Terug
Zoeken

Ferienhaus am Wockersee in Parchim

Max.  2  personen
30m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



100% Aanbeveling


Beschrijving

Parterre: (open keuken(kookplaat(2 kookplaten, elektrisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, koelkast, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(2-pers. bed, TV(satelliet), radio, CD-speler), badkamer(vloerverwarming)(douche, wastafel, toilet), berging)

zithoek, grill, verwarming(gas, vloerverwarming), terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, parking, Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)

Welkom in uw eigen paradijsje in het Wockertal, vlakbij Parchim – een liefdevol ingericht vakantiehuis voor twee, omgeven door glooiende heuvels, heldere beekjes en de rustgevende kalmte van de natuur. Geniet van romantische momenten op het zonnige terras, kijk uit over groene weilanden en laat de dagelijkse beslommeringen achter u. Hier vindt u alles wat u zich maar kunt wensen: comfortabele meubels, een volledig uitgeruste keuken voor heerlijke maaltijden en de vrijheid om gewoon uzelf te zijn. Verken het idyllische landschap te voet of per fiets, ontdek het charmante oude stadje Parchim en laat u betoveren door de schoonheid van het Wockertal. Dit vakantiehuis is meer dan alleen een plek – het is een gevoel van rust, geborgenheid en pure natuur. Boek nu en beleef samen onvergetelijke dagen!

Inbegrepen: Water, wifi, eindschoonmaak, parkeren

Aan de Wockersee vindt u een buitenzwembad met een ligweide, die bij mooi weer veel bezoekers trekt. Er is ook een bootverhuur met roeiboten en waterfietsen. Lake Wockersee heeft ook naam gemaakt als een paradijs voor sportvissers (visvergunning vereist). Je vindt er onder andere paling, snoek, baars, karper, zeelt en snoekbaars.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Parkeren
Terras
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Koelkast
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

CD-speler
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Elektriciteit: € 0,38/kWh.
Gas/Olie: Gas € 4,50/M3.
Water: water - bij de prijs inbegrepen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 31 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
•Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.


Neem contact op:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Visvergunningen zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor van Parchim.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


6 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

anna

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We werden heel hartelijk ontvangen en konden meteen tot rust komen, mooi huisje in mooie omgeving en een heerlijke tuin met beekje en barbecue

TUI Guest

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Zeer vriendelijke, humoristische verhuurder, warm welkom, de inrichting van het huis is beter dan op de getoonde foto's - bijv. 80's full HD flatscreen-tv, absoluut TEVREDEN,

TUI Guest

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Het contact met de verhuurder was super vriendelijk en hoffelijk, het object in een voorbeeldige schone staat,

Christine

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De accommodatie kwam overeen met de beschrijving, heel mooi en dicht bij de natuur, de sleutels werden zonder problemen overhandigd

Frank

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Twee weken 100% ontspanning, zeer mooie woning op een rustige locatie,

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4797042

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 4797042

Laatst bijgewerkt: 15.02.2026

Advertentie online sinds: 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4797042.htm


«Ferienhaus am Wockersee in Parchim» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 6 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat