Terug
Zoeken

Appartement aan Las Canteras met zwembad

Max.  2  personen
45m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Op de 1e etage: (woonkamer(TV(smart TV), zithoek, radio), open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie, Citruspers, ), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche))

Internettoegang, EHBO-post, wasmachine, lift, strijkijzer, haardroger, Droogkamer, , , Wine glasses

Deze lichte en gezellige woning van 45 m² aan het strand is de perfecte plek voor 2 gasten, ideaal gelegen direct aan de oevers van Playa de Las Canteras. Stap naar buiten en u bent slechts 5 meter van het strand, met supermarkten, cafés en restaurants zoals Bella Lucia en La Barca de San Andrés op slechts een steenworp afstand.

Het appartement is ontworpen voor comfort en gemak en beschikt over een ruime indeling met natuurlijk licht, moderne meubels en een prachtig uitzicht op zee. Geniet binnen van ontspanning met voorzieningen zoals wifi, airconditioning, een tv, wasmachine, droger en een lift. Gasten hebben ook toegang tot een gemeenschappelijk zwembad, ideaal om te ontspannen na een dag verkennen.

De volledig uitgeruste open keuken is voorzien van een keramische kookplaat, oven, magnetron, koelkast, vriezer, koffiezetapparaat, broodrooster en alle benodigde keukengerei om thuis maaltijden te bereiden.

Met het strand van Las Alcaravaneras, golfbanen zoals Las Palmeras en El Cortijo, en lokale busstations op slechts enkele minuten afstand, is dit huis een uitstekende uitvalsbasis voor het ontdekken van Las Palmas en het omliggende eiland. Of u nu komt voor de zon, het surfen of een ontspannen uitje aan zee: deze accommodatie biedt alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijk verblijf.
Licentie- of registratienummer: VV-35-1-0023704

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Wasmachine Wasmachine
Kinderen welkom Kinderen welkom

Badkamer

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Strijkijzer
Haardroger

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.01 kilometer

Restaurant 0.05 kilometer

Bus 1.5 kilometer

Luchthaven 26.3 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Golfen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
airconditioning: Included.
Cot/Crib: € 30 /Stay.
Internet Access: Included.
Cleaning during your stay: /Hour.
Check in service: /Stay.
Badhanddoeken: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


10 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.8 Service
4.8 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Kuroczik

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

De internetverbinding werkte goed genoeg om tijdens mijn hele verblijf ongestoord te kunnen werken.

Martinková

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Engels

We checkten snel in en waren meteen onder de indruk van hoe licht het appartement was. Perfect voor twee personen, en de aanwezigheid van een wasmachine maakte het heel gemakkelijk om licht te pakken.

Lekkerkerker

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Engels

Ik vond de lift erg betrouwbaar, waardoor ik mijn bagage moeiteloos kon dragen. De open keuken maakte koken leuk, terwijl ik toch vlak bij het strand verbleef.

Bierzak

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Engels

Het bood een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding met uitzicht op zee, een zwembad en een volledig uitgeruste keuken. De ruimte was ruim genoeg voor twee gasten om zich comfortabel te voelen.

Benecke

4,8 4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Engels

Het was heerlijk om tijd door te brengen bij het zwembad, aangezien het gunstig gelegen was vlakbij onze kamer.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4767180

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 4767180

Laatst bijgewerkt: 17.08.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4767180.htm


«Appartement aan Las Canteras met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat