Terug
Zoeken

Pittis Häuschen 4

Max.  4  personen
38m²
2 Slaapkamers
5%
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
5% Last minute 11.10 tot 15.10.2026
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

2 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Hartelijk welkom bij "Pittis Häuschen". Ontdek het charmante "Pittis Häuschen 4" in de schilderachtige omgeving van Brandenburg/OT Plaue, direct aan de Plauer See. Een idyllisch vakantieverblijf op een natuurcamping, ver weg van de drukte van de stad, perfect voor maximaal 4 gasten. Op 38 vierkante meter biedt dit vakantiehuis twee gezellige slaapkamers en een modern uitgeruste badkamer met een wastafel, toilet en douche. Ons huis nr. 4 is beschikbaar voor maximaal 4 personen, tegen een basisprijs, ongeacht of er 1 of 4 personen arriveren. Wij verzoeken alle geïnteresseerden om schriftelijke aanvragen in te dienen, aangezien alle prijsinformatie precies wordt weergegeven. Voer de reisdatum, het aantal personen en eventueel een hond in en u ontvangt onze eindprijzen voor het betreffende huis. Mocht het invoeren niet lukken, dan zijn onze huizen op de gekozen datum al bezet of is het minimum aantal overnachtingen niet gehaald. Kijk gerust ook bij onze andere vakantiehuisjes of stuur ons uw gewenste datum. Wij antwoorden u spoedig of er nog mogelijkheden zijn. Gelieve geen aanvragen voor komende jaren, omdat wij altijd van jaar tot jaar plannen. Wij beheren onze huizen privé en willen zelf beslissen wanneer verhuur niet meer mogelijk is. Hartelijk dank en houd er rekening mee dat wij niet verhuren aan alleenreizende minderjarigen en ook niet aan monteurs. Wij verzoeken alle personen op te geven (naam & leeftijd van de kinderen) volgens de meldingsplicht. Niet aangemelde personen hebben geen recht op overnachting. Wij zijn particuliere verhuurders op een camping en beheren zelfstandig.
Onze huisjes staan dicht bij het water en zijn volledig uitgerust met alles wat nodig is om een paar uur of dagen in de natuur te genieten. U hoeft alleen uw bagage uit te pakken, want de bedden zijn vooraf door ons opgemaakt. Vergeet echter niet uw eigen handdoeken en theedoeken mee te nemen. Niet alleen binnen hebben we een zithoek voor 4 personen, ook op het terras is er een zithoek voor 4 personen beschikbaar, met uitzicht op het water, dat ongeveer 100 m verderop ligt. Omdat het mogelijk is om met een hond te reizen, kan het terras worden afgesloten en kan uw viervoeter zonder lijn bij u zitten.
In onze huisjes zijn altijd zoveel personen toegestaan als er slaapplaatsen per huis zijn aangegeven en per huis graag altijd maar één hond en geen andere huisdieren. Als u met een hond wilt komen, dient u deze aan te melden. In onze huisjes liggen mappen ter inzage met verdere informatie en het verzoek deze te lezen en na te leven. Als u met een elektrische auto komt, wijzen wij erop dat er op het terrein geen mogelijkheid is om op te laden. Dit moet elders gebeuren. De prijsberekening van onze huizen gebeurt altijd aan het einde van een seizoen voor het volgende seizoen. Wij geven geen prijsgarantie voor komende jaren. Door schommelende stroomprijzen kan het mogelijk zijn dat er een extra stroomprijs wordt berekend. Ook omdat steeds meer e-mobiliteit wordt gevraagd en veel apparaten (accu’s van voertuigen, e-motoren van boten) en meegebrachte airco’s via onze huisinstallatie lopen, kan er in de toekomst een extra stroomtarief komen. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden en eventueel onze prijzen aan het einde van het seizoen voor het volgende seizoen te bekijken, om misverstanden te voorkomen en bij een aanvraag voor het volgende seizoen hiermee rekening te houden.
Bedden zijn per aangemelde persoon opgemaakt. Handdoeken, theedoeken moeten worden meegenomen.
Afwasdoekje, afwasmiddel, 1x keukenrol, 1x toiletpapier, koffiefilters en zout & peper, suiker zullen aanwezig zijn. Wij vragen onze gasten om alle dagelijkse benodigdheden zelf mee te nemen. Op het terrein is geen mogelijkheid om boodschappen te doen.

Slaapplaatsen

Kinderkamer
Eenpersoonsbed (80x180 cm)
Eenpersoonsbed
Slaapkamers
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

