Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
6 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 2 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Ontdek de gezinswoning Anke en Hans-Jürgen Töpper in Schwerin, de perfecte accommodatie voor je volgende vakantie. Deze charmante accommodatie biedt plaats aan maximaal 2 gasten op 25 vierkante meter gecombineerde woon- en slaapruimte, met een open keuken en een badkamer. Je bereikt het appartement via een aparte ingang.
Het appartement is uitgerust met verschillende voorzieningen om je verblijf zo comfortabel mogelijk te maken.
Bereid je favoriete gerechten in de keuken, die is uitgerust met een keramische kookplaat, vaatwasser, waterkoker en koffiezetapparaat. Geniet van een ontspannen avond voor de tv in de gezellige woonkamer met vloerverwarming en comfortabel meubilair. Dankzij de gratis Wi-Fi-verbinding kun je altijd in contact blijven met familie en vrienden.
De slaapbank van hoge kwaliteit is gemakkelijk te gebruiken en een houten lattenbodem zorgt voor een goede nachtrust. De moderne badkamer heeft een douche die toegankelijk is voor mindervaliden.
De accommodatie ligt in een prachtige omgeving. De bonus is de nabijheid van het meer van Schwerin in een landelijke vakantiesfeer en toch ben je in 10 minuten midden in de stad en kun je genieten van de cultuur en charme van de hoofdstad van de deelstaat.
Houd er rekening mee dat deze flat alleen geschikt is voor niet-rokers. We kijken ernaar uit u te mogen verwelkomen in de vakantiewoning van de familie Anke en Hans-Jürgen Töpper en u een onvergetelijk verblijf te bieden.
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 4.2 kilometer
4.2 kilometer
Meer 0.05 kilometer
0.05 kilometer
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Stadscentrum 2.5 kilometer
2.5 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 107 kilometer
107 kilometer
Station 2.4 kilometer
2.4 kilometer
Snelweg-afrit 14 kilometer
14 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Schwerin is een charmante stad in Noord-Duitsland met een prachtig kasteel en dicht bij de Oostzee.
De accommodatie ligt in een prachtige omgeving. De vakantiewoning is idyllisch gelegen tussen de Heidensee en de Schweriner See - omgeven door boothuizen, de visclub en een restaurant. Je kunt dagelijks verse vis of gerookte vis kopen bij de Schweriner Seenfischer (aan de overkant van de weg). Je kunt je vakantie direct beginnen met mooie tochten per boot of fiets. Het kasteel van Schwerin en de prachtige oude stad met het "Oude Tuin"-gebied, het Staatsmuseum en het Staatstheater, evenals het marktplein liggen op slechts 20 minuten lopen. Een plek om je goed te voelen tussen puur natuur en cultuur..
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 1 dagen voor de aankomstdatum.
U kunt op korte termijn annuleren. Er is geen restitutie. U kunt binnen een jaar een nieuwe vervangende afspraak maken.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 10-09-2026
10 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2026
Thomas R. uit Neubrandenburg
klein en zeer fijn
Alles top. We waren daar voor de Schweriner Jedermann Fietswedstrijd. Alles top schoon. Heel lieve gastheren. We hebben ons erg op ons gemak gevoeld. Het Schweriner Meer precies voor de deur. Wat wil je nog meer. We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie
Juli 2026
Sven B. uit Einbeck
Kort verblijf met het meer voor de deur, dat helaas niet zo eenvoudig te bereiken is.
De kamer is goed ingericht. We hebben niets gemist. Zeker is het qua ruimte iets krap, maar voor het korte verblijf was alles in orde. De gastfamilie is erg aardig.
Omdat we een paar zeer warme dagen in Schwerin hadden, wilden we eigenlijk de kamer 's nachts goed doorluchten; hiervoor zouden misschien nog horren moeten worden aangebracht.
Voor een leven uit de koffer moet je je voor een paar dagen instellen, aangezien er een kledingkast ontbreekt. De locatie is iets buiten het Schweriner kasteel, maar te voet binnen 15 minuten te bereiken. De stad zelf is een reis waard.
Een goede parkeerplaats hebben we in de zijstraat direct naast het perceel gevonden.
Aanbevolen voor: Senioren, Cultuur en bezienswaardigheden
April 2026
Kathrin R. uit 04207 Leipzig
Kort verblijf
Familie Töpper is ongelooflijk voorkomend en gastvrij! Het vakantieappartement is zeer gezellig en liefdevol ingericht, alles echt geweldig. We hebben aan niets ontbroken en we hebben ons erg op ons gemak gevoeld. Absoluut aan te raden! Ook de locatie is super. Aan de overkant is een meer en het is ook niet ver naar het centrum. Toch zeer rustig gelegen.
Heel erg bedankt voor alles!
