Cortijo Grande
Órgiva
en commissies
Beschrijving
Cortijo Grande is een vrijstaand landhuis dat ligt te midden van een finca met olijf-, sinaasappel- en avocadobomen. Doordat het huis en het zwembadgedeelte nog eens door een poort en een muurtje zijn omgeven, is maximale privacy gegarandeerd.
Cortijo Grande ligt volledig afgelegen van alle drukte op een rustige en afgezonderde plek, en toch op korte afstand van het stadje Orgiva. De bezoeker wordt meteen gegrepen door de geuren van bloemen en bloesems, door het getjilp van vogels en het ruisen van de bladeren in de bomen. Een perfecte vakantiebestemming voor natuurliefhebbers en mensen die even willen ontsnappen aan alle dagelijkse beslommeringen en komen om zich te laten betoveren door de prachtige natuur.
Het landhuis is vindingrijk gebouwd en combineert de traditionele bouwstijlen van de stad Granada (dakpannen, koepels, zadeldaken, . . . ) met de stijl van de platte daken van de Alpujarra-regio.
De kamers zijn verdeeld over twee verdiepingen en de bovenste slaapkamer heeft een uitgang naar het grote balkon-terras met prachtig uitzicht over de vallei van de Rio Guadalfeo, die het smeltwater uit de Sierra Nevada naar de Middellandse Zee brengt.
De ingang van het huis leidt naar de woonkamer, van waaruit men alle andere kamers bereikt. De salon zelf is voorzien van echte terracotta, het plafond wordt gedragen door eucalyptusbomen en bij de glazen open haard is er een gezellige sofa- en tv-hoek (internationale tv-programma’s en HDMI-aansluiting).
De Andalusische stijl zorgt voor een aangename sfeer.
De goed uitgeruste keuken (magnetron, vaatwasser, …) bevat ook een rustiek ingerichte eethoek. Er zijn twee aantrekkelijk ingerichte slaapkamers op de begane grond, waarvan de ramen elk uitkijken op de tuin.
Het meest opvallende is de badkamer. Het is een ronde koepelruimte, Arabisch betegeld en volledig uitgerust. De in de koepel ingebouwde glasstenen verrijken de ruimte met veelkleurige lichtreflecties!
Op de bovenverdieping is er een grote slaapkamer met een prachtige, uit een voormalig 4-sterrenhotel in Granada afkomstige, gerestaureerde houten raamgevel. Vanaf hier stapt men het dakterras op, dat beschaduwd wordt door een wijnrank en een prachtig uitzicht biedt over het terrein en de vallei van Orgiva.
Een heerlijke plek voor zwoele zomeravonden onder de zuidelijke sterrenhemel. Het ovale zwembad ligt direct naast het huis. Rondom het zwembad zijn zowel zon- als schaduwplekken; het is volledig beschut tegen inkijk en uitsluitend bestemd voor de vakantiegasten van Cortijo Grande. Welkom in het vakantiehuis Cortijo Grande in Orgiva – uw perfecte vakantiebestemming!
Licentie- of registratienummer: ESFCTU000018011000242344000000000000000VTAR/GR/000967
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 32 kilometer
32 kilometer
Skilift 85 kilometer
85 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Bus 3 kilometer
3 kilometer
115 kilometer
55 kilometer
11 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Orgiva: Ontdek de poort naar de regio Las Alpujarras met authentieke sfeer.
De plaats ligt op ca. 5 autominuten van het vakantiehuis. Te voet doet men er ca. 40 minuten over.
Orgiva is de hoofdplaats van de Alpujarra-regio. Met ca. 5000 inwoners is het goed ingesteld op toeristen. Er zijn banken, 24-uurs medische zorg, een weekmarkt, supermarkten en enkele gezellige bars en restaurants.
Naar de stranden van de Costa Tropical rijdt men ca. 40 minuten rijden met de auto en naar Granada iets minder dan een uur.
Parkeergelegenheid voor 2 auto's direct bij het huis.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
Neem contact op:
Ontspan in de verzorgde tuin of geniet van zonnige dagen aan het privézwembad. Het grote terras nodigt uit om te blijven – of het nu is voor een ontbijt in de buitenlucht of een gezamenlijke barbecueavond. Voor families is er een babybedje beschikbaar, en er is ook een wasmachine aanwezig. Na een enerverende dag kunt u het zich gezellig maken voor de televisie of dankzij gratis wifi in contact blijven met uw dierbaren. Cortijo Grande is een rookvrij huis en is ook uitstekend geschikt voor langere verblijven. De rustige ligging met uitzicht op de omliggende bergen en het uitgestrekte terrein bieden veel ruimte om te ontspannen en te spelen. Beleef onvergetelijke vakantiedagen in een harmonieuze omgeving, waar comfort en natuur hand in hand gaan!
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 14-11-2025
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Mevr. M. Tintinger
Andalusië was vele jaren mijn thuis en het is mij een genoegen andere mensen deze onweerstaanbare regio van Spanje dichterbij te brengen. Ontdek de Andalusische levensvreugde!
Andere accommodaties van Mevr. M. Tintinger
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Costa Tropical
Advertentienummer: 4785131
Laatst bijgewerkt: 19.11.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4785131.htm
en commissies