Check-in
Haus Sonnenstrahl
Geltinger Bucht, Wackerballig
en commissies
Beschrijving
Ontdek het charmante vakantiehuis Haus Sonnenstrahl in Gelting-Wackerballig, de perfecte vakantiebestemming voor maximaal 4 personen. Op 55 vierkante meter biedt deze idyllische woning twee slaapkamers en een badkamer, ideaal voor gezinnen of kleine groepen.
Haus Sonnenstrahl kenmerkt zich door een gezellige inrichting met een uitnodigende open haard in de woonkamer, die op koelere avonden voor behaaglijke warmte zorgt. De moderne kitchenette is volledig uitgerust met een vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat om aan alle culinaire wensen te voldoen. Een hoogtepunt is de eigen sauna, die pure ontspanning belooft.
In het buitengedeelte nodigt de verzorgde tuin uit om te verblijven. Een terras met barbecuefaciliteit biedt de perfecte plek voor gezellige diners in de open lucht. Een eigen parkeerplaats zorgt voor comfort bij aankomst. Aansluitend aan de parkeerplaats ligt een terras om te ontbijten met de eerste zonnestralen.
Tot de verdere uitrusting behoren een televisie, een wasmachine en gratis wifi, zodat u ook tijdens uw vakantie altijd verbonden kunt blijven. Voor de kleine gasten is er een kinderstoel beschikbaar. Praktische hulpmiddelen zoals een strijkijzer en een föhn zijn eveneens aanwezig.
Het niet-rokershuis garandeert een frisse en aangename sfeer. Geniet van de rust en de nabijheid van de natuur die dit vakantiehuis omringt. Of u nu ontspannen dagen in het teken van ontspanning wilt doorbrengen of actieve uitstapjes in de omgeving wilt maken – het huis Sonnenstrahl is het ideale vertrekpunt voor een onvergetelijke vakantie.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 2 kilometer
2 kilometer
60 kilometer
30 kilometer
30 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Kleine, schilderachtige plaats aan de Oostzee, ideaal voor rustige vakanties.
Het vakantiehuis staat in de eerste rij, 80 m van de zee, met uitzicht op de jachthaven. Het perceel is rondom voorzien van hagen en volledig omheind. De gasten hebben vanaf het terras een weids uitzicht op het strand. Van buitenaf kan niet op het perceel worden gekeken.
Verschillende activiteiten worden seizoensgebonden aangeboden, bijvoorbeeld: surfen, kitesurfen, waterfietsen, vissen, zwemmen. Een zeer goed aangelegd wandel-/fietspadennetwerk maakt het mogelijk het natuurgebied Geltinger Birk te verkennen. Met uitzicht op een prachtig panorama loopt het pad langs de ongerepte kust.
Gelting is een erkend Kneipp-kuuroord met winkels, artsen, apotheek, bezienswaardigheden. Vanaf het vakantiehuis is het twee kilometer naar Gelting, die tijdens een aangename wandeling of gemakkelijk met de fiets afgelegd kunnen worden. In het Bürgerpark ligt de Kneipp-installatie voor vermoeide voeten.
Niet ver daarvandaan ligt het bezienswaardige plaatsje Kappeln aan de Schlei. Hier worden havenrondvaarten met het raderstoomschip aangeboden, dat vervolgens naar de vele kleine plaatsjes vaart. Bezichtigen van de museumhaven. Restaurants en cafés in het dorp en aan de haven nodigen uit tot culinaire gerechten.
Bezienswaardig is het slot Glücksburg met het grote park en de oranjerie. De stad Flensburg met de historische binnenstad met haar koopmanshuizen en smalle steegjes, de grote winkelstraat is een bezoek waard.
De werelderfgoedlocaties Haithabu en Danewerk kunnen worden bezichtigd.
Veel meer zou nog toegevoegd kunnen worden.
Uitgebreide informatie en advies krijgt u bij het plaatselijke VVV-kantoor in Gelting.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Verbruiksafhankelijke extra kosten
Houd er rekening mee dat er extra verbruiksafhankelijke kosten kunnen ontstaan.
Als je vragen hebt, neem dan direct contact op met de verhuurder.
Aanwijzingen van de verhuurder
Inchecken: | 15:20 |
Uitchecken: | 08:10 |
Aanbetaling: | 40 % |
Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-07-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contactpersoon
Mevr. A. Serafin
Beste bezoekers, ik ben blij dat u het vakantiehuis heeft gevonden tussen het grote aanbod van vakantiehuizen. Het vakantiehuis verhuur ik sinds 2006. Nu ben ik al wat ouder en nog steeds houd ik van het contact met de gasten. Mijn hobby’s beperken zich vooral tot mijn tuin, met mijn hond in de natuur zijn, insecten observeren. Ik hou van dieren, of het nu harige dieren zijn of gevogelte. Onze bossen vind ik erg mooi en ik hou van de zee. Graag ga ik naar mijn vakantiehuis. Het liefst houd ik van de maanden november en maart. De winter is pure ontspanning aan zee. Verder valt er niet veel over mij te zeggen.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
privé-website:
Haus Sonnenstrahl
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 4766826
Laatst bijgewerkt: 04.07.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4766826.htm
en commissies
