Charmant huisje aan het Sjunnaryd-meer
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
, keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel), woon/slaapkamer(TV, open haard, DVD-speler, radio, CD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasbak, douche, toilet, wasmachine), serre(tuinmeubilair, BBQ), verwarming(elektrisch), tuin
Welkom in dit charmante vakantiehuis op slechts 150 meter van Sjunnarydssjön, een meer dat bekendstaat om zijn uitstekende vismogelijkheden met snoek, baars en snoekbaars. De accommodatie beschikt over een eigen aanlegsteiger waar de bijgeleverde motorboot (5,5 meter met 4 pk motor) aangemeerd ligt, ideaal om te vissen of het meer te verkennen. De omgeving biedt ook een heerlijke zwemplek, een ruime tuin van 800 m² en een zonneterras om buiten te ontspannen. Het vakantiehuis is ideaal voor wie houdt van rust en buitenactiviteiten in een schilderachtige omgeving.
Binnen vindt u een volledig gerenoveerde keuken (2013) met een elektrisch fornuis, koel-/vriescombinatie, magnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. De badkamer, eveneens gerenoveerd in 2013, is voorzien van een douchecabine, wastafel, toilet en vloerverwarming. Er is een comfortabele woonkamer met een pelletkachel, tv, dvd-speler, radio en een slaapbank, afgescheiden door een gordijn. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed met kastruimte en de grote serre (24 m²) en een zonneterras van 16 m² bieden ideale plekken om te dineren en te ontspannen. Er is ook een buitendouche beschikbaar voor een verfrissende ervaring.
Het huisje is gunstig gelegen tussen Eksjö en Nässjö, op ongeveer 10 km van beide steden. Eksjö is een van de best bewaarde houten steden van Zweden, rijk aan architectuur en geschiedenis die meer dan vier eeuwen teruggaat. Natuurliefhebbers kunnen Skurugata verkennen, een unieke breuklijn van 800 meter op slechts 20 km afstand. Voor familieplezier ligt Astrid Lindgren's World op 70 km van het huisje. Deze retraite aan het meer combineert comfort, schilderachtige schoonheid en eindeloze buitenmogelijkheden voor een onvergetelijke vakantie in Zuid-Zweden.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.15 kilometer
0.15 kilometer
Meer 0.14 kilometer
0.14 kilometer
Supermarkt 1.7 kilometer
1.7 kilometer
Restaurant 5 kilometer
5 kilometer
Stadscentrum 9 kilometer
9 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 08-01-2026
3 Beoordelingen
Totale beoordeling
Eva - Uetze
Goede ruimte en voorzieningen zowel binnen als buiten / Zeer aardige en behulpzame verhuurder
Mario - Wildau
De huisbaas was erg aardig. Hij gaf ons paddenstoelen!
Jannick - Deutschland
Es war sehr sauber und alles gut gepflegt. Für einen Angelurlaub sehr zu empfehlen.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zweden
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Zuid-Zweden
Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer
Advertentienummer: 4783600
Laatst bijgewerkt: 09.01.2026
Advertentie online sinds: 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4783600.htm
«Charmant huisje aan het Sjunnaryd-meer» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 3 gegeven Beoordelingen.
en commissies