebracht.
In alle kamers zijn horren aanwezig.
De buitenruimte van het appartement omvat:
- een klein terras op het zuiden met nieuwe zitplaatsen voor maximaal 6 personen en een parasol
- een omheinde tuin van 400 m² (1,20 m hoog, metalen hek), eveneens met nieuwe zitmeubelen voor iedereen
- 2 comfortabele ligstoelen.
- een 800 m² groot, 1,20 m hoog omheind vrijloopgebied voor honden om te ravotten en te spelen
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Restaurant 5 kilometer
5 kilometer
Stadscentrum 6 kilometer
6 kilometer
14 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-07-2025
11 Beoordelingen
Totale beoordeling
Bronsch
Een heerlijke plek om te ontspannen! De voorzieningen waren uitstekend en we waren vooral dol op de grote tuin waar de kinderen konden spelen. De gastheren waren erg gastvrij, wat ons verblijf nog aangenamer maakte.
Tol
Ideaal voor koppels! De rustige omgeving maakte het een vredig toevluchtsoord, en de nabijheid van het National Park House zeehondenopvangcentrum was een geweldige bonus
queitsch
Al met al een prettig verblijf! De locatie was rustig, midden in de natuur, en het was slechts een korte rit naar de pittoreske vuurtoren van Norderney. Het appartement was van alle gemakken voorzien en we voelden ons er meteen thuis.
Myllylä
Ik heb hier een weekend verbleven en heb er erg van genoten. De locatie was rustig en ideaal om de nabijgelegen attracties te verkennen, zoals het Seehundstation. De kamer was comfortabel en schoon en had zelfs een prachtig uitzicht. Ik zou zeker nog eens terugkomen!
Nowak
We hebben genoten van onze tijd hier, het personeel was attent en de accommodatie was ruim. Het was fijn om te ontspannen na een dagje sightseeing, vooral na een bezoek aan de fascinerende wraklocatie van Norderney.
Kawa
Charmante en gezellige sfeer, ideale plek om nabijgelegen attracties te ontdekken, zoals Leuchtturm Norderney
Pizzichetta
Het hotel is gunstig gelegen in de buurt van prachtige stranden en attracties. We hebben vooral genoten van ons bezoek aan de dierentuin Birgits Tiergarten, die op korte afstand lag. De kamer was gezellig en goed uitgerust.
Miquel Sotorra
Dit hotel was comfortabel en schoon en bood alles wat we nodig hadden voor een ontspannen vakantie. De voorzieningen waren goed onderhouden en we waardeerden de snelle toegang tot camping Nordsee-Camp Norddeich, waar we leuke buitenactiviteiten konden ondernemen.
SC
Het hotel was redelijk, een beetje gedateerd maar had alles wat we nodig hadden, WiFi was echter een beetje traag, het personeel was vriendelijk en behulpzaam, geweldige plek om het nabijgelegen "Ocean Wave" Adventure te bezoeken, over het algemeen een goede prijs-kwaliteitverhouding
de Roy
Perfecte plek dichtbij het waterpark! Low-key esthetiek, alles was perfect, Super schoon en comfortabel, voelde me meteen thuis, Aanraden!
Imming
Warme en gastvrije gastheren, Het appartement was schoon en comfortabel, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na een dag in Adventure 'Ocean Wave - North'
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Thüringen
Objectnummer: 4748800
Laatst bijgewerkt: 09.07.2025
Advertentie online sinds: 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4748800.htm
«Gulfhof Zeilschip» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 11 gegeven Beoordelingen.
en commissies