Meer 0.1 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

Luchthaven 65 kilometer

Station 7 kilometer

Snelweg-afrit 28 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Bezoek ook gerust onze andere 3 objecten en vind de juiste accommodatie voor uw vakantie of korte trip naar Plaue. Plaue is een klein, schilderachtig plaatsje in Brandenburg an der Havel. Onze 4 vakantieverblijven liggen zeer rustig, midden in een natuurlandschap op een camping en heel dicht bij het water met uitzicht op het meer. De afstand tot Plaue bedraagt ca. 3 kilometer en tot Brandenburg is het ca. 8 kilometer. Er zijn goed aangelegde fietspaden en u kunt ontspannen met de fiets de omgeving verkennen. De Plauer See behoort samen met vele andere meren tot het Havelgebied en biedt eindeloze mogelijkheden op het water, of het nu met een motorboot, kano, kajak, roeiboot, waterfiets of tijdens een stoomboottocht is. Ontdek de vele kleine meren en eilanden, vaar richting Brandenburg, Wusterwitz, Plaue of Rathenow, naar wens, voor kleine en grote tochten. Vanaf station Brandenburg of station Kirchmöser kunt u gemakkelijk met de trein richting Berlijn of richting Maagdenburg reizen. De reistijd bedraagt in beide richtingen net geen uur.
Wij raden uitdrukkelijk aan om dichte badschoenen mee te nemen om te zwemmen bij de stranden. Er zijn heel veel scherpe schelpen en stenen en elk jaar zijn er verwondingen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Kanoën
Zwemmen
Zeilen
Snowboarden
Surfen
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen
Tafeltennis
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:30
Borg: € 100
Aanbetaling: 45 % bij het boeken

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
Contant Betalen

Annuleringsvoorwaarden:

Terugtrekking door de huurder. De annulering van de boeking dient schriftelijk te gebeuren. De volgende annuleringskosten kunnen in rekening worden gebracht: tot 30 dagen voor aankomst: 20% van de huurprijs; 29-14 dagen voor aankomst: 50% van de huurprijs; 13-7 dagen voor aankomst: 80% van de huurprijs; vanaf 6 dagen voor aankomst of bij niet aankomen: 90% van de huurprijs. Huisregels: Liggen in de vakantiehuizen en maken deel uit van het huurcontract en dienen in acht genomen te worden. Het recht van de Bondsrepubliek Duitsland is van toepassing. Een volledig adres is vereist voor een boeking.


Neem contact op:

Vanaf 2027 voeren wij een fair-use-stroomquotum in. In de huurprijs is al een zeer royaal stroomquotum van 18 kWh per dag volledig inbegrepen. Dit quotum is bij normaal gebruik volledig voldoende. Mocht het verbruik hoger zijn (bijv. door meegebrachte elektrische apparaten), dan rekenen wij elke extra kWh eerlijk en transparant met €0,50 via de borg. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar als u ons per mail schrijft. Telefonische aanvragen of WhatsApp-berichten worden niet aangenomen, om dubbele boekingen of leegstand te voorkomen. Ook willen wij ons zo persoonlijk beschermen tegen onserieuze aanvragen, ook in het belang van alle gasten. Wij zullen alle aanvragen zo snel mogelijk beantwoorden. Onze vakantiehuisaanbieder toont u de eindprijzen voor de accommodatie en werkt zonder provisie. Voer gewoon het aantal personen in, met of zonder hond en natuurlijk de reisdatum. Mocht er "niet beschikbaar" verschijnen, dan is de accommodatie al bezet of zijn niet het minimum aantal nachten ingevoerd. Probeer dan een andere datum. In het veld Opmerkingen kunnen extra wensen worden aangegeven. Ook kunt u bij bezetting gerust uitwijken naar een ander object. Onze huizen worden niet aan minderjarigen verhuurd en voor een soepel verloop vragen wij per huis de aanwezige personen op te geven. Wij verzoeken u de annuleringsvoorwaarden en huurvoorwaarden in te zien. Nog een opmerking van onze kant; camperaars of andere gasten van de camping verzoeken wij de faciliteiten van de camping te gebruiken. Alleen bij ons aangemelde gasten mogen onze faciliteiten, kano’s, boards gebruiken. Wij zijn een zelfstandig particulier bedrijf dat alle bijkomende kosten zelf moet dragen. Gasten die via de camping zijn aangemeld en daar hun overnachtingskosten hebben betaald, verzoeken wij ook daar alle verplichtingen te benutten. Hartelijk dank dat u de tijd heeft genomen om ons Pitti Häuschen nr. 4 te leren kennen en misschien kijkt u ook nog bij onze andere huisjes. Misschien hebben wij uw interesse gewekt en mogen wij u bij ons verwelkomen. In onze fotogalerij kunt u onze huizen en omgeving zo goed mogelijk bekijken om een eerste indruk te krijgen. Achter onze vakantiehuizen zijn parkeerplaatsen beschikbaar, er zijn geen vaste plaatsen - u kunt vrij kiezen. In onze huizen liggen verdere informatie klaar.
Met vriendelijke groet uit Plaue, Holger en Katrin Bittner


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 20-09-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Ferienhäuschen Pitti
Familie H. Bittner

Familie H. Bittner

Ik, Holger Bittner, ben de verhuurder van de Pitt vakantiehuizen in Plaue. Ik kom uit Ilsenburg/Harz bij Wernigerode en heb een eigen huisje direct naast de vakantiewoningen.

Gastheer sinds: 04-05-2021

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 3h

Contacttalen: Duits

Servicetijden: Ma.-Vr. 09:00-18:00; Za. 10:00-11:00; Zo. 10:00-10:30

Advertentienummer: 4770312

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 15159843725

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Familie H. Bittner

Alle accommodaties weergeven van Familie H. Bittner

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4770312

Laatst bijgewerkt: 11.10.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4770312.htm

Ferienhäuschen Pitti

Familie Holger und Katrin Bittner

Goetheweg 9

38871 Ilsenburg

0049(0) 15159843725

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat