Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Villa in de Provence met Zwembad

Max.  10   personen
225m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 10  personen
225m²
5 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), woonkamer(TV, zithoek), open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), espresso apparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), airconditioning), badkamer(ligbad, douche, wastafel, wastafel), toilet, wasruimte(wasdroger, wasmachine))

Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed, airconditioning), badkamer(douche, wastafel), toilet)

Gastenverblijf Parterre: (woonkamer(zithoek), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))

terras(privé, overdekt), terras(privé), terras(privé), tuin(privé, verlicht), tuinmeubilair, ligbedden, zwembad(privé), kinderbed, kinderstoel

Ontsnap naar een oase van rust in het hart van Zuid-Frankrijk! Villa Helene, gelegen in Flayosquet, combineert moderne luxe met de serene schoonheid van de Provençaalse natuur. Slechts 3 km van het pittoreske Flayosc en 10 km van het historische Draguignan, biedt deze villa de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.

Op de begane grond vindt u een ruime, volledig uitgeruste keuken en twee sfeervolle woonkamers – compleet met een tv voorzien van Chromecast voor gezellige filmavonden. De ruime tweepersoons slaapkamer met een comfortabel bed (180x200) is voorzien van airconditioning. De moderne badkamer heeft twee wastafels , een douche en bad. Tevens aanwezig een apart toilet en een handige bijkeuken met wasmachine en droger.

Op de eerste verdieping liggen twee knusse tweepersoons slaapkamers, beide ook voorzien van airconditioning. Eén van deze kamers is ingericht met twee eenpersoonsbedden, ideaal voor kinderen. Een tweede badkamer met wastafel en douche en een apart toilet zorgen voor extra comfort.

Er zijn prachtige patio’s, waarvan deels overkapt en compleet met een buitenkeuken en eethoek. Je kunt hier heerlijk genieten van de mediterrane zon.

Het verfrissende zwembad (5x11 m) nodigt uit tot een duik, terwijl de grote, besloten tuin met weelderige planten en authentieke olijfbomen een idyllische ambiance biedt. Omgeven door bossen ervaart u hier de ultieme privacy en rust.

Villa Helen beschikt tevens over een studio, ideaal voor extra gasten. De studio beschikt over twee eenvoudige tweepersoons slaapkamers: één met twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met een 160x200 bed. Hoewel er geen airconditioning aanwezig is, zorgen ventilatoren voor een aangename verkoeling. De badkamer met wastafel, toilet en douche maakt het geheel compleet.

Of u nu op zoek bent naar een gezinsvakantie of een plek om met vrienden te ontspannen, Villa Helen biedt alles wat u nodig heeft voor een zorgeloos verblijf in het zonovergoten Zuid-Frankrijk. Boek uw droomvakantie en ervaar de magie van de Provence!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Tuin
Zwembad
Terras

Badkamer

Badkamer 2

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

5 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 500. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig. Bedden opgemaakt bij aankomst.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 35/verblijf.
Kinderstoel: € 15/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


1 Beoordeling

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Marcel Groenen

5,0
5 5 5 5 5

Wij hebben met ons gezin ( in totaal 7 volwassenen) 2 fantastische weken gehad in deze prachtige villa. Het huis is werkelijk van alle gemakken voorzien, erg sfeervol en voldoende ruimte om met 7 mensen je ook even terug te kunnen trekken. Een heerlijke keuken met grote koel/ vries combinatie zorgt ervoor dat je niet elke dag eruit hoeft om boodschappen te doen. Daarnaast is een prachtige overdekte buitenkeuken met een grote tafel waar we elke dag heerlijk ontbeten hebben, 's avonds gezellig gegeten of gebarbecued. Het zwembad is geweldig. Met meer dan genoeg fijne ligbedden en een heerlijk overdekt zitje. Het terrein ligt midden in de natuur met volop privacy, zonder dat het geïsoleerd is. Draguignan ligt op 15 minuten rijden met de auto (die je daar wel nodig hebt) en is een leuk plaatsje met een grote supermarkt en leuk stadscentrum. Flayosc heeft een leuke bakker, waar je elke ochtend heerlijk frans brood kunt halen. In de omgeving is veel te doen. Veel leuke marktjes, maar ook Nice, Cannes, Monaco en St Tropez zijn goed bereikbaar. Bonus was de airconditioning in de slaapkamers in het grote huis. Heerlijk geslapen daar!! Ook onze host Marjolein was geweldig. Vriendelijk en altijd bereid om te helpen mocht er iets zijn. Deze villa is echt een absolute aanrader!


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Objectnummer: 4754995

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4754995.htm


«Villa in de Provence met Zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit