Appartement nabij skigebied Herrischried
en commissies
Beschrijving
Op de 1e etage: (woonkamer(TV, zithoek, balkon), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. onderschuifbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(wasdroger, bad met douche, wastafel, wasmachine), toilet(wastafel, toilet))
terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Stel je voor dat je je berghut binnenstapt, een prachtig appartement van 70 vierkante meter op de eerste verdieping, een comfortabele en praktische uitvalsbasis voor je vakantie. Dit is geen benauwd hotel; het is een plek waar maximaal vijf personen zich kunnen vestigen en echt kunnen ontspannen.
Bij binnenkomst treft u het hart van het appartement aan: een lichte woonkamer met een televisie en een gezellige zithoek, die direct uitkomt op uw eigen balkon, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De keuken is van alle gemakken voorzien, waardoor u gemakkelijk alles kunt bereiden, van een eenvoudig ontbijt tot een uitgebreid diner. U vindt hier alle benodigdheden: een oven, een magnetron, een vaatwasser en een complete koel-vriescombinatie, waardoor u zich minder zorgen hoeft te maken over de logistiek en meer tijd overhoudt om te genieten.
De slaapplaatsen zijn flexibel en praktisch. Er zijn twee slaapkamers: één met een comfortabel tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsuitschuifbed, ideaal voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Het appartement is ontworpen voor comfort en beschikt over een hoofdbadkamer met een wasmachine en droger, naast een bad met douche. Er is ook een handig apart toilet en een wastafel.
Buiten heeft u toegang tot een gemeenschappelijke tuin, een terras met meubilair en een barbecue - perfect om te genieten van de berglucht. De locatie is fantastisch voor zowel ontspanning als avontuur. U loopt in minder dan vijf minuten naar de dichtstbijzijnde skilift en Restaurants liggen op slechts 300 meter afstand. Als u meer wilt dan skiën, is de Eissporthalle ook op slechts 300 meter loopafstand. En als u zin heeft in een beetje geschiedenis of natuur, zijn centra zoals de Gugelturm gemakkelijk te bereiken. Met parkeergelegenheid biedt dit appartement een werkelijk zorgeloze en plezierige vakantie.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche en ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 5
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Supermarkt 1.7 kilometer
1.7 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Station 2.4 kilometer
2.4 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 03-12-2025
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Vakantieappartement
Herrischried, Zuidelijk Zwarte Woud, Zwarte woud
99 Beoordelingen
vanaf €35 Per nacht
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Baden-Württemberg
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Zwarte Woud
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het zuidelijke Zwarte Woud
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4784313
Laatst bijgewerkt: 03.12.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4784313.htm
en commissies