Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in Ghiffa met uitzicht op Lago Maggiore

Max.  6   personen
75m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 6  personen
75m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Woonkamer(TV), eetkamer, keuken, slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche), badkamer(ligbad), garage, terras(privé), tuin(privé)

Een optioneel pakket voor nutsvoorzieningen en servicekosten van EUR 300,00 wordt vóór uw aankomst in rekening gebracht. Details worden hieronder gegeven. Optioneel nuts- en servicepakket Een optioneel nutsvoorzieningen- en servicepakket van EUR 300,00 kan voorafgaand aan uw aankomst worden geselecteerd. U ontvangt een aparte communicatie met de betaallink als u dit wilt toevoegen.Dit pakket zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt diensten zoals eindschoonmaak, nutsverbruik, serviceondersteuning en bescherming tegen kleine schade of incidentele kosten tijdens uw verblijf.Gasten die dit liever zelf regelen kunnen dat doen, mits de accommodatie bij uitchecken in goede staat wordt achtergelaten.
Licentie- of registratienummer: IT103033C25IV5DZWK

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Garage
Tuin
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Apparatuur en toebehoren

Televisie

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 2 kilometer

2 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 12:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: Included.
Huisdieren: Max. 1; € 50/verblijf. Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven.
Bedlinnen: Included.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Late arrival: € 200 /Stay.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf. On request(please reserve).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Om onnodig wachten te voorkomen, verzoeken we je vriendelijk om de beheerder 1 uur voor aankomst te informeren over je verwachte aankomsttijd


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


4 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

García Navarro

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

De kamers waren comfortabel en ruim. Het was fijn om een eigen ruimte te hebben waar we ons konden terugtrekken na een dag vol verkenningen.

Pedraza Fraile

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

De nabijheid van het meer is fantastisch. Het is slechts een korte rit naar de kust waar we genoten van heerlijke wandelingen.

Truglia Bagnato

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

De architectuur van de villa is charmant en past prachtig bij de omgeving. Een geweldige combinatie van modern comfort en klassieke stijl.

de azanza

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Het uitzicht vanuit de woonkamer is adembenemend, vooral bij zonsondergang. Het is een magische plek om te ontspannen na een drukke dag.


Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Advertentienummer: 4751815

Laatst bijgewerkt: 16.12.2025

Advertentie online sinds: 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4751815.htm


«Villa in Ghiffa met uitzicht op Lago Maggiore» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit