Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Haus Sonnenstrahl

Geltinger Bucht, Wackerballig

Max.  4   gasten
55m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
55m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies


Beschrijving

Ontdek het charmante vakantiehuis Haus Sonnenstrahl in Gelting-Wackerballig, de perfecte vakantiebestemming voor maximaal 4 personen. Op 55 vierkante meter biedt deze idyllische woning twee slaapkamers en een badkamer, ideaal voor gezinnen of kleine groepen.

Haus Sonnenstrahl kenmerkt zich door een gezellige inrichting met een uitnodigende open haard in de woonkamer, die op koelere avonden voor behaaglijke warmte zorgt. De moderne kitchenette is volledig uitgerust met een vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat om aan alle culinaire wensen te voldoen. Een hoogtepunt is de eigen sauna, die pure ontspanning belooft.

In het buitengedeelte nodigt de verzorgde tuin uit om te verblijven. Een terras met barbecuefaciliteit biedt de perfecte plek voor gezellige diners in de open lucht. Een eigen parkeerplaats zorgt voor comfort bij aankomst. Aansluitend aan de parkeerplaats ligt een terras om te ontbijten met de eerste zonnestralen.

Tot de verdere uitrusting behoren een televisie, een wasmachine en gratis wifi, zodat u ook tijdens uw vakantie altijd verbonden kunt blijven. Voor de kleine gasten is er een kinderstoel beschikbaar. Praktische hulpmiddelen zoals een strijkijzer en een föhn zijn eveneens aanwezig.

Het niet-rokershuis garandeert een frisse en aangename sfeer. Geniet van de rust en de nabijheid van de natuur die dit vakantiehuis omringt. Of u nu ontspannen dagen in het teken van ontspanning wilt doorbrengen of actieve uitstapjes in de omgeving wilt maken – het huis Sonnenstrahl is het ideale vertrekpunt voor een onvergetelijke vakantie.

Slaapplaatsen

Kinderkamer
Eenpersoonsbed
Slaapkamers
Tweepersoonsbed (160x200 cm)
Eenpersoonsbed (80x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Bus 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 60 kilometer Sonderburg

60 kilometer

Station 30 kilometer Bahnhof Flensburg

30 kilometer

Snelweg-afrit 30 kilometer Tarp oder Eckernförde

30 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Kleine, schilderachtige plaats aan de Oostzee, ideaal voor rustige vakanties.

Het vakantiehuis staat in de eerste rij, 80 m van de zee, met uitzicht op de jachthaven. Het perceel is rondom voorzien van hagen en volledig omheind. De gasten hebben vanaf het terras een weids uitzicht op het strand. Van buitenaf kan niet op het perceel worden gekeken.

Verschillende activiteiten worden seizoensgebonden aangeboden, bijvoorbeeld: surfen, kitesurfen, waterfietsen, vissen, zwemmen. Een zeer goed aangelegd wandel-/fietspadennetwerk maakt het mogelijk het natuurgebied Geltinger Birk te verkennen. Met uitzicht op een prachtig panorama loopt het pad langs de ongerepte kust.

Gelting is een erkend Kneipp-kuuroord met winkels, artsen, apotheek, bezienswaardigheden. Vanaf het vakantiehuis is het twee kilometer naar Gelting, die tijdens een aangename wandeling of gemakkelijk met de fiets afgelegd kunnen worden. In het Bürgerpark ligt de Kneipp-installatie voor vermoeide voeten.
Niet ver daarvandaan ligt het bezienswaardige plaatsje Kappeln aan de Schlei. Hier worden havenrondvaarten met het raderstoomschip aangeboden, dat vervolgens naar de vele kleine plaatsjes vaart. Bezichtigen van de museumhaven. Restaurants en cafés in het dorp en aan de haven nodigen uit tot culinaire gerechten.
Bezienswaardig is het slot Glücksburg met het grote park en de oranjerie. De stad Flensburg met de historische binnenstad met haar koopmanshuizen en smalle steegjes, de grote winkelstraat is een bezoek waard.
De werelderfgoedlocaties Haithabu en Danewerk kunnen worden bezichtigd.
Veel meer zou nog toegevoegd kunnen worden.
Uitgebreide informatie en advies krijgt u bij het plaatselijke VVV-kantoor in Gelting.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen
Kitesurfen
Boottochten
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:20
Uitchecken: 08:10
Aanbetaling: 40 %
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 01-07-2025


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen
Beoordeling toevoegen
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Contactpersoon

Mevr. A. Serafin

Mevr. A. Serafin

Beste bezoekers, ik ben blij dat u het vakantiehuis heeft gevonden tussen het grote aanbod van vakantiehuizen. Het vakantiehuis verhuur ik sinds 2006. Nu ben ik al wat ouder en nog steeds houd ik van het contact met de gasten. Mijn hobby’s beperken zich vooral tot mijn tuin, met mijn hond in de natuur zijn, insecten observeren. Ik hou van dieren, of het nu harige dieren zijn of gevogelte. Onze bossen vind ik erg mooi en ik hou van de zee. Graag ga ik naar mijn vakantiehuis. Het liefst houd ik van de maanden november en maart. De winter is pure ontspanning aan zee. Verder valt er niet veel over mij te zeggen.


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 4766826

Laatst bijgewerkt: 04.07.2025

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4766826.htm

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat