Vakantiehuis Ontspannende vakantie Selce
Beschrijving
Uw vakantieobject:
Het vakantiehuis ligt op een gesloten terrein. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met tuinmeubeklen. Een barbecue is aanwezig.
Uw vakantiehuis: Uw vakantiehuis heeft 2 verdiepingen, 4 kamers (daarvan 3 slaapkamers), is 82 m² groot en is geschikt voor maximaal 7 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang leidt direct in de woon/slaapkamer. De indeling van de kamers is als volgt:
begane grond: woon/slaapkamer 37 m² groot en met 2 extra bedden op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het 30 m² grote, overdekt terras met tuinmeubelen. kookhoek met afwasmachine, elektrisch fornuis, bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer 5 m² groot en met douche, 1 wastafel en WC.
1.verdieping: slaapkamer 15 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en TV. slaapkamer 10 m² groot en met 1 éénpersoonsbed en TV. U heeft toegang tot het 5 m² grote balkon. badkamer 5 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC en wasmachine. slaapkamer 10 m² groot en met 1 tweepersoonsbed.
Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Selce. Het vakantiehuis is een rijtjeshuis en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een woongebied in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Openbare parkeerplaatsen zijn op een 20 m afstand parkeerplaats in de plaats. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 70 m afstand, restaurant 100 m en centrum 50 m. vliegveld in Rijeka 26 km. bank in Selce 500 m.
In de zomer: Adriatische Zee in Selce 100 m, strand met zwemplateau's in Selce, 200 m van uw verblijf vandaan. Naar de aanlegplaats voor boten in Selce is het 300 m. Sportvissers kunnen in Selce, 150 m de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. Selce: watersportmogelijkheden 600 m, tennis 700 m en duiken 750 m.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Airconditioning, Parkeerplaats, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Handdoeken.
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Inschrijfgeld verplicht 5 € per persoon per verblijf. Toeslag kort verblijf (minder dan 3 nachten) verplicht 30% per boeking per verblijf.
Waarborgsom: EUR 100,-/object.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 7
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.07 kilometer
0.07 kilometer
Restaurant 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Luchthaven 26 kilometer
26 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 4777911
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Biograd na Moru, Dalmatië, Kroatië
Selce, Kroatië, Europa
Crikvenica, Kroatië, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Selce, Kroatië, Europa
Selce, Kroatië, Europa
Crikvenica, Kroatië, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 4777911
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4777911.htm