Check-in
Het Balkberbos
Balkbrug
en commissies
Beschrijving
De accommodatie
Ons mooie chalet 'Het Balkerbos' bevindt zich in een klein vakantiepark midden in het bos van Balkbrug.
Ons chalet voor 4 personen is nieuw (2023) en voorzien van alle moderne gemakken. Het chalet voelt ruimtelijk aan, mede door veel lichtinval.
De woonkamer is uitgerust met een comfortabele bank en 2 fauteuils. Als u niet onderweg bent, kunt u hier ontspannen, samen kletsen, een boek lezen, iets drinken of een leuk spel uit de kast pakken. Er is een goede (gratis) WiFi-verbinding, zodat u ook uw digitale middelen kunt gebruiken.
In de eethoek is plaats voor 4 personen aan een gezellige eettafel. Naast het samen eten is deze tafel ook ideaal om te spelen!
De nieuwe keuken is volledig uitgerust, zodat u met plezier samen kunt koken. De keuken biedt veel ruimte in de kasten en is uitgerust met een vaatwasser, een gasfornuis, een ruime koelkast met vriesvakken en een oven. Bak een ovenschotel of een pizza, hier is alles mogelijk!
De keuken is uitgerust met allerlei keukenapparatuur. Ook voor jongere kinderen zijn er geschikte keukengereedschappen.
Bovendien heeft de keuken een broodrooster en een tosti-ijzer. De keuken is uitgerust met een filterkoffiemachine en een waterkoker. Er is voldoende keukeninventaris om zelf heerlijke maaltijden te bereiden.
Er zijn 2 slaapkamers in ons chalet. Een slaapkamer heeft een tweepersoonsbed (160x200). De andere slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden (90x200). De slaapkamers bieden veel opbergruimte. De hoofdslaapkamer heeft een mooie inbouwkast waar u zowel uw hangende als gevouwen kledingstukken kunt opbergen. Natuurlijk mag een mooie badkamer niet ontbreken. De badkamer heeft een mooie douche, een toilet en een wastafel. De badkamer heeft ook een afzuiginstallatie en een radiator.
U moet uw eigen handdoeken meenemen.
Al onze ramen zijn voorzien van een muggennet. Dit is ideaal voor klamme zomernachten en houdt de insecten buiten.
De woonkamer heeft een tuindeur, zodat u gemakkelijk naar buiten kunt gaan. Op het ruime terras zijn meerdere comfortabele stoelen. Onder de veranda bevindt zich een mooie tuinset waar u kunt dineren of met een koel drankje van de zon kunt genieten.
In de tuin is er zowel zon als schaduw. In de schuur zijn extra ligstoelen die u naar wens kunt plaatsen. In het tuinhuisje zijn ook enkele leuke buitenspellen. De tuin is volledig opnieuw ingericht (2025).
In ons chalet is er een informatiemap waarin u belangrijke informatie vindt. Het bevat ook leuke tips voor uitstapjes in de omgeving. Daarnaast kunt u met uw (dringende) vragen altijd terecht bij de vriendelijke receptie van het vakantiepark.
Ons mooie chalet 'Het Balkerbos' is een prachtig startpunt voor jong en oud.
We kijken ernaar uit om u te mogen verwelkomen op onze mooie plek!
Toegang voor gasten
'Het Balkerbos' heeft een parkeerplaats voor 1 auto. Bij het inchecken ontvangt u een sleutel voor de slagboom. Deze sleutel is bedoeld voor 1 auto. Een mogelijk tweede auto (of als u liever uw auto niet bij het chalet parkeert) kunt u parkeren op de grote parkeerplaats aan het begin van het vakantiepark of, indien er voldoende ruimte is, direct bij de slagboom. Parkeren is gratis.
Interactie met onze gasten:
Check-in en check-out vinden plaats via de receptie van het vakantiepark. Voor vragen en tips kunt u terecht bij de receptie. U kunt ons op elk moment een bericht sturen.
Onze contactgegevens ontvangt u na uw definitieve boeking.
In ons huis bevindt zich een gastenboek, we zouden het op prijs stellen als u een leuk bericht daarin zou schrijven.
Verdere belangrijke informatie:
- Beddengoed kan optioneel bijgeboekt worden. Wij zorgen dan bij uw aankomst voor opgemaakte bedden.
- Bad- en keukenlinnen is niet optioneel en moet door u zelf worden meegenomen. - We kunnen een kinderbedje en een kinderstoel beschikbaar stellen. Dit is op aanvraag mogelijk.
- Wij hechten veel waarde aan hygiëne, daarom is de eindschoonmaak verplicht. De kosten voor de eindschoonmaak bedragen 54 €.
- De toeristenbelasting wordt per persoon per nacht berekend. Deze bedraagt 1,05 € per persoon per nacht.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 7 kilometer
7 kilometer
Meer 7 kilometer
7 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 5 kilometer
5 kilometer
Bus 2 kilometer
2 kilometer
150 kilometer
13 kilometer
17 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het Balkerbos ligt aan de rand van het natuurgebied Reestdal. Hier kunt u heerlijk wandelen en fietsen. Ook het bezoekerscentrum op 1 km afstand is een bezoek waard. Vanuit hier zijn er veel mogelijkheden om te wandelen en te fietsen. Vanuit Balkbrug kunt u alle richtingen op. Denk aan Dedemsvaart met de tuinen van Mien Ruys, huur een boot op de Vecht in Ommen, ga winkelen in Zwolle of geniet van de rust in de omliggende bossen. Midden in de bossen ligt het Heuveltjesbosbad (1500m). Dit is een prachtig openluchtzwembad en is gekozen tot mooiste openluchtzwembad van Nederland! Het zwembad heeft 3 bassins: een mooi pierenbadje met veel glijbanen en andere attributen; een wedstrijdbad met duikplanken en een glijbaan; verder is er nog een bassin met een glijbaan. Bij het zwembad hoort ook een mooie ligweide met een speeltuin.
In het gezellige dorp Balkbrug is er een supermarkt. Voor grotere aankopen kunt u naar Dedemsvaart of Zuidwolde gaan.
Het vakantiepark biedt veel entertainmentmogelijkheden voor kinderen. Het park heeft een mooi restaurant met een groot terras dat uitkijkt op een speeltuin. Bovendien is het altijd erg leuk in de Panna-kooi, waar veel gevoetbald kan worden. Bij de receptie van het park kunnen ook skelters gehuurd worden.
Het vakantiepark heeft ook een ongelooflijk leuke buitenruimte. Hier kan men klimmen, klauteren, overleven en vies worden. Een plezier voor jong en oud. Rond Hemelvaartsdag 2025 zullen ook de hooischuur (voor gezellig samenzijn), het sportveld (met volleybal) en het activiteitencentrum geopend worden.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 16:00 |
Uitchecken: | 10:30 |
Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Creditcard
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 24-04-2025
De Accommodatie heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Mevr. I. Oostenbrink

Wir sind Evert & Irene. Wir haben uns leidenschaftlich in die Vermietung dieses Ferienhauses gestürzt. Wir wollen diesen schönen Ort nicht für uns behalten und möchten ihn deshalb mit Ihnen teilen. Wir hoffen, dass wir auch Sie in unserem schönen Chalet Het Balkerbos begrüßen dürfen.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Het Balkberbos
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Objectnummer: 4754230
Laatst bijgewerkt: 01.05.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4754230.htm
en commissies