Juni 2025
Elena R. uit Aue-Bad Schlema
Kleine gezellige Fewo
De kleine vakantiewoning heeft alles wat je nodig hebt; het is niet ver naar het centrum, 15 minuten lopen. De verhuurders zijn heel aardig, zeer behulpzaam, geven altijd een paar tips. Je kunt het terras en de tuin achter het huis gebruiken. De woning is rustig gelegen. We hebben ons prettig gevoeld!
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden
Oktober 2024
Fritz E. uit Salzatal/Lieskau
Mooie kortetermijn geplande verblijf
Onze kortgeplande bezoek aan Schwerin was een groot succes. De boeking van FW Töpper was eenvoudig en snel geregeld. Voor ons vijfdaags verblijf was de eenkamerwoning volledig voldoende, de netheid, uitrusting en functionaliteit waren niet te bekritiseren en kwamen overeen met de informatie op de homepage. Dat er geen kledingkast beschikbaar was, was een nadeel, maar ons vooraf bekend. Vanwege onze defecte fietsendrager waren we zonder onze fietsen daar en waren we op onze voeten aangewezen. Het stadscentrum en andere bezienswaardigheden waren probleemloos ook zo te bereiken. De volgende keer zullen we zeker onze fietsen meenemen en van daaruit tochten in de prachtige omgeving maken.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Contact
Familie A. Töpper
Beste vakantiegasten, wij verheugen ons erop jullie als gasten in de stad van de zeven meren te mogen begroeten. Onze vakantiewoning is idyllisch gelegen tussen de Heidensee en de Schweriner See - omgeven door boothuizen, de visclub en een restaurant. Je kunt dagelijks verse vis of gerookte vis kopen bij de visser van Schwerin (aan de overkant van de weg). Kasteel Schwerin en de prachtige oude stad met de "Oude Tuin", het Staatsmuseum en het Staatstheater, evenals het marktplein liggen op slechts 20 minuten lopen. Een plek om je goed te voelen tussen pure natuur en cultuur... De Baltische Zee ligt ook op slechts ongeveer 40 minuten afstand. Als je vragen hebt, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Uw verhuurders Anke en Hans-Jürgen Töpper
Gastheer sinds: 12-03-2024
Contacttalen: Duits
Advertentienummer: 477268
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Mecklenburger merengebied
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 477268
Laatst bijgewerkt: 26.10.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/477268.htm
«Familie Anke und Hans-Jürgen Töpper» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.
Da wir ein paar sehr warme Tage in Schwerin hatten, wollten wir eigentlich das Zimmer nachts gut durchlüften, hierfür müssten vielleicht noch Fliegengitter nachgerüstet werden.
Auf ein Leben aus dem Koffer sollte man sich für ein paar Tage einrichten, da ein Kleiderschrank fehlt. Die Lage ist etwas außerhalb vom Schweriner Schloss, aber zu Fuß innerhalb von 15 Minuten zu erreichen. Die Stadt selbst ist eine Reise wert.
Einen guten Parkplatz haben wir in der Seitenstraße direkt neben dem Grundstück gefunden.
Vielen Dank für alles!
Für unseren fünftägigen Aufenthalt war die Einraumwohnung völlig ausreichend, Sauberkeit, Ausstattung und Funktionalität waren nicht zu beanstanden und entsprachen den Informationen auf der Homepage. Dass kein Kleiderschrank zur Verfügung stand, war ein Nachteil, aber uns vorher bekannt. Aufgrund unseres defekten Fahrradträgers waren wir ohne unsere Räder da und auf unsere Füße angewiesen. Das Stadtzentrum und andere Sehenswürdigkeiten waren problemlos auch so zu erreichen. Das nächste Mal werden wir sicher unsere Räder dabei haben und von dort Touren in die herrliche Umgebung unternehmen.
Wir können die Ferienwohnung nur empfehlen und kommen bei Gelegenheit gerne wieder!
Lediglich lieb gemeinte vier Sterne für die Unterkunft, da ich einen Kleiderschrank vermisst habe. Man konnte jedoch alles in einer geräumigen Kommode unterbringen und es gab eine Garderobenstange, an der man Hemd und Bluse aufhängen konnte.
Ansonsten alles perfekt und an alles gedacht! Wir würden wiederkommen :-))
Kommunikation war hervorragend
Bei einem Fischer in der Nachbarschaft kann man frischen Fisch kaufen
Blick auf‘s Wasser
Da die Familie Töpper wusste, dass ich mit dem Rad anreisen würde, haben Sie mir sogar Ihren Schuppen als Stellplatz für das Fahrrad anboten. Auch ein Kaltgetränk stellten Sie mir im Kühlschrank der FeWo bereit.
Absolut sympathische, aufmerksame und freundliche Gastgeber!
Die Wohnung ist sehr sauber und es ist alles da was man so braucht!
Ruhige Lage, direkt am See aber auch nicht weit entfernt vom Trubel.
Klare Empfehlung und klare 5*!